РАБОТЯ ВЕЧЕ 2 ГОДИНИ В ВЕРИГАТА И НЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ НИЩО ПАРИТЕ С СИ РЕДОВНО РАБОТАТА СИ Е РАБОТА МАИТАПА СИ Е МАИТАП КОГАТО НЯМА РАБОТА МОЖЕ И ДА СЕ РАЗВИВАТЕ АКО ЖЕЛАТЕ ЗНАМ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТАКА ЧЕ НЯМА ДА САЖАЛЯВАТЕ АКО ПОЧНЕТЕ СТИГА ДА СИ РАЗБИРАТЕ ОТ РАБОТАТА

Като бивш вече служител на компанията смятам, че не е редно служителите да дават оценка на шефовете си, тъй като тя рядко е обективна и коректна. Типично българска черта е да "маскарим" хората, които са ни давали хляб. Длъжен съм да заявя като човек, който е работил с г-н Панайотов, че написаното лично за него не отговаря на истината. Смятам, че мнението е дадено от многото бивши колежки, които бяха на касата във въпросния магазин и просто не ставаха за тази длъжност. Заплатите са ниски, но се изплащат точно на време, което вече е рядкост за България. Хората в централата са коректни и възпитани и ако имате проблем с работната среда винаги можете да се обърнете към Тодор Самарджиев, който с разбиране ще намери решение на ситуацията. Магазина в Надежда е просто едно отражение на състоянието на нашата държава и на нас самите, така че трябва да потърсим причините за всичко първо в нас, а не да обвиняваме другите.

Искам да се оплача от охраната в магазина на Ломско шосе. Влезнах за промоция на сникърс, попитах на касата. Касиера не бе сигурен, но затова пък охрната се намеси грубо и ми каза, че промото е свършило да се махам. Отговорих му , че промото не е свършило и го помолих да не се меси в разговора. Момчето от касата отиде да провери в офиса за промоцията, а междувременно охраната продължаваше да ме убеждава, че няма промоция. Касиера се върна и ми каза,че промоцията е валидна, но нямат от дадения продукт. Пожелах да се оплача от охраната на управителя. Момчето от касата ме заведе до един ужасен, задимен от цигари, кудето ме посрещна възрастна жена с мазна коса, която говореше много тихо и неразбираемо. Представи се като заместник управител Стафанова. Доколкото разбрах от тихото и говорене, охранителят се казва Димитър и тя не можела да направи нищо. Каза ми, че каквато е веригата такива са и охранителите и че нея не я интересува охраната. Разочарована от тъй наречената заместничка си тръгнах от ужасно тъмния магазин, сигурно пестят от осветление, а на вратата охранителят ме изпрати с думите " да ти го намаам у гъзо..." Ако не е на живот и смърт никога не посещавайте магазин 345 в ж-к Надежда.

Искам да предупредя всички бъдещи служители на магазин 345 - обект Надежда и обект Кукуш, в никакъв случай не си губете времето и нервите да зпочвате работа там. Работи се много - по  14 часа смени в напрегната и лоша обстановка. Управител на обекта Надежда е Злати Панайотов от село Дивотино, а на обект Кукуш - неговата съпруга. Панайотов е слаб управител,  оставил магазина в ръцете на своята заместничка Ралица Стефанова - неуспяла в брака и живота си тя по цял ден пуши цигари и въобще не влиза в търговска зала. Персонала се върти непрекъснато и не може да се направи сработка между хората. Тъкмо се зароди що годе нормален микроклимат на работа и г-ца Стефанова направи размествания, които не се харесват на никого. Касата в магазин Надежда е прокълната, когато Стефанова е на работа касиерите винаги са на минус. Стефанова говори тихо,неясно и никой не може да я разбере какво има предвид. Управителят Панайотов идва в магазина, колкото да му мине времето, рядко взима адекватни решения за къдровата политика. В магазина обикновено е по-студено отколкото навън. Отоплението не работи, вратата на входа не се затваря добре или се отваря от много далече, така че когато минават хора се задейства. Касите са само на 1,50 м от входа, така че ако ще започвате работа зимата се заредете с аспирин и топли дрехи. Парите са ужасно малко независимо какво ви обещават в централата започвате на 180 лв аванс и 175 лв заплата плюс 60 лв ваучери, които обаче можете да ползвате само във веригата 345, а там е доста скъпичко. В последствие ако спечелите някакси благоразположението на Стефанова аванса ви става 180 лв, а заплатата 200 лв, но за повече не мечтайте. Клиентите на магазина Надежда са предимно цигани, пияници и наркомани, с които ще ви се наложи поне веднъж да влезете в словестен или физически двубой. Парите се дават на ръка, нито по банков път, нито фиш получавате. Не пожелавам на никого да направи грешката да започне работа в 345 - Надежда или Кукуш.

Мисля, че бъркате фирмите. Магазинъ 345 е верига супермаркети, а 345 ООД е фирма за мебели.

Tam predi poveche ot 10 godini mi vzeha porachka i vposledstvie izrabotiha kuhnenski mebeli. Ponastoyashem gi izdirvam za edna chast, koyato mi e nujna. Na koi adres da gi tarsya i vaobshte kam kogo da se obarna?
Издирвам адрес или имейл за връзка по повод изработени от тях кухненски мебели и счупена от мен част, която ми е много нужна!

магазинат е узасен  почти винаги пазарувам от там и гледам че когато се зарезда с стока   и се в магазина  визма да си на пазарувам и се мотам по 15 20 минути и човека оште седи и чака упралителя да види какво кара

Бихте ли ми дали информация,тези,които са работили във фирмата,какво е заплащането за длъжност заместник-управител?Благодаря предварително!

Много си е читава фирмата има и страшно много паразити които не знаят и те за какво са там но като цяло много коректен работодател .Собствениците са много печени не е зле да се обърне внимание на така наречените УПРАВИТЕЛИ и ЗАМ. УПРАВИТЕЛИ на обекти с малки изключения повечето ходят да убият времето и да изчакат 1во и 15то число от месеца без да си мръднат пръста в търговска зала.Пожелавам успех като цяло на ТВ 345 ООД.

Работя във веригата от месец май 2004 година казано по просто почти 9 години не съм убедена,че някой от ръководството,ще прочете това,но съм длъжна да го кажа..заплащането няма да коментирам всички знаем,че е много ниско,но това е само едната страна на проблема,а за мен е по-важно,че хората тук,който сме дългогодишни и добри работници нямаме никаква переспектива за развитие точно обратното лоялните работници биват мачкани и унижавани непрекъснато всяко несъгласие е наказвано,а изказването на лично мнение е с последствия...е господа собственици затова веригата затъва,защото некадърността и простащината се толерират,а честния и работлив човек си остава на дъното аз например след 8 години работа при вас без никакви наказания,без отсъствия дори без 1 закъснение за награда бях понижена в длъжност и с намалена заплата в момента изпълнявам 4 длъжности взимам 400 лева ии вече съм напълно обезверена,че някога нещата в тази фирма може да се променят към по-добро