345 ООД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!
Работя в магазина на ул.Пирин 4-ти месец!
Работя само нощни смени и на щандовете и на касата.Моето мнение по въпроса с магданоза е ... относно управителките мога да кажа ,че са на добро ниво с леки забележки.Шефа ни е много точен и коректен човек и с него нямаме проблеми!
Но персонала хаха той наистина е избиран с конкурс по тъпота.Живея във въпросния квартал (манастирски ливади) и 60% от клиантелата я познавам лично и те също споделят мнение че през деня персолана е под всякаква критика и или идват да пазаруват нощно време или въобще не идват.Заплатите няма как да бъдат по-големи тъй като магазина не е разработен добре!!!!!
Общо взето проблеми нямаме , стига да не си ги направим сами!!!!!!

Незнам въопще дали няакой чете(ОТ ШЕФОВЕТЕ)тези мнения,но управлението на ниво "магазини" е кошмарно :Почти всички управители и подуправители са избирани с конкурс за тъпота.
ГОСПОДА: Ако найстина искате да върви бизнесът ви ще обърнете внимание на мненията на бивши и настоящи служители и няама да ви е трудно да откриете че "ШУРО-БАДЖАНАШКОТО" управление  води вашия бизнес до големи загуби(който са добре скрити) и лоши мнения.
МНЕНИЯТА НА  ТЕЗИ ХОРА СА ВАШИТЕ ПАРИ:

Един въпрос с повишена трудност от мен!!! :)
Открийте верните думи в този цитат:
"ас сам бивш служител в345 банишора там работих ношни смени като касиер шефа беше разбран зна4и там работиш първиа месец за 105 лв аванс и 30 лв заплата толкожа полу4их другите били се изплаштали на следваштиа месец ако не напуснеш ас по4нах на 4 септември 2006 год и напуснав на 15 ноември 2006 год мога да жи кажа 4е ж тази верига целиа персонал е от ромски происход и те ма4кат както си искат ниама коледни пари по празниците така 4ух от колеги хем си касиер хем те праштат да зареждаш като луд не стига 4е не давват пари като хората а ми ти зимат и за ревизиа по 20 лв тожае наи противната верига за хр стоки ж балгариа така4е моиа савет кам вси4ки балгари не кандидатстваите за работа ж циганската верига 345 заштото ште сажалавате сега работиа в кварталното магазин4е на 5 минути от нас и полу4авам 600 лв за такива пари 4овек си струва да се труди заштото това не са малко пари е тожа беше от мен послушаите ме да не преживеете това което и ас 4ао"

Абе хора,
Незнам къде сте учили Български език. Мога да Ви кажа, че ако сте ми работници няма да Ви дам и по 100лв заплата. Искате да отидете на по-високо платена работа? Или може би някой да Ви уважава като хора и работници? Ама докато неможете да изкажете собственото си мнение правилно sorry ама няма да стане. Много сте зле и незнам за какво претендирате вообще. Първо минете курс по правопис и правоговор пък после се биите в гърдите и искайте. Нали? Не е трудно.

Отношението към клиентите е под всякаква критика.

Пишейки в този форум силно се надявам, че някой от собствениците на тази фирма ще прочете и ще обърне внимание на моите думи. От началото на новата година управителката на магазина в район Ситняково - г-жа Екатерина Цветкова системно упражнява тормоз върху целия персонал, а от три дни конкретно срещу мен.
  Действията й се изразяваха в силното й желание да подпиша Молба за напускане на работа по взаимно съгласие, а при моя категоричен отказ тя изпадна в паника и започна да отправя закани и заплахи. Едно от изказванията й беше да не стъпвам в магазина на другия ден!!!!!
   Това е едно непрофесионално отношение на ръководител спрямо подчинен.
  Единствената ми молба към четящите форума е ако имат координати на някой от собствениците на 345 ООД, да ми ги изпратят на e-mail: [email protected], защото мисля че тези хора не подозират какви неприятности може да им причини г-жа Екатерина Цветкова.

Бивш служител съм в магазина на Банишора ,Малко пари ,За управителя думи нямам ограничен Перничанин и непрекъснато се фука че е братовчед на собственика,Да ,но ако не е няма никой да го търпи ,Съветвам ви не почвайте работа в тази верига,

zapla6taneto v 345 ne e visoko,no za smetka na tova 6efovete i upravitelite sa mn pe4eni,ne6to koeto ne moje da se vidi v nikoq druga firma,personala e prosto neveroqten s maki izklu4eniq.firmata ne e mn bogata,no kompensira s dr ne6ta.

няма нужда от коментар

Я съм управител у Бизнес Парко.Вървим си я по пътя и си викам-"Я съм нормална,ама като влезем у магазина и полудявам".Не мога само да разбера, защо трябва да ме ядосвате толкова рано сабаленка.Чех полудеем от тия клиенти и от онова мойто говедо(дъщеря ми).Я съм събрала тука само сливенски и свогенски селяни.Не ме ядосвайте,защото "че зема щангата и че ви..."