345 ООД /img/frontend/nomap.png"

Tam predi poveche ot 10 godini mi vzeha porachka i vposledstvie izrabotiha kuhnenski mebeli. Ponastoyashem gi izdirvam za edna chast, koyato mi e nujna. Na koi adres da gi tarsya i vaobshte kam kogo da se obarna?
Издирвам адрес или имейл за връзка по повод изработени от тях кухненски мебели и счупена от мен част, която ми е много нужна!

магазинат е узасен  почти винаги пазарувам от там и гледам че когато се зарезда с стока   и се в магазина  визма да си на пазарувам и се мотам по 15 20 минути и човека оште седи и чака упралителя да види какво кара

Бихте ли ми дали информация,тези,които са работили във фирмата,какво е заплащането за длъжност заместник-управител?Благодаря предварително!

Много си е читава фирмата има и страшно много паразити които не знаят и те за какво са там но като цяло много коректен работодател .Собствениците са много печени не е зле да се обърне внимание на така наречените УПРАВИТЕЛИ и ЗАМ. УПРАВИТЕЛИ на обекти с малки изключения повечето ходят да убият времето и да изчакат 1во и 15то число от месеца без да си мръднат пръста в търговска зала.Пожелавам успех като цяло на ТВ 345 ООД.

Работя във веригата от месец май 2004 година казано по просто почти 9 години не съм убедена,че някой от ръководството,ще прочете това,но съм длъжна да го кажа..заплащането няма да коментирам всички знаем,че е много ниско,но това е само едната страна на проблема,а за мен е по-важно,че хората тук,който сме дългогодишни и добри работници нямаме никаква переспектива за развитие точно обратното лоялните работници биват мачкани и унижавани непрекъснато всяко несъгласие е наказвано,а изказването на лично мнение е с последствия...е господа собственици затова веригата затъва,защото некадърността и простащината се толерират,а честния и работлив човек си остава на дъното аз например след 8 години работа при вас без никакви наказания,без отсъствия дори без 1 закъснение за награда бях понижена в длъжност и с намалена заплата в момента изпълнявам 4 длъжности взимам 400 лева ии вече съм напълно обезверена,че някога нещата в тази фирма може да се променят към по-добро

Ужасен съм от мнението на колеги. Погледнете какви хора пишат :). Работя доста време в тази фирма. Заплащането хич не е високо наистина. Не можеш да изхранваш семейство. Но пък е редовно и са много точни в изплащането. Работих и в други вериги, но.... там лъжат за размера на заплатата. Обещават едно, получаваш друго. Тука поне не те лъжат. Каквото ти кажат, това получаваш. Няма мнение, че е ниско. Управителите на магазини са меко казано "неграмотни". Провалят имиджа на фирмата. В офиса от Личен състав са изключително любезни и внимателни. Винаги се стремят да помагат на работника. Големи интриги се въртят в колектива, но.... когато човек си гледа работата и не им обръща внимание, няма от какво да се притеснява. Работи се доста. Ама който не му се работи да си стои вкъщи. Аз нямам избор, много е ниско заплащането, ама е сигурно. Смятам да стоя тука докато отшуми кризата, дано да вдигнат малко заплатите! А, и да си сменят управителите на магазини - те ще ги провалят.

За всеки човек, който уважава себе си , бих го посаветвал НИКОГА ама НИКОГА да не почва работа в 345 ООД. Да, найстина заплатите са редовни, но прекалено ниски, отношението към персонала е робско, а работата е много. Персонала е малко, фирмата загива - така е като всички са шуробаджанаци, а кадърните хора ги нямат за нищо. Аз 5 години бях в тази верига и нещата ми се изясниха.По добре късно , отколкото никога! И ако някой все пак тръгне да постъпва, да гледа да не го пратят на магазина на Плиска. Там положението е нетърпимо! Управителката /г-жа Ю.Желева/ е по скоро за 4-ти километър!

Здравейте работя в тази верига от четири години до момента. За заплатите не са големи но винаги са на време което не се случва не се случва в  доста фирми. социалните придобивки така наречените ВАУЧЕРИ си ги дават хората , но за прецакване от страна на даминистрацията и от страна на управителите в съответния магазин няма кой да ги СТИГНЕ. Те просто не зачитат добрите кадри а толерират калпавите . И ако някой от самите собственици чете тези коментари обърнете ОГРОМНО ВНИМАНИЕ НА ПОСТАВЕНИТЕ ОТ ВАС ХОРА - Т.Нар.   - УПРАВИТЕЛ НА ОБЕКТ ....

Аз съм много доволен от тази фирма.Работех там в продължение на 5 години.Заплащането е редовно,а това в тази криза рядко се среща,има и перспектива за развитие,няма дискриминация,от което и да е естество.

Започнах работа наскоро в 345 просто временно ,докато си намеря нещо с по добро заплащане ,защотото в този супермаркет са смешни парите ,които дават а фирмата не е като да го е закъсала .Впечатление ми е направило и като клиент и сега като служител ,че много продукти нямат цени мръсно е и вече знам защо-касиерките работят и на каса и зареждат магазина ,което значи, че не могат да смогнат със всичко .Работя и в магазин ,дето искаш да свършиш нещо както трябва ,но една от управителките буквално ми каза ,че няма смисъл да слагаме цени , да чистим може ,но не е задължително ,по важното е оборот да има ,аз лично не бих пазарувала на място ,което изглежда по този начин . Но и разбирам ,коментара на служителя по долу ,за персонала , то не е само персонала прост ,то наистина и служителите му са такива ,особено тези от ромски пруоизход , направо му завиждам ,че е нощна смяна .Само мога да пожелая на младите хора като мен да не им се случва да работят в този магазин . Всеки друг но не и този ,за 400 ,работиш ужасно много ,то май повечето супермаркети в БГ са така ,но поне фирмите си подържат обектите ,а 345 не . Надявам се скоро да се махна .