БДЖ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Защо когато има голямо търсене на спални места по линиите София - Варна и София - Бургас няма предлагане?!? На мой въпрос от днес за покупка на билет за 4 август ми отговориха, че билетите се пускат на 5 юли и свършват за половин час! Ако искам билет да съм в 7.30 сутринта пред гишето. Що за безумие е това???
Нямате приходи - ами пуснете повече спални вагони, хората желаят да пътуват по този начин, защо трябва да се бият за оскъдните места, които предлагате?

Бих искал да направя коментар с който да благодаря и поздравя отговорните лица на вагон-ресторанта във влака с който пътувахме на 12.06.2011г.Шумен-София,а именно Даниел Благоев и Емо.
Страхотно отношение към пътуващите,загриженост и много позитивно настроение.

Проблемите са :
1.Сливане на синдикалната с политическата олигархия.
2.Наличие до регионално ниво на ръководство на "незаменими кадри"от миналото който все са годни да управляват/и то на всяка цена/.
3.Страх,страх,страх.....

много съм благодарен на ръководството на бдж че по случай празника ни преведе 50/100 от сумата която ни дължи от две години/45лв/ приятно изкарване на празника с тези пари на всички колеги

Хванаха бандити, източвали гориво от локомотиви !
17.03.2011 11:24
Акцията била организирана между гара Вакарел и гарата на мина Чукурово след сигнал в телевизионно предаване "Транспортна полиция" залови в околностите на Вакарел шестима мъже, които източвали дизелово гориво от локомотиви на БДЖ.
Акцията била организирана между гара Вакарел и гарата на мина Чукурово след сигнал в телевизионно предаване, съобщиха от МВР.
В групата са служители на железниците, сред които и 55-годишният началник влак А.Д.
Останалите петима са бандити, регистрирани в полицията за различни престъпления. Машинистът Г. Г. (50) е криминално проявен за престъпление при изпадане в неплатежоспособност и за измама.
Срещу 52-годишния помощник машинист И. Д. от София има 2 заявителски материала за кражба.
Маневреният стрелочник към гара Вакарел Б.Б. (57) е криминално проявен за кражба и търговия с акцизни стоки без бандерол. Неговият колега - Т. Л. (50) от Септември е познат за кражби в столицата и в родния му град.27-годишният К.С., също маневрен стрелочник към гара Вакарел, е криминално проявен за отглеждане на марихуана и за разпространение на наркотични вещества.
Какви хора работят в системата на БДЖ, пита се човек?!
При претърсване на гористата местност в околностите на Вакарел са били намерени три пластмасови туби с дизелово гориво, 16 празни пластмасови туби - подготвени за пълнене, три гумени маркуча и лек автомобил марка УАЗ.
В автомобила имало и 10 чувала с крадени въглища.

Здравейте колеги!
Искам да Ви пожелая от сърце Весели Коледни и Новогодишни празници!
Бъдете оптимисти!Дано и на Вашата улица както се казва изгрее слънце!Радвам се че съм вън от тази семейна шуро-баджанашка фирма.Влязох във форума с идея да прочета нещо добро,а се оказа че навред е от лошо по лошо.Така е на Началници с ПУЦ :) не им трябват вишисти,защото ще им истине мястото.Но пък тези Началници са на по-големите Директори протежета....и така до безкрайност.Докато Ви има Вас да работите ,ще ги има и тях: измисленият синдикат и куп некадърни чиновници.
Специално за "АЗ"Няма нужда да питаш във форума,избери си една голяма гара,примерно нашата Горна Оряховица,седни в първата кръчмичка ,без значение коя,тегли една дълга на разните там жепейски началници....и ти остава само да слушаш....Само да не се стресираш от чутото!Защото че се краде,а как и кой е обща "тайна"Успех!

Ей колеги видяхте ли някой управител на терасата за пушене. Аз НЕВИДЯХ. Още ли си мълчим и пушим в тоалетната................

От утре 15 декември е забранено пушенето в сградите на БДЖ, В ЦУ местото за пушене е една тераса между първият и вторият етаж. Добра замисъл, но дали ще се изпълнява от всички? Потчи всички настоящи директори пушат те дали ще спазват забраната и ще ходят на терасата? Аз лично мисля, че НЯМА. Утре ще видим дали ще спазят соствената си забрана. Как ще реагира ме...............

оТНОШЕНИЕ НА РАБОТОДАТЕЛИ-ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА! ЗАПЛАЩАНЕ-СМЕШНО И МИЗЕРНО!НА ВСИЧКО ОТГОРЕ-ДА НЕ СЕ КОМЕНТИРА-СРЕЩУ ПОТРИС!не сме убедени,че за коментари и връзки с медиите има достатъчно компетентни хора! има хора да защитават началници и директори,а не хората,които им изкарват заплатите и мръзнат като кучета,защото за тях няма пари за отопление! и до кога експлоатацията ще мъкне на гърба си огромната администрация?

Очарована съм от отношението на началник влака ,кондуктори,машинисти прекалено мили ,отзивчиви приятно е да се пътува неприятното идва от ръководството ,зашото няма влакове От 14,35h има влак за гр Хисар и после 18,05h Зашо няма връзка за влак Пловдив -Карлово 16,35h на гара Долна Махала за гара Хисар ? Всички който пътуваме от гр Хисар тръгваме сутрин 05,36 h и сме на 8 часов работен ден  изпускаме този влак 14,35h за Хисар и оставваме за 18,05h -в гр Хисар пристигаме  19,35 h кой би издържал по този начин и толкоз време за губене ??? При условие ,че влак има но ръководството не мисли ,че потози начин се губят пътници ,а може би някой има интерес от това пътниците да се придвижват с автобуси !!!!