АДЖИЛОН КОНСУЛТИНГ / Адеко България /img/frontend/nomap.png"

АДЖИЛОН КОНСУЛТИНГ / Адеко България

Абе момче пхахахахах - как може да слагаш в едно изречение Мениджмънт и КРАДЕКО? Там мениджмънт няма - там си разделят козунака 10 човека а другите го духат.. На моето интервю ми разправяха за развитие, свалиха ми звездите - и аз им повярвах... гоУема грешка. от повече от година вече не работя там, но и до ден днешен нищо не се е променило. Едни и същи хора се разпореждат и гък не можеш да кажеш. Всички можещи си тръгват - остават само поставени лица и хора, дето другаде няма да ги вземат. ако ви кажат, че ви интервюират за ЕОН, ставате и отваряте вратата и - Дим, дим дим дим да ви няма! И това че са си сменили името не означава че има разлика от когато бяха КРАДЕКО!

Някой може ли да сподели относно Network Support Engineer-ите. Как са парите, има ли възможност да се научи нещо. Мениджмънта свестен ли е?

половинага екипи вземат повече даже от ролите, само хората с немски и френски са наебани. браво, МЪДИС !

Чакайте вие да се оправят нещата - от умрял писмо...
Сградата и мениджмънта са перфектни - направени са за да изгонят служителите - може това да е тайната им цел. Масони? Илюминати? Случаенос ли е всичко? Не мисла ;)

Проблемът не е само самата сграда - а пътя към нея. Като заваля сняг и се заледи нямаше от къде да се мине - по тротоарите има коли паркирани и ти трябва да слезнеш на пътя, който обаче е тесен и едва минава кола, пък камо ли и човек да има там. Хлъзгаво и опасно - после стана гадно и кално. Аз паркирам на едно хълмче до сградата, където е страшно кално и гнусно. Вместо да се сетят да го замажат поне с асфалт там те са ни оставили на произвола. Аз не съм от ЕОН, но и моите TL правят същите неща. Даже си затварят очите, когато дадени хора от екипа слизат да пушат и да играят на плей стейшъна за по 2 часа и повече. Размазват ни от работа, няма никакво обучение и не на последно място - ако карате по-късна смята и работите до полунощ или след това - няма от къде нито да хапнеш, нито нищо. Заведението в сградата затваря в 6 и кой от където е... Ако се стегнат може да стане много по-добре! И да увеличат малко заплатите няма да е зле - с хиляда лева кое по-напред да платя?

В Е.ОН съм, да. Няма да уточнявам повече, за заплатите ти гарантирам, че е така. Може само да чакаме и да се надяваме. ЗА ТЛ-ите цялото Адеко/Модис го знае. Лично аз ще почакам до пролетта и ще си бия пърта ако няма промени.

Колегата от долу - мисля че сме колеги и че двамата работим в един екип - EON - защото само нашите ТЛи висят по цял ден я пред сградата я в някоя зала и се хильосват като умопобъркани докато ние се гърчим на линиите. Вдигали заплатите на унгарците със сигурност, за други не съм чул - на тях щели да им дават повече от 2 хилки чистак пара. На немци и французи почти във всички конкуренти дават доста повече - аз ще седя още 1 месец и си тръгвам също. Няма как да допусна да ме "МЕНИЖИРЪТ" разни дебили - момичетата са злобни и слабохарактерни, единия пич от момчетата е някъв дето като му викнеш БАУ и ще скочи под масата да се скрие а другия е някъв орангутан който нито разговаря с някой нито нищо. Сградата е под всякаква критика - даже вече има име - и то е на някаква друга компания която даже не я знам каква е - май имали офис в сградата - смех ви казвам. оня ден заседнах в асансьора и 2 мин не се отваряше - мацката с мен си изкара ангелите дето беше... не знам кой ги е избирал тия дето управляват компанията - но май са имали специален подбор на възможно най-тъпите и прости хора които са имали най-дебелите връзки на света както се изразиха по-долу преди мен. Не ходете там - на всякъде другаде е по-добре - по хубави места и повече пари!!!!!!!

Няма да коментирам нищо от по-долу написаното. Във фирмата съм от доста време. Има си връзкарство, това че при Ники Дацов не е така, не значи, че в други проекти го няма. Примери-бол. Специално при мен едни и същи хора се мазнят на тл-ите и не им се държи грам отговорност.Ахо-иху по цял ден, кафенца, обеди и т.н.
Искам да внеса светлина върху заплащането. Изостават от конкуренцията и в момента тече повишаване при всички езици.. освен немски и френски.. Защо..никой не ти казва..

Компанията е нормална, нито най-перфектната, нито най-гадната. Аз работя в Модис - тъй като някои индивиди със съмнителен произход не знаят какво е това да обясня - Модис и бранд на Адеко в световен мащаб. Занимава се с IT outsourcing бизнеса на Адеко групата пак в световен мащаб. Предсставете си че Адеко е Кока Кола то Модис се пада като Фанта - с други думи, подмарка :) Ужасно богата компания в световен мащаб - с много бизнес - но тепърва ще се разпространява в България и ще става много по-известна. Всичко това ми беше обяснено от моя ТЛ - и се обяснява на всеки служител - нз кви са тия глупости на онзи по-долу дето не знаел нищо ... явно толкова му е и акълът.
Аз съм тук да коментирам бусчето от метрото до сградата - да - не е особено ново и уютно но и не е автобус Чайка от градския транспорт :) И най-важното е че никой не е длъжен да ни дава автобус - сградата е на пешеходно разтояние от метрото и то на 10тина минути - дали са ни автобусче за наше улеснение - така че не се оплаквайте ;)

Значи сега, нека изясним някои неща. Сградата е чисто нова и все още има редица довършителни дейности, които се очакват скоро - най-вече от към визията й. Всяка нова сграда има фасилити проблеми в началото - това е нещо нормално и супер често срещано. За това си има изградена тикетинг система в която да пускаш оплаквания - има екип, който се занимава с тях. Проблемът с водата се оправи, асансьорите са добре. Външни хора нямат място в сградата освен ако нямат придружител :) Мястото е страхотно като локация - възможно в най-зелената част на града, буквално в планината. Проблемите с мръсния въздух почти не се усещаха тук, въздухът е кристален и мястото е спокойно и релаксиращо. 6-7 минути пеша от спирката на метрото - не знам защо всички се оплакват от това - нима всеки работи залепен до метрото? Някои сгради на други компании са или в центъра на София до най-наблъсканите с коли места където отвориш ли прозореца и се задушаваш или са на Цариградско Шосе където какво има - КОЛИ и пак се задушаваш! Няма компания която да дава парко места за всички - но пък има хейтъри, които само си търсят причина да лаят. Метрото има паркинг - като ще работите в бизнес сграда и ще взимате сумати над 1000 лева - може да си позволите да си вземете карта за метро или паркинг в метрото, за да ви е мирна главата. Някои хора едва взимат по 500 лева заплата и не мрънкат - тука замрънкали за глупости.
шуробаджанащина има във всяка компания - в Модис определено не е като на някои места, където нямаш никакъв шанс да мръднеш от позицията си. Аз започнах като първо ниво агент, минах през 3 позиции в йерархията и сега съм на мечтаната за мен позиция и правя това, което обичам. И за протокола - не познавам никого и нямам роднини тук ;)
Спрете с излишния хейт - смешно е да се оплаквате от сградата като тази в Бизнес парка не беше цвете за мирисане :)