Лидл България Еоод Енд Ко КД

Направо голяма простотия излезе!уж се плащали всички извънредни часове а аз имам толкова много извънредни часове и вместо да ми ги платят те започнаха да ми дават много почивни дни.Ние господа от централен офис не сме започнали работа в лидъл за да си почиваме , а сме започнали работа в тази верига за заплащане .Недейте на лъжете на интервютата че плащате всяка минута!!!!!!!!!!!!.И накрая какво ......ще изкараме Велик ден без бонуси .....чудно.И лошото е че преценявате по симпатия на кой да давате почивки и на кой да заплатите извънредният труд.Недейте и да слагате тези господа които минават на проверка из магазините и питат кога се чекираме .Явно толкова ви е страх от инспекция по труда и агенция по заетоста че правите егати цирка с въпросните господа.Те просто минават и опипват почвата гледат кой служител колко говори и какво може да каже при евентуална проверка от компетентните органи ,които могат да ви глобят.......а на нас казвате ,че на тях всичко можело да се каже ако по някакъв начин някой от управителите на магазина ни е погазил правата и законите на републиката.толкова сте жалки че чак ми става мъчно за вас иде ми да ви се изплюя в лицето!

А здравейте (не)уважаеми служители на литъл.Във връзка с предстоящите Великденски празници искаме да изпреварим Вашите въпроси за премии,бонуси и т.н. и да ви съобщим че както всяка година, и тази няма да има допълнително материално стимулиране.Но пък за сметка на това много от вас ще работят по празниците.Ще имате и извънредни часове(дали не трябваше да направим сумарното работно време да се изчислява на 6 месеца че много пара потрошихме с тези извънредни часове?).Искам да ви уверя,че докато блъскате по празниците за добруването на нашият скъп литъл, аз ще ям и пия и мислено ще съм с вас.
Наздраве!

Относно коментара за Симеонов и ДИЧЕВА ще кажа, че написаното е абсолютно невярно на всеки който не му изнася освен да пише глупости друго не му остава.Ако всички работят като Симеонов и Ачо ами да идват пияни всеки ден.Управители като тях двамата са мечта за всеки работодател.

Здравейте!Настоящ заместник управител съм в момента във филиал.Интересува ме някой ако знае да сподели какво е заплащането на карист в централен склад,защото на мястото където работя сега не се издържа.Управителят си работи само с хора които са му симпатични и това са само засукани заместник управителки и служителки.аз съм мъж и на мен се гледа по друг начин.Пола ли да си сложа вече незнам ,за да започне и с мен да може да работи въпросният господин.Фирмата като структура ми харесва и искам да продължа работата в Лидъл но само да не е в магазин.Въоблще страшна история....

ЛИДЛ-но не и в БГ!  Никакво уважение,имаме странични наблюдения,че страшно много се унижава персонала!До кога? Хората роби ли са някого-и ако са на кого? Такова текучество на персонал по тез вериги че нямам думи!Някой с някой се е сдушил,и кво давай да мачкаме!!!?Да ама НЕ!!!

Здравейте, пиша Ви за да изразя възмущението си от филиала Ви в гр. Смолян. Като редовен клиент на Лидл в Пловдив реших да посетя и магазина, който имате в гр. Смолян. Бях там на 21.02.2015г в 14ч. и 30мин.. Като обслужване от страна на персонала в магазина по време на пазаруването си нямам никакви оплаквания, но възмущението ми се прояви от факта че на паркинга към самия магазин бариерите на изхода бяха пуснати. Поради тази причина след като си напазарувах и исках да напусна територията на магазина се оказа, че това е почти невъзможно. Както писах по-горе при спуснати бариери за да излезнеш трябва да можеш да летиш, а с лек автомобил това е невъзможно. Стана такова объркване, че просто нямам думи. Възможността за обратен завой и излизане от страна на входа към паркинга беше невъзможно, защото имаше коли, които искаха да паркират. Един от шофьорите със софийски автомобил се нервира и започна да бибитка с пълна пара. Мъжът ми подпали и той и стана скандал, децата в колата се разплакаха, просто ад. Съжалих на 100% че съм Ви клиент. Искрено се надявам да предупредите персонала, че както държат на качествено обслужване на територията на магазина трябва и да съблюдават дали са си изпълнили и другите задължения и дали "негово величество клиента" има достъп до входа и изхода към паркинга на самия магазин. Една такава на пръв поглед безобидна ситуация води до безброй излишни нерви и въпросът:Дали трябва да продължа да бъда клиент на Вашата верига магазини?

Можете да им пишете на адрес: [email protected] По принцип този адрес се ползва за всякави въпроси. Коректни са ще Ви отговорят.

Пиша тук защото в сайта ма магазини Лидл, няма никаква форма за контакт с клиенти, аз поне не намерих!
На 13.02.15г. посетих магазина на лидл в гр. Гоце Делчев, дотук добре .
Напазарувах си продукти и отидох на касата, когато касиера започна да маркира го предупредих че продуктите са с залепен стикер за намаление от 30 % .
Маркира ми нещата платих и погледнах касовата бележка, и какво да видя две с отстъпката и едно на нормална цена.
Съответно си потърсих правата .потърсих управител
Близо 5 минути се мъча да си върна това което ми дължат, но дойде един аругантен охранител и ми казва отиваме в стаята на управителката.
Съответно аз отказах , предпочитам в магазина,той мромърмори извика управителката, тя се държа културно и съответно с касов бон и ръчен документ ми върна разликата.А заявих че ще се оплача защото за втори път ми се случва в този магазин да ме ощетяват, тя си замълча и пак се извини. но охранителя на около 50 години и повече ме гледа и мърмори където искаш се оплаквай .и съответно вместо да си следи неговата работа , аз се оказах престъпника който си търси правата.
Тръгвам си от магазина той върви след мен и казва ТИ кой си бе?
Излизаме от магазина , аз държа продуктите си в ръцете без плик.
Обръщам се и виждам как ми налита и иска да ме удари , само рефлекса ме спаси макар че доста време лицето ми под лявото око беше червено, съответно продуктите ми паднаха на земята и аз също по инстинкт за отбрана посегнах, може би това ме спаси от повече удари, щял да се оплаква! каза и си тръгна към входа на магазина.
Питам аз ръководството на ЛИДЛ аз ли згреших че си потърсих правата или охраната е затова да напада клиентите? Това става м/у 13.30 часа и 13.50 часа има записи вероятно.
Имам документи за пазаруването и върнатата ми сума.
Пазарувам в доста от магазините им, тъй като работата ми е свързана с пътуване.
За пръв път попадам в такава ситуация да си прав и да се опитат и да ти посегнат.
Моля и желая ръководството на магазини ЛИДЛ да се опита ако иска да разгледа видеоматерялите от деня на магазина.
Но съм страшно огорчен от случая!
Може да пишат ако решат на имейладрес [email protected]

интересуваме -какво ви е мнението за складовите работници в централен склад?знаете ли каква заплата взимат горе-долу?в момента съм какиер-продавач в пореден филиал във София.Отношението на регионалният не ми харесва само ме местят от един магазин в други само на основна каса.Била съм и на хляб из филиалите и зареждач,но имам чуство че си запълват дупките и когато някой напусне ме пращат във съответният филиал.И във всеки нов филиал ме слагат отначало все на каса.Имам 8 години опит въвдруга верига и това че ме слагат все на каса ме дразни тъй като немога да покажа как работя.Управителят ми каза скоро че си има хора на които разчита  и е свикнал да работи с тях и аз си замълчах и си работя на касата.Преди няколко дена си пуснах св за складов работник в централен склад та се чудя какви ли заплати взимат.и се чудя с моят дългогодишен опит в централен склад на друга верига дали ще ме вземат в логистичният център.

Прдставям си какъв комплексар е управителя,за да си търси п-тка за е-ане от подчинените си.