Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Контролирайте охраната си от фирма Енигма гард. Държат се отвратително с клиентите си. Охранителите освен че са нелюбезни не носеха работно облекло, а баджа на охранителя си го бил забравил в тях. Трябваше да вика колегата си и да ми се обеснявят как и двамата били охранители. Никакви обноски и отношение. Направиха ми забележка че не съм си преместила кошницата около касовата зона. Вие клиент ли сте? Не, аз съм охраната, проблем ли има? И по какво да позная? Един чичко с негови дрехи и без бадж. Миришещ на пот, некъпал се от дни, с гнусна брада. Леле трагедия! Отвртена съм! Не пия алкохол, може освен на пот на алкохол да миришеше. Погнусена съм. Нямам и желания да стъпя и да пазарувам повече при вас!

Ако работите 1/2 месеца при тях и се Опознаете

Започват да си търсят причини за кво ли не да ви махнат

Защото ставате Неудобни и им знаете
Тайните и игрите, Далаверите

Успех

Какво е заплащането за касиер в София? Питам за приятел.

Tова са използвачи от лидл сам правиш всичко тези са по лоши от робовладелци не работете там аз се чудех защо толкова много хора напускат от там но сега знам защо

ЗАЩО ПРИ ВАС Е ТОЛКОВА ВЪВ ЛИДЛ ТРУДНО БАВНО И МНОГО НЕУДОБНО ДА СЕ КАНДИДАТСТВА ЗА РАБОТА А ВЪВ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ХРАНИТЕЛНИ МАГАЗИНИ НА ДРУГИТЕ ФИРМИ Е ЛЕСНО БЪРЗО И МНОГО УДОБНО ЗАЩО ТРЯБВА ДА Е ТАКА

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Хора това е експлоатация на БЕЛИ РОБИ !!!
Изобщо не започвайте там , на интервюто всичко е цветя и слънце ама истината е друга!!! По договор работиш 8 часа с почивка от 30 минути и 2 по 10 за лични нужди ...... но това е мираж бачкаш без почивка а ако ти разрешат да почиваш постоянно ти се дава зор да ядеш бързо или а пушиш бърз , друго е че стоиш извънредно с надеждата а вземеш повече пари в края на месеца но Управителя ти компенсира заработените часове с ден почивка без да те пита , с една дума отивам бачкаш и нямаш думата за нищо
Мениджърите са толкова некомпетентни че направо е ужас , клиентите в Лидъл са изнервени и с право цените не се менят на време понеже не могат да си разпределят правилно работата и стоката не се зарежда като хората после хората крещят по персонала ама той няма вина !!!
С едно изречение ще ви кажа !!!
АКО ИМАТЕ СЕБЕУВАЖЕНИЕ ПОДМИНАВАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА!!!!

Фирма която има над 90 обяви в джобса за всички магазини.. Това е думи нямам... Огромно текучество. Работи се за 10 души които ги няма. И заплатата даже е малко за този вид работа. Трагедия е пълна.

Коментарите са 100 % Верни

Канят те на Интервю и ти губят времето

Не те Одобряват?

Успех!

Много кофти място за работа, ръководител смените не ставт за чеп само нареждат и мрънкат докато пушат през 5 минути на рампата.

Работното време е до когато те решат да те пуснат, ако нещо им кажеш ти отговора е "Тук си тръгваш когато си свършиш работата".

Графиците се променят чрез 2 дни без да те питат дали вече нямаш нещо планувано.

Хич не се лъжете как ви обуват на интервюто, нищо общо със случващото се след това.