Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

От 6:00 до 7:00 часа
Трябва да Печеш Хлебчета, Закуски, Банички
И да бъдат наредени по Витрината до 7:00
часа

После зареждане на стока по рафтовете

След това отивате на Касите

Всеки продукт артикул има номер

Има 100 артикула

И трябва да ги знаеш на изуст

Освен това трябва да чистите и Тоалетните дето Серат и Пикаят Клиентите

Щото нямали Чистач?

Управителя за най малкото нещо Вика и Крещи и Обижда

Идете да видите Грубото Отношение всеки ден!

Управителя само на пръв поглед изглежда свести

Работата е много и е Тежка не е за всеки

По време на Обучението ти дават Видео да гледаш некви Филмчета

как се пече Хляб?
Зареждане на стока и тем подобни

За 1 час трябва да са изпекани Закуските и наредени на рафтовете

Трябва да теглите една Тежка количка по 50 килограма Палети и зареждате по рафтовете

Отделно за работата на Касата

Всеки продукт има код номер да кажем от 100, 101

Има 100 артикула и трябва да ги помниш на изкуст

Работното време е 8 часа и 2 часа оставане извън работно време

Работи се и в Събота и в Неделя

И Нащни смени

Успех

На Интервюто казаха ли ви че

Работното време е 8 часа и 2 часа след работа

И трябва да можете да вдигате поне 20 Килограма тежести в Кашони
И да ги редите по рафтове

Теглите ги с количката

Е тва е работата

Там се работи по 8 часа и 2 часа след работно време

Тоест общо 10 часа на ден

Успех

Ако нямате Връзки там и не сте

Препоръчани

Не си губете времето и Нервите за Интервю !

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Някои знае ли как процедира Лидл с бременни служители, които още нямат постоянен договор?

Интервюто по телефона мина добре,поканиха ме на интервю в магазина на другя ден,до тук добре...Става въпрос за магазин- Dimitar Peshev Rd 30, 1582 София Дружба 2.На въпроснато интервюто участваха управителката която пътува от Перник и зам.управител който пък пътува от Радомир.И така те не ме одобриха въпреки че имам опит над десет години в тоя бранш и като касиер,гл.касиер и не на последно място зам.управител,а кандидатствах за Касиер-продавач. Отговарях на всички изисквания,но явно видяха заплаха в мен и явно те са готови на всичко за да си запазят работата като късат потенциалните им заместници.Факта че пътуват по близо 200км.на ден е доста показателен на какво са готови...Пенсионери и некадърни са с предимство там!!! Не кандидатсвайте в тая фирма не се лъжете по хубавите реклами за работа!!!Подбора е субективен по преценка на ....Съжалявам че затвориха железарските заводи в района на Перник и че целия регион се изсипа в София.

Мнение на много хора от близо за началниците по точно ,, мениджъри”Г-н Нейков от Ямбол и г-н Иванов от Ямбол ор склада на логистичен център село Кабиле - Лидл е ужасно ,те са едни интриганти и унижават своите работници многократно ,въртят интриги с няколко стари служителки от комисионерите там имената им са Мария Иванова от Ямбол и Татяна Казакова от Сливен ,те тормозят с интриги голяма част от колегите си там и заради тях точно ,хората напускат ,но никой не обръща внимание на това и хората си мълчат за да си запазят работата ,отделно тази Мария Иванова ,тя също е комисионер ,но е с привилегии и шуробаджанащина разбирасе има ,въпросната Марийка жени своята дъщеря за племенника на мениджъра Г-н Нейков и ,като намразят някой ,който не им е удобен си го тормозят ,докато не напусне сам ,трябва само да им се мълчи и да им се подмазва човек там за да просъществува ,....носят се тонове за един ден и се скъсваш от работа и нон стоп тази Казакова и Марийка ти правят забележки от злоба ,и предизвикват хората сами да напускат и то кадърните ,които работят повече от тях и ги носят на гърба си ....Абе замислите се преди да отидете там ...А главните шефове г-н Бакалов и г-н Алексиев са прекрасни хора и с тях е лесно да общуваш човешки и с уважение ,но за жалост те не знаят какво се случва на по долно ниво и ,че мениджърите Иванов и Нейков се държат лошо с работниците ,защото те пред тях се подмазват и въртят мили очички ...

Искам и аз да се включа с коментар за фирмата. Аз съм бивш служител, който също реши да напусне работа от лидл, въпреки доброто заплащане. Всичко, което е написано до момента е вярно. Азсъм от град Самоков, става въпрос зафилиал 189.Работата е хубава,
заплащането също. Работиш ли допълнително всичко ти се изплаща до стотинка, болничните също се плащат много добре, ползваш една почивка от 30 минути за цялата смяна. До тука добре,но всичко друго в тоя филиал не става. Има три мениджъри, които се мислят, че са нещо повече от жените, които им вършат цялата работа. Всеки ден двете са сърдит, все нещо не им харесва как е свършено. Постоянни забележки към едни и същи хора, които работят най-много. Постоянен психически тормоз, изисквания и задачи за свършване по най-бързия начин пак към едни и същи хора. Ако си им симпатичен и работиш без да се оплакваш ще си добре, но ако дадеш някакво мнение, с което те не са съгласни вече не си техен човек и почва още по голям тормоз.Има хора на управителката, които са от три години в филиала и освен на каса, друго не работят, те не знаят нито да печат в пекарната, нито да зареждат стока, но никой не ги закача! Само искам да споделя немска фирма, но с българския манталитет. Само интриги, злоба и напрежение се създава от тия трите мениджъри. Хората в тоя филиал, затова масово напускат, а не заради нещо друго. За това време, което аз работих в тая фирма, мога да кажа само, че Лидл е коректна, плаща всичко, но не слага на важните позиции хора, които го заслужават и които разбират и могат да го работят с уважение и човечност към хората, които са с по ниски длъжности от тях. Тогава няма да има недоволни служители, които да искат да напускат от работата, която им харесва и я вършат с желание! Началниците трябва да помислят малко повече за служителите, които им вършат тежката работа, за да са доволни клиентите и да имат тоя оборот, който им се изкарва с тежък физически труд и психическото натоварване. Тези служители трябва да работят в една спокойна среда, без да се притесняват от някакви си госпожици с комплекси, че ще дойдат всеки момент и ще им крещят като истеричка за недобре свършената работа. Ако работят в спокойна работна среда, смятам че няма да има такова текучество на недоволни напуснали служители с опит от тази фирма!