Шнайдер Електрик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шнайдер Електрик България ЕООД

Искате да се държат с вас като с животно? Искате да не ви дават платени отпуски защото неплатените са по-добрият вариант? Искате да изискват от вас безбожни норми, и ако не ги получите ви заплашват с уволнение и глоби? Искате ли да плащате за столовата ресторантски цени? Искате ли да ви удържат от извънредните пари, за фирмата посредник която ви е назначила на работа? Ако желаете всичко това, заповядайте в Шнайдер! Психическият ви тормоз е сигурен :))))

Всички ние виждаме всеки ден за какво става на въпрос но сме си шубета и си мълчим

Напускам-подиграват се с труда на новите,нормите старите работници не ги изпълняват,но новите трябва иначе закани , санкции и унижаване.Скъп и задължителен стол-ресторански цени.За няколко месеца се назначиха стотици хора и стотици си тръгнаха.Това мисля достатъчно говори за фирмата.

Започнах на 17-ти миналият месец с още 7 момчета и вчера ни уволниха всички ??И пари сигурно няма да получим за 3 седмици безплатен труд.Ако можете бягайте от там,подиграват се с труда на младите хора,в фирмата рядко да има някой който да работи повече от 3 месеца..Сами си правете сметката,всеки ден има нови които биват уволнени след като свършат малко работа

за всяка една позиция си има плюсове и минуси трябва да си страхотен дебил че да не ти върви работата в шнайдер който иска ходи пробва и сам си преценява дали това е неговата работа успех на бъдещите ни колеги :)

По колко часа е работното време на 8 или 12 часа,разбрах че от 1 септември става на 12 часа

Добър ден в момента работя в фирмата и мога да кажа че сам супер доволен от заплащтането и самата работа.Колегите са супер точни и те уважават не както в други фирми кадето се даржат с тебе като някакъв изрод.В началото невярвах за самото заплащтане че щте е бъде това което ми казаха но се уверих че е истина.Виждам че в предишните коментари има много лоши изказвания но аз поне мисля че не е така, за сега сам супер доволен и ходя с желане на работа :)

Защо когато коментирате ,не заставате с името си бе хора???плюенето е черта силна на Българина злонамерен,но поне капчица достойнство ☺☺все анонимни.Ех миши сърчица

най противната фирма в която съм работил.има там една Марина която е пълна скръб.жалки същества.....

Зада работиш в шнайдер трябва да си мазохист- 12 часа и то нощен труд за 500 лв