Енерго-Про Варна ЕООД

По последни резултати - нещата в чр -то напълно се закучиха. Буквално - Закучиха !

Искам да честитя на всички ел монтьори работили цяла година в тази фирма професионалния им празник "ден на енергетика". Той се празнува от всички работещи в сектор Енергетика в цялата страна. Поздравявам ви за всичките усилия - часовете прекарани в сняг, кал, пек, хилядите псувни поети от клиентите на фирмата и милионите, спечелени за собствениците ви.
НО!
Понеже са им малко, точно на вашия празник ще имаме изпити!
Ако това не е ЦИНИЗЪМ, здраве да е!
Да са ви живи и здрави началниците! А на вас още повече родилни напъни в името на работата!

Здравейте г-н Желев,

Бихте могъл да направите анализ за последните три години какъв % от постъпилите на работа ел.монтьори по поддръжката са екс служители на фирми подизпълнители.

Резултатите от проверката биха подали информация както за някои особени практики при назначенията, така и за други, свързани с нетехническите загуби.

Поздрави,

Здравейте, бих искал да споделя и моя опит с енергопро. Преди около 2 години започнах като ел. моньор сти във Варна. Това стана малко след завършване на ТУ - Варна. Катеогрично заявявам, че за мое учудване, започнах работа без връзки. Учудването не трая дълго. Работата ми харесваше пък и заплащането добро - към 800 нето + здравна карта + 22 дни платен отпуск. Като минаха 7 - 8 месеца част от колегите и преките ръководители започнаха синхронизирано като по команда изведнъж започнаха да се държат с мен агресивно, да подмятата заплахи, да ме винят за несвършена работа, въпреки показателите на гпс -а. Почти в прав текст миказах, че за тази позиция си имало други хора, по-добре да напусна сам, или ще намерят начин да ме уволнят дисциплинарно или ще ми стъжнят живот. По-късно разбрах, че и други като мен са били "напуснати" по същата процедура.

Явих се наскоро на интервю за електромонтьор за град Варна. Бях чул, че хората се избират предвително и цялото това предствление с интервюта и тестове е за пред голямото началство. На практика се, оказа че е точно така: не си ли човек на фирма-подизпълнител или на някой от енергото, вероятността да започнеш е минимална. Иначе поздравления за шоумените от интервюто, голяма сценка играят, голямо театро.

Честно, Назначенията на директори и началници удари Глупомера ! То не бяха, такива дето всеки мейл им е с правописни грешки или други, дето са на успокоителни хапчета. „Поради липса на други кандидати” се превърна в основен критерии. И резултатите са на лице. Само за последния месец и само за Варна над 120 загубени дела ! Ето и линка; http://www.vrc.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=1262:-2015&catid=40:2011-03-16-09-22-09
Това е резултат от „нашите” назначения - директори и началници на ключови позиции !

Прочетох една от напудрените обяви за работа и бих посочил, че благодарение на пловдивската троица, водещите ключови ценности в компанията са: неефективност, некомпетентност, безотговорност, риск и нетолерантност.

Съсипаха енергетиката в Североизточна България. Кадърните кадри или напуснаха, или бяха уволнени. И това бяха кадри с авторитет, висок професионализъм и знания в областта.
Харчат се хиляди за загубени дела, включително и до Върховен съд, връщат служителите с 3 месечен договор, отново уволнение, отново загубени дела.
Същевременно се назначават "дечковци", без грам опит, но готови и собствената си майка да предадат.
Срах, беззаконие, безхаберие и доносничество цари в огромните зали на "Кулите на Варна".

По-лошо не би могло. Не си струва на никаква цена!!! Подлост, лъжа, измама, подлизурство. В случай, че разбирате от енергетика, не сте подходящи за там.
Единствени изисквания: некомпетентни послушковци, г....ци, мързеливци, умеете да подслушвате, следите, доносничите, мълчите..., нямате идеи, нямате идея какво трябва да работите и какво е енергетика, бизнес и уважение.
Всеки уважаващ себе си и намерил си работа дори и за двойно по-малко пари,напуска.
Ако някой познава останалите там директори и началници, никога не би си помислил да кандидатства за работа при тях.
Уважавайте себе си! Ценете се! Бъдете щастливи!

Здравейте!Кандидасвах за позицията "Специалист връзка с клиенти" и ме поканиха на интервю.Казаха ми,че ще има някакъв тест по български език, който трябва да премина и после още едно интервю с Директора.Моля, някой може ли да каже нещо повече за тази позиция колко е заплащането ? Благодаря !