Енерго-Про Варна ЕООД

Браво! Можело значи да се започне чистене на Авгиевите обори, напълнени от пловдивския мениджмънт. А с Тлъстушко и другия добруджански подмазвач какво правим? И както колегата е писал, да се обърне внимание на шуменското семейство, няма такива фурнаджийски лопати и нагаждачи!

Чудесна новина, но освен изредените има да си заминават още хора от приближените на споменатите. Особено в отдела на барда Пеев, че парите се въртят в този отдел и доста хора започнаха да прилагат прийоми под негова диктовка. Най вече да се обърне внимание на семейството близачи и да не им се позволи да се окопаят ни лук яли, ни мирисали. Те естествено не са единствени има и още двама трима изнасящи информация навън....Браво, браво.

И сега подред на номерата...Изхвръкнаха Желев, последва го протежето му Цветков, личния приятел на Желев и с особни психически проблеми - Пеев. Сега са наред контето и патологичен лъжец Абаджиев и Галка-свалка. Какво се случва с тази фирма, тц, тц, тц. Разсипаха я съвсем с този некадърен мениджмънт. Къде се покри Тесарж

Кажете нещо ново !

Как ли ще се отрази новото назначение в компанията!? Супер финансист, а дали е супер енергетик и до колко разбира от дейността на фирмата?

Интересни неща се случват в едната кула, почвайки работа раздават нотни тетрадки за да се свиква с пеенето, доносничеството и оплюването дават видими резултати - за справка новите управители на РОЦ Варна и Добрич и оцеляващите директори от времето на Е.ОН, един бард разплаква доставки и навсякъде се шири полицейщина. Успехи и много късмет, със сигурност ще ви е необходим!

Желев го няма вече така ли ?
А дано и другите боклуци си заминат !!

Около 700 лева грубо, но не си струва да се хващаш и да си унищожиш здравето и нервната система. Колегите са на хапчета и работната среда е убийствена.
Честито за заличаването на Желев от регистрите на управление. Дано нещата тръгнат в положителна посока, а след него и кучките му да си заминат.

Какви са заплатите за Специалист контрол на група? и най - общо заплатите на Счетоводители ?

Кви заплати кви 5 лева,ти не виждаш че ти дават броени чаши вода ти искаш да ти вдигнат заплата.Срамота !!! Капка уважение нямат към работниците си и към хората който им изкарваме заплатите.Неблагодарници,използвачи,лъжци,манипулатори,тирани това са те !! Нищо няма да оправят докато са те на власт !! Мърши долни ,цял ден седят под климатиците а нас кучетата да ни ядат на +40.-40 ...кой го интересува за работника,само знаят ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ ... ТИРАНИ !