Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Пиша няколко реда, защото съм възмутен от поведението на началник отдел от регионалния център на срещата с управителите в Шумен.Срамно и долно е човек да е все от нещо недоволен, но без да вижда своята нескопосана работа и да мрънка все за нещо.Нека някой от управителите да отиде да погледне трафопостовете в града, как изглеждат, дали и как са ремонтирани. Ние сме екип от няколко човека и сме благодарни, както на строителните работници, така и на хората от НИАП.Не ми се ще да коментирам колегата Митко, само искам вмъкна един цитат, "Неблагодарността е всякога израз на слабост. Никога не съм видял силен духом човек да бъде неблагодарен."
Йохан Волфганг Гьоте

НЯМА ОПИСАНИ ЕЛЕМНЕТАРНИ ПРОЦЕСИ ЗА МРЕЖАТА:КОЙ КАК СЪБИРА ИНФОРМАЦИЯТА ОТ ВСИЧКИ РОЦ ЗА СМР НА ТП ИЛИ ЗА РЕМОНТИ ПО МРЕЖАТА. ДВАМАТА УПРАВИТЕЛИ БЯХА УПРАВИТЕЛИ РЦ, ЗНАЯТ ПРОБЛЕМИТЕ, НО КАТО СЕ КАЧИХА ГОРЕ ЗАБРАВИХА.СЪС ВСИЧКИ ТАКА СЕ ПОЛУЧАВА.ЛИПСАТА НА МАТРИАЛИ НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ, ТОВА ЧЕСТО СЕ СЛУЧВА, НЯМАЛО ДОГОВОР ИЛИ ПАРИТЕ МУ СВЪРШИЛИ. ДОБРЕ ДЕ КОЙ МУ Е ЗАДЪЛЖЕНИЕТО ДА ГИ ГЛЕДА ТЕЗ ДОГОВОРИ.ДА СЕ ТЪРСИ ОТГОВОРНОСТ.

Управителите вземат директор ЧР, за да не стане като има зададат въпрос за заплати и бонуси, да не могат да им отговорят.Част от интригите не стигат до горе, те си стоят долу. Напр. никой не разбра какви интриги се въртяха около Цветомир Нанков в Търговище.Проблемите с материалите в склада са сериозни, няма материали. Как и защо е допуснато това?Проблемът в ЕНЕРГО-ПРО е липса на търсене на отговорност от директори, щом са допуснали да страдат клиентите, да не се обслужва мрежата, да се наказват.
Между другоото, това е добре за нас, тъй като от известно време няма с какво да работим.

Клиентът да не си задава тук въпросите, а да отиде в клиентски център.Саита е за посочване на проблеми във фирмата.А те са навсякъде и във всичко. Интригите на ЧР, липсата на материали в складовете, липсата на важни договори за обслужване на мрежата. Заплатите сега ги повишиха малко, да замажат положението, но когато назначат нов човек с 1100 лв. , той стои 6-10 месеца и напуска. Сега Управителите ще идват на срещи по градовете, предлагам да бъдат без директор ЧР. Само ще разваля пейзажа.

Някой от дирекция СТИ може ли да обясни какво точно пита Йоско, тъй като и в нашия вход видях електромери с 2 тарифи, както и такива с 3 тарифи. Тези, които са с две тарифи са от 2016та година, останалите са по - нови, 2018та и нагоре...

Ще ви разкажа една приказка.
Имало едно време едно северно кралство. То имало своите върхове и падения, докато в един слънчев ден, на бял кон се появил един красив принц. Видял, че хората са обезверени и тъжни. Изслушал ги и показал загрижеността си. За първи път се почувствали значими и вярата им се върнала. Мотивирали се, давали всичко по силите си. Смях и закачки повдигали настроението и работата споряла. Но това не траяло дълго. Принцът се доверил на старите съветници. Те ловко се въртели около него, убеждавали го че всичко е наред. Дори се правели на загрижени за подчинените си. И също тъй ловко заграбвали земите на кралството и издигали палати, достойни да засенчат двореца. Всеки осмелил се да се противопостави на грабежа бил обезглавяван. Подкрепа на съветниците оказвал един от главните везири на кралството, а послушните съветници само трябвало да посочат бунтовниците.
Красивият принц се оказал на кръстопът. Трябвало да избере посоката, в която да поеме. Единият път водел към кралство, което е успешно, с щастливи поданици, мотивирани и готови на всичко за принца,но там ги нямало подмолните везири и съветници.
Другият път водел до разруха. До едно деградирало общество, в което липсвали уважение, морал, етика, а поданиците гаснели един по един. Там били и везирите и съветниците.
Кой път е избрал принца, само времето ще покаже.
А може би принца е станал везир?

Здравейте, Дирекция ОСТБИ гр.Шумен е номер 1.Да започнем от координатор отчет. Беше обявена свободна позиция координатор отчет за гр. Шумен с висше електротехническо образование, но "изненада" беше назначен човек със средно - селскостопанска техника - багерист. МНОГО ИНТЕРЕСНО , защо е въпросният човек. Преди години пак беше той много служители бяха махнати от работа от него а останалите минаха на анти депресанти. .Другият координатор отчет не можа да се сработи преди това с нито един от тримата на тази длъжност . Представете си какво представлява. Като пуснаха парашутиста багерист си намери другарчето по характер , заяждане и интриги .Господа управляващи замислете се с какви хора работят вашите служители. Вслушвайте се и в тях те са хора които не могат да изразят своите недоволства, психически тормоз от страна на координаторите отчет от страх да не останат без работа.

Привет на всички!
Въпросът ми е насочен към монтьорите или техниците, които се занимават с контрол на електромерите и таблата. Питането ми е следното - защо само моя електромер, на който пише, че е от 2016та година е с две тарифи, а на всички останали съседи, на които са от2018та са с три тарифи, и отделно имат показания за дата и час в реално време. На какво се дължи подобно ( според мен ) несъответствие, тъй като един от техниците ми беше казал преди време, че СТИзмерване се подменят на всеки 6 години. Също така ми прави впечатление, че консумацията е доста висока, а аз живея сам, и поне 15 дни в месеца ме няма, защото работя 2/2, като се случва да съм и в чужбина за около 10-12 дни, но сметките ми продължават да са високи( над 100 лв), и то за месеци, в които не съм бил повече от 5-6 дни у дома. Искам да уточня, че съм технически грамотен, наясно съм с консумацията на всеки един уред у дома, и докато ме няма освен един 80 литров хладилник нямам нищо друго включено. Та въпросът ми е защо има електромери с 3 тарифи, и такива с две? Поздрави!

Ние в дирекцията, се втрещихме, когато разбрахме, че освобождават шефката ни, която е майка, и която е в майчинство.Възможно ли е това в европейска фирма (нали имат претенции за такава). Защо никой не вижда колко мениджъри се шляят и мотаят в работното си време, безмислени разговори, половин ден в интернет на собствените си телефони, търсят си коли, разглеждат промоции и току поработят два часа.При нас на Девня 2 има хора, които излизат да пушат три пъти предиобяд и три пъти след обяд. Как си свършват работата?Да се обърне внимание на реда и дисциплината, да се обърне внимание на слуховете. Но реда и дисциплината са най-важни! Без ред и дисциплина няма просперитет! Да се обърне внимание на селските похвати, с които си служат някои директори!Доникъде няма да стигнем, ей!Скоро ще освободят пазара и ще видите какво става!Няма елементарни неща за клиентите, напр. не можеш да платиш с карта! Нали от 2020 се дигитализираме и модернизираме, или това ще се случи в 2030 г.

Я раздуйте клюката, вярно ли са ви продали, при това на по-големи несретници от сегашните?