Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД /img/frontend/nomap.png"

Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД

Подкрепям мнението на момичето. Наистина дават един въпросник с адски тъпи и несвързани с конкретната длъжност въпроси. Мен лично ме интервюираше една надута дама, накичена със злато като принцесата на Нубия. Държането беше най-малко непрофесионално(не се представи, глубо отношение в стил, много много не ни пука). Иначе офиса е хубав и се намира близо до Окръжна болница. Останах с впечатлението, че всички са наплашени там и цари спартанска атмосфера. Общо взето това е. Надявам се да си намерят системен администратор със желязни нерви. Ако съда по времевото разстояние между обявите им в jobs.bg за тази длъжност, хората се задържат около 3-4 месеца. Еми правете си изводите за работна среда и всичко друго. За мен това е фирма със селски манталитет.
Поздрави
Борис

Общо взето нищо не мога да кажа за MAXIM, защото стигнах на фаза интерю.То всъщност интервю нямаше, беше ми даден един лист с вапроси на които трябваше да отговоря. Честно казано не очаквах такива вапроси. Ще изброя някои от тях :
Какво е лицето на триъгълник със страни а,в и с?;
Колко е трети корен от някакво число?;
Избройте последните 3 президента на САЩ.;
Изброите 5 композитора от 19 век.;
Избройте 5 европейски писателя.;
Изброите 5 български писателя от 19 век.;
Имате някакъв куб с еди си колко см страна. Колко литра боя ще бъде необходима за да боядисате всички стени без тавана,ако за 1 квадратен метър се изразходва еди си колко литра боя.;
Колко вида изолация познавате?;
И така нататък, в момента не си спомням другите.
Оценила съм Уважение с -1, защото не бях доволна от отношението на служителите там.

имате ли някакво мнение за фирмата