Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД /img/frontend/nomap.png"

Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД

Заплащането е според тяхната преценка, но общо взето получаваш договореното. Отношението на шефовете е непонятно - меко казано арогантно, колегите са свестни, свободно лично време почти нямаш, отпуск - по ограничено, болничен също. За развитие в кариерата -ако си симпатичен на шефовете.

Като прочетох мненията останах с впечатление, че фирмата има големи изисквания към кандидатите - въпроса за куба го разбирам - все пак човек трябва да може да смята, но въпроса за писателите не виждам къде се вмества в схемата. И ако наистина дават толкова малко пари, което най-вероятно е така и затова не могат да си намерят хора.....Очертава се в моите представи като една наистина несериозна фирма. Все пак ще отида на интервю и ако ми дадат заплата 3000 лева тържествено обещавам да науча пет чужди автора, творили през 19.век.

След прочетените мнения
реших да не кандидатствам там :-)
Много е важно какво име гради една фирма според мен.

За разлика от мненията до сега, дадени от хора, които са стигнали само до интервюто, то моето е на човек работил там (естествено не много дълго). И искам да ви поздравя всички - много точно сте схванали за какво става на въпрос, и никой да не съжалява че не са го одобрили за работата. Заплатите там са 300-350 лв., т.е. почваш на 300 и след около година можеш и до 350 да стигнеш, ама обикновено хората напускат много преди 1 година :). Като цяло колежките бяха точни по времето когато аз работех, но сега половината вече не работят там. Един път само ми се наложи да си взема 1 ден отпуска и трябваше да питам и да обяснявам на 4 различни човека защо, как, необходимо ли е чак толкова и т.н. Да не говорим, че има и една псевдо шефка, дето се прави на по-важна от баш шефовете - едно от най-злите същества, които познавам.
Моят съвет е: Хора, не се лъжете изобщо да кандидатсвате там, наистина не си заслужава!!!

аЗ ХОДИХ НА ИНТЕРВЮ ПРЕДИ СЕДМИЦА, САМО ЧЕ НЕ МИ ДАДОХА ТАКЪВ ВЪПРОСНИК. ЕДНА ДАМА МЕ РАЗПИТА ЗА ОСНОВНИ НЕЩА- КЪДЕ СЪМ РАБОТИЛА,ЗАЩО НАПУСКАМ,КАКВО СЪМ ЗАВЪРШИЛА.еДИНСТВЕНИЯТ ПО-СТРАНЕН ВЪПРОС,С КОЛКО СЪМ ЗАВЪРШИЛА, НЕ ВИСШЕТО АМИ СРЕДНОТО СИ ОБРАЗОВАНИЕ. АЗ БЯХ В СОФИЙСКИЯТ ИМ ОФИС, КОЙТО СЕ НАМИРА В БИВШИЯТ ЗАВОД 8-МИ МАРТ,ДО НАДЛЕЗ НАДЕЖДА.ВАРНЕНСКА ФИРМА ЗА СТРИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ - ДАЛИ СТАВА ВЪПРОС ЗА СЪЩАТА ФИРМА?

Аз вече оцених фирмата и с цел да не манипулирам резултата сега няма да давам нови оценки, но искам да отговоря на господин плешивко, дал предното мнение, който разбира се не се различава много от госпожа натруфена: Абе хора, намерете си най после търговски директори по продуктови направления, че в jobs.bg вече са ви научили и кътните зъби. Всяка седмица нова обява за една и съща длъжност, то това на нищо не прилича!!! Е трябва да ви е ясно, че перфектни, интелигентни, умни, знаещи, можещи, рецитиращи поети от 19 век с познания в изобразителното изкуство просто няма! Това е-вие сте единствените! Ама ми писна все вашите обяви да гледам, а сигурно и на половин Варна, защото другата половина е идвала на интервю при вас и вече за нищо на света не би погледнава фирмата ви.

Фирмата си е нормална.Проблемът е, че образованието ни не е на ниво и не знаеш да плачеш или да се смееш, като видиш, колко са жалки такива като тези, които са писали тук.Тяхното незнание на елементарни неща, които се учат в четвърти или пети клас, високото самочувствие без никакво покритие, липсата на елементарно възпитание и трудови навици ги е направило инвалиди за цял живот.Успокоения от рода на щом гроздето е високо, значи е кисело, само ще ги направят още по жалки дори и в собствените им очи.За такива като тях още преди векове бяха възкликнали - О свещенна простота!А тяхната простота, може да бъде аргумент единствено срещу самите тях.Пишейки тези редове съм абсолютно убеден, че ти никога няма да бъдат разбрани от тях, защото ако можеха да ги разберат, никога нямаше да напишат жалките си подобия на писания...Прости им Господи, те просто не осъзнават, какво вършат!

И аз като повечето дали мнение тука стигнах само до интервюто. Освен въпросният тест за интелигентност ми бяха задавани въпроси, от споменатата вече накичена дама, от рода на "С каква оценка завършихте ВИСШЕТО си образование?" Когато и казах, че съм завършила с 5.75 ме попита с каква оценка съм завършила СРЕДНОТО си образование и когато и казах 5.76 тя ме попита кое било развалило шестицата? Как да не се разсмее човек! Интересно ми е тя с каква оценка е завършила?!

Абсолютно съм съгласна с предните изкавания.Никакво отношение от дамата която ти връчва теста, а и тези въпроси незнам кой ги е измислял, но е много тъпо!А като попиташ "интервюиращата" (или незнам как да я нарека)какви са тези въпроси и че нямат нищо общо с това за което кандидатсваш, тя само се сопва и отговарЯ:твой си е проблема като не ти харесват довиждане!

Ха ха ха --и аз попълвах този въпросник..,като го видях и ми стана супер смешно. Че то в най-големите фирми няма такива смехории, жалка картинка.
Ето още от въпросите:
-Избройте 5 града в северна България;
-Колко е разстоянието от Варна до София;
-Колко е разтоянието от Велико Търново до София;
-През кои градове се минава ои пътя Бургас-Пловдив;
-Избройте 5 европейски композитора;
-Избройте 5 европейски писатели(без български и руски);
-Избройте 5 български писатели от 19 век;
-Кога е започнала и свършила 1-вата световна война;
Хахахахаха---и представяте ли си--работата беше за продавачка. Като влезеш - момичето на рецепцията те оглежда надменно, дава ти листа с въпросите без никакво обяснение за работата... Мимичетата ми изглеждаха на каторжнички..с изнемощяли лица...апатични, отпуснати.. Офисът ми заприлича на някакъв склад...