Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД /img/frontend/nomap.png"

Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД

Просто нямам думи за тази фирма и нейните управители! не съветвам и не пожелавам на никой да започва работа там! НА по - лошо място за работа аз поне до сега не съм бил! НЕ СИ ПРИЧИНЯВАЙТЕ ТОВА ИЛИ СЕ ПОДГОТВЕТЕ ДА ПОМНИТЕ ДЪЛГО РАБОТАТА СИ ТАМ ( БЕЗ СЪМНЕНИЕ КРАТКА ) !!!

Фирмата отлично знае какви хора търси. На всички постъпили на работа се провежда обучение, така че никой не очаква новите служители да познават в детайли продуктите, които предлагаме - ето защо и тестът е написан на достъпен език. А очевидно отговорите са по-ясни на нас, отколкото на Вас и за Ваша информация ще си позволя да Ви коригирам:
- Писател е човек, който създава писмено произведение, професионално, творчески, или някой, който пише в различни литературни жанрове. Най-общо според основните литературни жанрове, писателите са: прозаици, поети, драматурзи. Ето защо в никакъв случай не е грешка Шекспир да се нарече писател.
- Стиропор не е топлоизолационен материал, това е търговска марка на топлоизолационния продукт Експандиран пенополистирен. Различните производители използват различни търговски марки. Освен това Материал са изходните физически вещества, предназначени за производство на различни продукти. Така че в духа на Вашето изказване не трябва да говорите за материал, а за продукт.
Накратко към някои хора, изказали мнение тук – не мисля, че ще блеснете с критики относно нещо, което не познавате добре. По-добре е първо да погледнете себе си преди да започнете да критикувате другите. И ако можете, направете си една наистина реална самооценка.
Относно управителите – не знам неподходящият кандидат какво не им харесва... Че какво му е на мъжа? И двамата са си готини...

Пожелавам успех в търсенето на перфектния работник, ама нека първо да си помислят какво всъщност търсят. Относно интервюто за работа ще Ви кажа следното - да въпросите са като за обща култура, но самите те явно не са много наясно с отговорите. Не може да цитираш Шекспир като английски писател, все едно да наречеш и Омир писател. За тяхна информация Шекспир е сонетист и драматург, но драматургията му е в лирична форма. Не може да пишеш " Изброите какви видове топлоизолации знаете" и да посочваш стиропор или минерална вата - това са топлоизолационни материали, а не вид топлоизолация.Да си напишат по-грамотно въпросника. Сега дори и да ми се обадят не бих работила за тях. И не го казвам защото съм огорчена или обидена. Ходила съм и на други интервюта, но такова подигравателно отношение от страна на управител не съм срещала. От жената нямам лоши впечатления, напротив дори ми стана симпатична. Явно те четат този сайт затова ще се обърна към тях със следната молба - променете си критериите за търсене на персонал - пишете в обявата, че търсите човек който е наясно с хидроизолациите, топлоизолациите и т.н., за да не се заблуждават хората какви работници търсите.Такива като мен завършили икономическа специалност едва ли ще са наясно. Те изучават неща в сферата на финансите, финансовия мениджмънт, човешките ресурси, счетоводството, банковото дело, застраховането, риск мениджмънта и т.н. Ако ме послушате няма да сбъркате и да си губите времето с неподходящи кандидати.

zdraveite az sam edin biv6 rabotnik ot tazi firma moeto mnenie za nej e mnogo po razli4no ot tezi poso4enite ot gore glyposti imax 4esta da rabotj za tezi xora koito mi davaxa xljba rabotex kato reza4 Plovdiv i njmax nikakvi problemi s rabotodatelite te se dargaxa korekno s men kakto i az davax vsi4ko ot sebesi za tjx za6toto te mi davaxa tova koeto si izrabotvax nikoga ne sa zakasnjvali s zaplatite. Zatova az iskam da blagodarij za tjxnoto vnimanie kam men i tjxnata saobrazitelnost kam rabotnicite si. Nemoga da povjrvam 4e ima xora koito sa tolkova lo6o nastroeni kam tazi firma jvno ne sa ospjli da se srabotjt s kolektiva i tjxnite iziskvanij.Sagaljvam samo za edno 4e bjx v spisaka ot sakratenite ponege svetovnata kriza obxvana i tjx ina4e bjx gotov da ostana do starini pri tjx. s yvagenie KUBIKA gr.PLOVDIV

Най скапаната фирма в която съм работил. Няма нито търговска концепция а по отношение на перносонала да не говорим. Плащат с 2 месеца назад а когато на пускаш не ти ги изплащат а само по картата а там са 250 лв. Сега ще почнат да търсят нови хора за да могат да поработят няколко месеца и да не и платят. Това и е политиката

Аз като наблюдател на обявите им искам да кажа, че наистина много време вървят в нета. Каква е причината сами си я открийте, но мисля, че толкова време да не си намерят персонал значи не са много в час.

нали знаете и лисицата не могла да стигне гроздето и казала че е кисело
„Ако говорят зле за теб и ако е вярно — поправи се; ако не е вярно — смей се.“ — Епиктет
„Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим, ако не може да му се вярва — договора става излишен!“ — Пол Гети
„Най-лошите и най-развращаващите лъжи са погрешно поставените проблеми.“ — Ж. Бернанос
„Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.“ — Катон
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш.“ — Клавдий
„Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави, а когато няма какво да се премахне.“ — Антоан дьо Сент Екзюпери
Жалко е хора с висше образование да не могат да попълнят тест който се покрива с незавършено средно образование жалко е да имаш претенции за заплата а да не искаш да правиш нищо жалко е да казваш че се отнасят с неуважение когато това не е така, а вие като сте толкова способни какво търсите по обявите постоянно не сте ли си си намерили задоволяваща претенциите ви работа,която да е добре платена, не мисля че човек рови в обявите просто така през свободното си време ...

Приятелю, явно грешиш или в преценката си или в името, защото г-ца Златка Николова не е този човек за който я представяш (от лично познанство го знам). Друго което ме кара да си мисля, че бъркаш е твърдението, че е съсобственичка, кето е пълна глупост.
И за да няма грешки очаквам пак да отидеш в офиса им и да провериш дали чоека за който говориш носи името Златка Николова.

Поздрави.

А моето мнение за фирмата е че има още мнооооого какво да се иска и че собствениците трябва да слязат малко на земята!

Оценките ми са 0, също като фирмата.
Не мога да си обясня положителните оценки – вероятно го обясняват някои от поясненията по-долу:
- Наистина имаше служителка с 10 години стаж - но от септември вече я няма.
Най- накрая разбра , че нивото и е много – много – много над МАКСИМ.
- Относно компетентните и уважавани служители - предполагам , че това си го пишат собствениците, дано някои се хване. Такива минават веднага на горния вариант или за да останат такива бързо придобиват „богата душувност”/виж по-долу/.
- Относно теста - елементарен, но ако може да го реши човек, значи не е за там. Може да продава вестници и билети за градския транспорт за повече пари.
- Относно болничните- като те осигуряват на минимална заплата, какви пари ще вземеш на края на месеца? А като си приключил предишния на минус поради физиологичната необходимост да се храниш, а храната струва повече от месечното ти възнаграждение? Пардон! ВЪЗНАКАЗАНИЕ!
Затова никои не взема болнични и това е колосален принос на фирмата към естествения подбор:
„Тук болните не оцеляват,
защото пари за лекарства не им остават!”
Примерен девиз за фирмата.
/Ако си го пуснат като реклама моля модераторите да се сетят за мен и да си цепнем авторските права!/
- Колкото до директорите по продуктови направления - който се навие да работи като такъв да си вземе здрава игла за вратовръзката и да натрупа мускулна маса!
Това не са несвързани глупости - така ще може да товари с изпънати ръце служебната си лимузина DACIA 1304 PICK UP /някой е написал, че в Румъния такава карат само осъдени на смърт/ с 25кг чували, от които тече пясък и да се цапа само до лактите и по бомбетата на обувките...
В София по едно време се търсеше технически ръководител- като дойде човека и му връчват гащеризона.: „Почвай да товариш , че всички общаци напуснаха!”... И човека си тръгва. Идва друг...и пак си тръгва. Май че вече се отказаха да търсят.
- Относно израстването - как можеш да израстнеш в смаляваща се фирма?!
- Относно амбициите на шефовете - имат 8 склада в страната, но никои от тях не прави оборот; имат собствени марки , но никои не ги е чувал;имат производство на стиропор, което е незаконно; имат складово-счетоводна програма, която не работи; имат стотина работници, но не внасят нищо в НОИ и държавната хазна;имат амбицията да са велики, а карат коли втора употреба /наскоро си купиха и фризер втора употреба-ЧЕСТИТО, дано и храна втора употреба да проядат от утре, може и рециклирана от дебелото черво!!!/.
- Има и нещо положително в МАКСИМ – офиса във Варна е на централна улица, така че заплатата най – вероятно покрива транспортните разходи дотам. За сметка на това на слухител се падат по 0.3м3 работно пространство, което е по- малко от обема на тялото му. Следствие – остава само душата му. Следствие – тя е дух, така че да го д.ха! Следствие – от толковап д.хане шефовете се изпълват с топъл въздух и заедно с изпълващия ги се се прегръщат и хвръкват с песни в небесата като в Ботевото стихотворение...
Това е и доказателство за богатата душевност на собствениците.
От това летене някои глави се замайват и пишат високи оценки в този форум.
Същото най- вероятно се получава и от свръхдоза, но такива тежки халюцинации според „Енциклопедия на наркотиците” предизвиква само LSD. Следствие – във Варненския офис най-вероятно LSD се раздава безплатно, като с това се покриват изискванията за социални придобивки на служителите.

Сигурен съм , че има и други негодни фирми, но мисля , че тази е като еденицата ФАРАД.Ако това нищо не ви говори, ще поясня - това е еденицата за електрически заряд, но кондензатор, който да натрупа толкова голям заряд още не е произведен. Ако вече е произведен - извинявам се, но това е и доказателство, че може да съществува фирма като МАКСИМ.

А З К А З А Х ! ! !

а ве хора какво става в тазе фирма защо е това постоянно текучество?някой напуснал може ли да каже какво се случва там?