Ин Хаус ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Хаус ООД

Некоректно и аругантно отношение от собственика на фирмата гн.Парушев. На интервюто за работа условията бяха представени по един начин, но след започване се оказа съвсем друго. Бях на позия шофьор, по договор работното ми време беше от 8:30 до 17:30 с 45 минути почивка. Понеделник/петък като ми се каза че ще се налага да се дават дежурства през събота от 8:30 до 15:00 съгласих се понеже аз щях да съм 3тият шофьор и се пада в месеца да работя една или максимум 2 съботи. След известно време /рамките на месец/ всичко се промени, трябваше да тръгвам сутрин в 7/7:30 за да мога да наваксвам да се върна до 17:00 за да се отчета понеже счетоводството е до тогава, след това макар и да тръгвах по рано се прибирах още по късно понеже обектите и районите се разрастваха а колектива намаляше, събота стана през седмица като се измести и един от седмичните курсове и да се прибереш в 15:00 стана мисията невъзможна. До напускането ми се стигна след мой отказ след като си направих разноса стигнах до Пловдив там ме натовариха с стока беше 16:30 като се обадих че тръгвам за Сливен и ми казаха да мина да взема още стока от друго място. Отказах понеже имам още поне един час докато ме натоварят и оправя документите,а след това имам и път до Сливен. На следващия ден бях извикан в офиса от гн Парушев и почна да ми държи сметка защо не съм си свършил задълженията това било непрофесионално отношение и куп други. След като му зададох въпрос длъжен ли съм да го правя след като не ми се заплащат инзвънредните часове всеки ден и че на интервюто условията бяха други собственика на фирмата ми заяви така „ в моят офис няма да ми казваш какво съм ти бил казал на интервюто”. Написах си молбата за напускане, остана леко учуден и ме попита дали ще си изкарам предизвестието, отговорих че ще го изкарам докато си намери човек след това на другия ден бях пуснат в отпуска за един ден, след това отидох на работа и ми съобщиха че вече съм освободен от длъжност. Та изводите за фирмата са: Супер готини колеги, осигуряване на минимална заплата, некоректно отношение от страна на работодателя.

Истинския шеф е коректен ,но управителите които е назначил не са!!!Говоря в частност за магазина в Ямбол! Яна е крадлива,глупава и много неориентирана меко казано кокошка!! Краде от иначе малките заплати на персонала и се отнася с тях като овце! Не започвайте там работа ако поне малко уважавате себе си!!!!

Здравейте бихте ли казали къде точно работихте за магазина на г-н Парушев ли ?

Не спазват Кодекса на труда, малки осигуровки, дълго работно време. Работи се много, без почивка, като искаш да почиваш те гледат лошо. Управляват те "МНОГО УМНИ ХОРА", които не могат да организират ефективно работата и задълженията.
Ако искате да работите като ВОЛ и да не ви се плаща заслуженото - това е вашето място!