Ин Хаус ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Хаус ООД

Редовен клиент съм в магазина в София, ж.к. Овча купел. Наблюдавам от известно време при пазаруване то ми че всеки път когато го посещавам ме обслужват нови хора, което ми прави лошо впечатление. 1во-не са компетентни, което е важно за нас клиентите.
2ро-в повечето случаи са груби.
3то-много често съм свидетел на взаимните им оплаквания от ръководство, от клиенти, които идват на края на работния ден, от работата изобщо...
За всичко изброено най-вероятно си има причина за честата смяна на всякакъв персонал, но вина ние клиентите нямаме, а ние го отнасяме, но и вие собствениците също го отнасяте, че имате отказали се клиенти включая и себе си. Като потребител очаквам компетентно, приветливо и на ниво обслужване.
Не сте единственият магазин, а почне ли един клиент мисли така, вие като фирма губите и ще губите много.

Много не любезен персонал, отказах се да пазарувам от вашият магазин в овча купел и пак, отново поредната нова управителка.... Това само говори за фирмата.

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

Бивш служител съм на тази смешна фирма. Работих за известно време в магазина им в София, кв. Овча купел, наехаме с някаква уговорка за предстоящо отваряне в кв. Надежда, но така и не се отвори, имах търпение да изчакам, но и до ден днешен няма такъв магазин и все още си седят и работят китайците. Но през това време ме експоатираха така както никъде другаде. Много физически труд, постоянно текучество на персонал и ръководни кадри(защо ли?), имат само възрастни за продавачи(единствени, които се съгласяват, но не издържат) не плащане на извънредни дни, не спазване на работния график. Очакват да си коректен, но от тяхна страна не са. Постоянното обсъждане и клюкарене на персонала, както към ръководството така и помежду си(кокушарник). НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА в тази смешна "фирма", НЕ КОРЕКТНИ!!!

Осигуровки на минималната заплата. На официални почивни дни ако искаш да почиваш си вземаш отпуска по документи за следващия ден. Ако работиш през почивните дни не се отразява в заплатата. Дали работиш или не в събота заплатата е една и съща. Освобождават те в 15:00 часа и ти казват от утре не си на работа, отиди си пусни молбата по взаимно съгласие, за да не ти дължат неустойки. На болничните не се гледа с добро око и съответно не се плащат.

Аз,моето семейство и приятели бяхме редовни клиенти на магазин Ин хаус в овча купел.Искам да изкажа мнението си за стоката,цените,обслужването и обекта като цяло.
- Рядко се среща толкова много и разнообразна стока на едно място,което може само да ни радва и удовлетворява нас клиентите. Но може да е по-чиста,попадала съм на артикули,които искам да си закупя с прах,пайжини и паяци.Което рязко ме отказва.
- Цените са разнородни. Има ефтини и скъпи,за мен са напълно достъпни. Но стига да си отговаряха на продуктите.От известно време забелявах,че липсва ценови етикети или не отговаря на артикула,което е доста подвеждащо,за да разбереш вярната му цена отиваш до када с него и питаш там(ако блоговолят да ти обърнат внимание). Което пак рязко ме отказва.
- Обслужването преди година беше на много голямо ниво,персоналът беше един и същ ,постоянен и знаеха защо са там. В продължение на няколко месеца забелязвах огромно текучество на персонал,който не знаеше какво прави там(напр. имах нужда от чаши,няколко различни вида,обърнах се към една от служителките и първо не знаеше на къде да ме заведе,второ трудно се ориентира къде,на кой рафт да ми покаже моделите и трето не можа да ме консултира,като произход,материал и дали мога да ги ползвам в съдомиялна) . Което пак отново ме отказа и не на последно място ме отказа арогантното отношение на управителката им към друга клиентка.
Няма как да ме задържи мен и мои близки,като клиент такъв магазин,такова "обслужване",не знам кой е собственика,но явно не държи на нас клиентите,защото много се отказахме да пазаруваме поради важните горе описани причини.
Много е важен персонала на един магазин,а този магазин ще затвори,заради такъв "ръководител" и такива "продавач-консултанти". Съжалявам много за предишният екип,беше на ниво.Магазина преди беше зареден ,отговарящ на ценовите етикети,да малко разхвърлян,но защото клиентите бяхме много повече,но обслужването беше много приятно и с удоволствие посещавах този обект.Съжалявам собствениците,че са изпуснали такъв колектив от управител до продавач-консултанти.И пак ще напиша разхвърлян магазин-оборотен магазин.

Ужасно възмутена съм от арогантното отношение на тамошната управителка на магазини Ин Хаус в София,кв.Овча купел. Помолих я много кратно за съдействие,макар да нямаше работа трудно ми обърна внимание и то не качествено и непрофесионално. Загуби ме като клиент,както мен така и мойте близки. Попадала съм преди време и на предишната им ръководителка и определено се отнесе към мен мило и професионално. Заради такъв персонал и ръководител ще загубинтазинфирма много клиенти. Бях доволна,беше ми удобно ,но... Жалко много жалко...

Аз съм редовен клиент и бях свидетел на доста грубо отношение на управителката им към клиентка,която търсеше съдействие от нейна страна. Много съм разочарован и не бих се върнал да пазарувам там заради нея. Съжалявам собствениците на тази фирма,защото с такъв персонал и отношение няма да постигнат успех. Бях обслужван и обгрижван преди време от друг персонал и бях много доволен,защото получавах едно и също приятно и професионално обслужване,не зависимо от сумата,която правя. Съжалявам,че ги няма и прочетох всички мнения преди това и определено подкрепям всяко едно от полужителните. Това наистина е качествен персонал,който не трябва да се губи...

Реших и аз да си дам мнението за старата тъй добра управителка Валя.
Вие, които сте се махнали от тази фирма, защо влизате и пишете глупости от името на клиентите.
Валя беше едно долно подобие на управителка.
Вие я защитавате, защото заедно си правехте далаверите.
Не допускахте нов човек в колектива, за да не разкрие какви ги вършите.
Сега ревете.
Много правилно е постъпила управата на фирмата, даже много време ви издържа!

Влезнах от любопитство в сайта да видя дали има мнение за фирмата,защото не знаех дали някой би оставил и прочел мнение,но виждам че има такива,надявам се да ги четат и други,които биха променили някой важните наша в тази фирма и най-вече в магазина им в София,ж.к.Овча купел.
Та ще напиша и аз мнение,видях,че има хора,които не са безучастни,което ме радва .
Работих там известно време по време на "мандата" на Десислава,която е отвратителен човек,не само като управител.
С мен и други се държа отвратително и за това напуснах и за това и ще продължава това текучество на персонал ,а и за това ще падат и оборотите.
Та...Десислава,като управител трябва и е длъжна да знае,може всичко,да обучава новите,да ги предразположи и да се държи добре с нас и клиентите,НО не е така. Та ме унижавала както пред колегите,така и пред клиентите,пускала ме е да обядвам в 16ч.Нормално ли е? При условие,че почваме в 9ч.,че аз ще си ходя след малко едва ли не...,отнасяла се е много грубо,отвратително с всички-пълна гавра. Има самочувствие до небето,а то е без покритие,защото тя не ме обучи по никакъв начин,защото тя не знае нито стоката,като артикули,не знае как да работи с програмата,как да ни вади етикети,а вади всичко не за видимо дали е на 0 или не,няма никакво нормално отношение към нас и клиентите. Общо взето е с връзки там,държат тя защото е с протекциите на Заимов,той я уреди на тази позиция и във фирмата. Никоя уважавана себе си фирма и собственик не би държал такъв управител,такова лице на магазина им,техен представител... Поне така мисля,че трябва да е.
Докато бях там чух много за предишната управителка Валя,която е била много добър ръководител,човек и е знаела всичко,помагала е на всички за всичко и е била Човек с главно Ч. Та не мога разбера какъв е този шеф,собственик на Ин Хаус да допусне такава грешка-да изпусне такъв" оборен играч",ръководител и отношение?! Силно се надявам да до стигнат всички коментари до който трябва и да върнат Валя,да променят нещата,защото според мен всичко ще продължи да върви на долу,докато се затвори този магазин,без персонал,без правилните хора и правилният управител един магазин не върви,а само потъва...