Девин АД / DEVIN

Здравейте ! Търси си работа като Търговски представил за град Кърджали и района , ако има нещо с което мога да Ви бъда от ползва ( майла ми е споменат ) Имам категория Б и огромно желание за работа на тази позиция ... Нямам опит .... :/

Поздрави

Привет, Влади, мерси за въпроса, вече си говорихме с теб по телефона :-) Хубав и спорен утрешен ден ти пожелавам!

Здравейте, Мартин, благодаря за интереса Ви към компанията. Предлагам да Ви се обадя до края на седмицата и да поговорим малко по-подробно. Надявам се да е удобно за Вас, ще се радвам да Ви консултирам.

Хубава вечер,

Ваня

Здравей, Ваня!

Бих искал да попитам какво се случи с позицията ТП за Търговище. Има ли вече назначен човек? Благодаря предварително! :)

Моля за помоща ви искам дакандидаствам при вас за работа. Може ли телефон.Искам работа в склада защото нямам книшка.Благодаря ви моя телефон 0894391590

Здравейте, Краси,

Благодаря за въпроса Ви. Би било добре да влезем в детайли относно конкретните подбори - например е хубаво да ми кажете за кой град сте кандидатствали. По този начин и аз бих могла да бъде по-детайлна в отговора си.

Обикновено имаме между 100 и 600 кандидатствали за големите градове и малко по-малко за малките. Понякога много хора отговарят на поставените критерии в обявата, тогава вземаме предвид заложените предимства - например кандидатствалият/та да е работил/а в компания с добри практики - международна или доказана като лидер на пазара, както и да има опит на позиция с много сходен профил на обявената. В повечето случаи опитът на по-високо йерархично ниво не помага да се спечели конкурс за по-ниски позиции.

Ако се свържете с мен на телефоните на компанията, бих могла да Ви дам повече информация.

Хубав ден,

Ваня

какви са критериите за подбора на кандидатите за работа в компанията Ви? Задавам този въпрос, тъй като за последните 5 месеца съм изпратила към Вас 4 CV-та и Ви уверявам, че относно изискванията които сте посочили отговарям изцяло на критериите дори и в повече. Става въпрос за позиция ЗОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ и ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ. До този момент никой не се е свързал с мен за интервю. Работила съм за едни от най-големите фирми на пазара и съм заемала позиции, като Регионален мениджър и ТП.
Предварително благодаря за отговора Ви,
Поздрави

Здравейте, Ивайло,
Благодаря за въпроса Ви - ще се радвам да отговоря, тъй като аз правя преселекцията на кандидатурите и интервютата в компанията.
Относно конкретния подбор - във връзка с позицията Зонален мениджър Студен пазар Варна направих преселекция от 265 кандидатури и разгледах всяка автобиография. На база на поставените критерии пресях до 10 човека и направихме интервюта с тях, в момента тече финалната фаза на подбора.
Предполагам, че сте избрал псевдоним, защото при повторния преглед преди малко не открих кандидат с подобно име и с описания от Вас опит. Бих се радвала да се свържете с мен на телефоните на компанията, да разгледаме заедно кандидатурата Ви и да Ви дам допълнителна информация защо не сте попаднал в шортлистата от кандидати. За нас е важно хората, които се интересуват от работа в компанията, да са информирани за прозрачните процеси при нас.
Благодаря за вниманието, ще очаквам да се свържете с мен.
Хубав ден,
Ваня Богданова
Мениджър Подбор

Ивайло, и аз искам да попитам същото. Имам добър опит в бързооборотните стоки в сериозни фирми. Явих се на интервю миналата седмица, което смея да твърдя мина доста добре. Като резултат не последва никакво обаждане от тяхна страна (нито положително, нито отрицателно) и по-куриозното е, че днес са  пуснали същата обява за същата позиция. А казвам, че е куриозно, понеже при моето кандидатстване документи бяха подали към 500 човека! Е, ако от 500 човека не могат да си изберат попълнение в екипа не знам какъв им е критерия. Или другият вариант е обяваите да са само с цел проучване на пазара ?

Абе ЧР отдела на Девин обаждат ли се изобщо за интервюта когато покриваш изискванията за дадена позиция, кандидатствах по обявата за мениджър студен пазар , което при тях е доколкото разбрах като търговски представител за ключовите кафета и обектите им с договори  , имам над 5 години опит в сферата с 2 различни фирми ( бирена и кафе),имам изградени отлични контакти в 3 различни града в зона Варна, отношения с дистрибутори и собственици на обекти. И никакви не звънят поне за едно интервю , поне да се запознаем . Нагласени ми се струват позициите , а търговските им представители повечето са страхотни будали , как са ги наели незнам . Явно ще им пада пазарният дял ако продължават да не викат качествени кадри по интервютата а назначават само приятели и будали .

В девин пуснaхa линк до всички служители и техните подчинени дa глaсувaт зa дa синaтрупaт повече глaсове.Некa дa ви е честитa тaкaвa победa.Зaплaтите в зaводa сa с по 30-40% нaдоло.Рaботниците не ги топлят нaгрaдите a пaрите в крaя нa месецa.Сегa очaквaме продaжбaтa нa девин и с кеф дa изпрaтим товa ръководство.