Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

Някой знаели дали са минали вторите интервюта за търговски представител за гр.Ямбол. На първото интервю госпожата от човешки ресурси и регионалния бяха на много ниско ниво все едно кандидатствам за работа в някой "ЕТ".
Много високомерно и тежко го даваше регионалния според мен без покритие.

Здравейте, Въпросната Бутилираща Минереална Вода фирма мие позната от преди изобщо да я има , за да не съм голословен :
1.Създадена е в периода 1992-1993год.
От съвсем друга фирма в случая ,,Beta-Rap'' и дъщерната и ,,БИЕЛ''
2.И двете фирми са дъщерни на банка която се изпари (ПИМБ)
3.Всички документи и сертификати тогава, в това число и основният от Fresenius са минали през ръцете ми т.е. пращал и получавал , ако дори и един не беше пристигнал там където трябва нямаше да има ДЕВИН каквато и да е вода.
3.Предполагам (само) Сте запознати с въпросната банка и кой стана собственник на същата.
4.Последно, съдейки по това как се ,,плащаше'' тогава не препоръчвам на никого , написаното може би е закъсняло за някой поне си имайте едно на УМ!!!

Здравейте!
Кандидатствах за свободната позиция в град Бургас която пуснаха, може ли да ми кажете дали имам шанс за работа в такава престижна фирма и дали си заслужава?
Имам и въпрос относно - заплащане,работно време осиг. и т.н.

От 2 месеца работя във фирмата. За момента за съжаление виждам само заявкаджии както спомена по- долу един господин. Вярно няма срамна работа, ама екипите нямат елементарна представа от търговски тактики за продажби а просто приемат заявки и до там се изчерпват с търговията. За мен е много убидно да работя с толкова посредствен екип, а таргетите се изпълняват просто защото рекламата е била добра на водата а не защото ние сме големи търговци.
Не препоръчвам на млади хора, които имат амбиции да се развиват да започват работа. Равняв се на складов работник, единствено имаш и една евтина количка хах

Здравейте, видях обявата за сезонен търговски представител за гр. Варна и кандидатствах за нея. Много бих искал да стана част от екипа на компанията! Може ли да ми дадете повече информация за позицията?
Поздрави,
Георги

Г-н Анонимен,доста сте се напрегнали ж последното си мнение.Не уважажате,позволявате си да използвате изрази,че някой бил платен и други подобни.Не,обективен съм,а от поучението от послеписа много се смях.Аз не съм кандидат за БАН и нямам претенции за грамотност.Аз съм простичък човек,не съм от тайните служби.
Та оставям празните ви приказки и минавам по същество:
Амбицирахте ме г-н Анонимен Мениджър на Екип и си направих труда да прочета и предишни ваши мнения,както и на ваши настоящи и бивши колеги,анализирах ги.От анализа стихнах до извода,че сте мениджъче в Пловдив.Смело сте назовавали имена от Пловдив-Наско,Стоил,Веска от Ведена.Яростен защитник сте на гаражни изпълнители,а от мненията преди това се казва с факти,не като вас с празни приказки,че там екипа е от такива.Заявкаджии.Незнам какво значи това,ваш си гаражен жаргон,но пък много ви е подразнило и сте влезли в роля на адвокат на Веска от Ведена.
Не ви знам какви декларации сте подписвали за конфиденциалност,но явно са били проформа.Сега разбра ли ме АНОНИМЕН мениджъре?
Ти ли менажираш Веска Ведената?

Уважаеми г-н "Борисов",

Нито сте Борисов, нито сте клиент на компанията, това е ясно. Най-вероятно сте платен агент, който се опитва да прави черен ПР, защото целенасочено пренебрегвате позитивната информация в поста ми относно постигане на резултати, мотивация на хората и позитивно управление на екипа ми. А че работим с душа и сърце и сме приятели е нещо, с което само мога да се гордея, тази атмосфера подпомага постигането на резултатите.

Аз управлявам екип от търговци в компанията, това е причината да виждам кандидатурите на хората. Всички сме подписали декларации за конфиденциалност. Много гръмки и силно безсмислени думи прочетох във Вашия пост - нито съм цитирал имена на хора, нито знаете в кой град съм - т.е. не знаете същото и за хората от компаниите, които съм споменал. А Чр отделът си върши чудесно работата. С това приключвам безсмислената дискусия - обикновено има смисъл да се обсъждат различни гледни точки, когато това е конструктивно - а Вашата цел е деструктивна - да опетните компания с добро име на пазара.

Това, което искате да постигнете, се вижда с просто око от четящите този форум - Вие сте достатъчно неинтелигентен, за да смятате, че и другите са ниско интелигентни като Вас, но не е така. Хората ясно различават платената черна кампания, така че - изненада! - не успяхте да постигнете каквото искахте.

Не мога да Ви уважавам при това положение, така че няма да напиша "С уважение".

PS: научете се да пишете грамотно, ако искате постовете Ви да звучат поне малко по-сериозно.

До Анонимния със завиден брой НЕГАТИВНИ коментари-над 100 на брой.
Господине,човека посъветвал ви да поработите в посока Работещ Търговски Екия е много,много прав.В последното ви изказване,това личи много от думите ви "Работим със сърце и Умно",е според мен е време да се научат вашите мениджъри,че със "Сърце и Умно",не е застъпено в нито едно Търговско Обучение,ако са минавали такива.Оттам насетне,на мен ми е ясно,колко обучаван сте вие.Или още по-лошото,ако сте обучаван,сте неглижирали обучението,и само работодателя ви е похабил ресурси с вас.
И казвате имате приятели,пътувате в неделя и това за вас е екип?Няма такива понятия относно успешните екипи.Те са за да работят за общата цел,а не да си ходите на екскурзийки и да се самозаблуждавате.
Другото интересно.Казвате,че сте видял много кандидати на интервю.Тези ви думи пък петнят лично Девин АД,и уличават хората от HR,че не осигуряват конфеденциалност на автобиографиите,които получават и кандидатите,се коментират,дори и на най-ниско ниво-Търговски Представители.Унизително и недопустимо е това!
Мога да пиша още много,но ми е ясно,а и на останалите от къде сте събрани,част от екипа на Девин АД.Не искам да съм адвокат на другия,анонимен,но човека поне изскача с реални факти,видно е,че има опит,познания и е вложил в обучения.И не се сърдете като ви наричат "ГАРАЖНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ".
И не на последно място,дамата която е писала по-долу,мисля е редно да се намеси,и като един HR,въпреки,натрупалия завиден актив от негативни коментари,да обясни как се спазва Конфеденциалност на кандитите.Защото от това,което прочетох,нещата са притеснителни.

Нищо не разбираш от работещ екип, човек. Няма никакво значение в кои фирми сме били, а какво имаме в главата си, какви резултати са постигани и че имаме мотивацията и хъса. Моите колеги са ми приятели - такива, че и в неделя да ида да се разходя на другия край на България и да ми потрябва помощ - на който и да звънна ми е зад гърба. Другите т.н. Велики фирми не ме интересуват, чувал съм как ви мъчат и вечер не можете да си кажете името от зор и сънувате кошмари. И ти като не си работил при нас- няма какво да коментираш. При нас се работи със сърце и умно. Миналата година преизпълнихме плана със сума проценти отгоре, няма да пиша точно колко, че очеизвадно си от конкуренцията и искаш да ни правиш мръсно. Между другото имаме колеги всякакви, и от Кока-Кола, и от Загорка, и от Нестле. И такива, дето не са ни колеги от тези компании съм ги виждал, че идват за интервю, но не са избирани.. Явно голямото име не ти носи автоматично знанията в главата и качествата, а ;) та чети си книжките и се преструвай, че разбираш от мениджмънт и работещи екипи..

Здравейте! В момента има пусната обява за свободна позиция за търговски представител за град София, интересува ме дали вече имате човек за длъжността или все още е свободна? И също така възможно ли е човек като мен, а именно активен шофьор и човек, който има желание да се учи, но няма никакъв опит в тази сфера,има шанс за започване на работа при Вас?