СВЕТЪТ НА ИНСТРУМЕНТИТЕ БЪЛГАРИЯ ООД /img/frontend/nomap.png"

СВЕТЪТ НА ИНСТРУМЕНТИТЕ БЪЛГАРИЯ ООД

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

Светът на идиотите , ако им кажа малоумни, май ше е похвала...

руски идиоти , пропадаща фирма , некой "дърти" педали са се нагласили па земат некой лев, за другите един голем к*р, тъпанарите търпят. Само хамалите се бунтуват , специално един , ей тоя ще ви резне пръстенцета алчни , не го знаете , глупаци , ниска ефектифност, гонене на безумни цели, експлотация на макс, типична руска некомпетентност

Хора, наскоро бях на интервю. Малеее! Ужас! Още от първите ми минути на комуникация с човешки ресурси си изградих мнение колко е несериозна тази фирмичка. Верно е, че тяхната Hr ка е много проста и неадекватна. Звъни по телефона да ме покани на интервю, докато плямка брутално мляска! А на самото интервю пита само за лични неща, едва ли не по колко пъти на седмица правя секс.
Като цяло, канят те да работиш без пари.

Абе верно тази Росица си е чиста проба дърта курва. Сигурно който не е пожелал той не я е*бал. Ама е вече бабичка и май няма желаещи да я чукат. Смешна е с жалките си напъни да намери някой желаеш да я опъне. Много го сърби бабето ама няма будали да се навият да я почешат. Да вземи да си плати на някой закъсал да я оправи че да миряса малко.

Приятели ето начин как да си изкарасте малко пари от този сайт https://freebitco.in/?r=48864663

Сякаш сама си е написала оправданието г-жа Павлевска, във всеки един ред личи нейния почерк.
Не се старай, Росица, твоят егоцентризъм, непрофесионализъм и простащина надминават нормалността!

Крайно негативни и необективни коментари насочени срещу мениджъра човешки ресурси на фирмата, които абсолютно не отговарят на истината. Г-жа Павлевска е много добър професионалист и се отнася мило и добронамерено към всички служители на фирмата, настоящи и потенциални. Очевидно има хора с развинтено въображение които бъркат добронамереното отношение със съвсем други неща. Освен това целта на този сайт е да помогне на кандидатите за работа да оценят дали условията за работа във фирмата и възнаграждението отговарят на това което търсят, а не изказване на мнение с лични персонални нападки срещу определен служител.
Относно фирмата не е идеалното място за работа но не е и най лошото. Заплащането отговаря на средното заплащане за аналогични позиции. Осигуровките се начисляват и внасят върху всички възнаграждения. Социалните придобивки са добри - карта Мултиспорт, допълнително здравно осигуряване и ваучери. Заплатите и премиите се изплащат винаги навреме. Няма високомерно и надменно отношение на ръководният мениджмънт по отношение на служителите и работниците.
Както всяка фирма така и Светът на инструментите България си има своите особености. Фирмата е дъщерна на руска компания и за част от решенията включително и чисто оперативни се изисква съгласуване с централният офис на руската компания собственик. Това е малко тромава процедура и на моменти забавя процеса на работа но такъв е изграденият начин на работа. Въпрос на адаптация. Някой се адаптират към такъв начин на работа други не.
Като цяло сравнително нормална фирма за работа предлагаща прилично заплащане при умерена работна натовареност но всяко мнение е малко или много субективно.

Скоро бях на интервю в Света на Монументите. Интервюиращото ме бабенце беше облечено крайно вулгарно и предизвикателно, та направо жадно ме събличаше с поглед!
Иначе с работа обещават да те затрупат, кинти не дават много, абе с една дума могат да ти докарат нещо.

Да, ако не беше баба Роси, мисля си фирмата щеше да има съвсем друг облик. Затова шефчета, разкарайте тази разпоретина от Личен Състав!
Факт е, че с едно залязващо слънце от соца, фирмата няма как изгрее.