Гудуил Консултинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126&markers=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126

Гудуил Консултинг ООД

Не ти ли омръзна вече да лъжеш и плюеш?

Неуспешен опит да налучкваш - само се издаваш, че не си настоящ служител и изобщо не си бил на тиймбилдинга, защото:

1. Не се е коментирало въобще за няколкото отпаднали проекта, което няма значение на фона на огромния брой подадени проекти, както и одобрени проекти тези дни по м.121, ФУТ и др.

2. Грешно налучкване също и за броя :-)

Не се излагай повече :-)

Е, на тим билдинга стана ясно че тези "няколко" отхвърлени на административно ниво проекти по ППК първи прием са всъщност двуцифрено число. Сега тези дни като излезе класирането ще е стане още по интересно.

Не съм се включвал досега тук, но едно от мненията тук, че не си струвало да се работи за Гудуил ме издразни и реших и аз да се включа.

Търговец съм в компанията. Преди това съм бил собственик и управител на бизнес. В момента като търговец тук изкарвам повече пари отколкото със собствения си бизнес и дори повече, отколкото когато бях изп.директор на друга фирма. Разбира се всеки си преценява сам за себе си, но аз определено съм доволен от доходите си и всичко останало в Гудуил.

Меродавно е мнението на настоящите служители, вкл. на нови служители като мен, а не на бивши служители - дисциплинарно уволнени или за несправяне с работата или заради оплаквания от клиенти срещу тях!

Ако въпросният бивш служител, пишещ лъжи срещу фирмата тук, още не е преглътнал озлоблението си - за такъв тип човек е нормално да бълва всеки ден негативни мнения.

Важна за всички, обаче е истината, а истината може да се види от всеки с достатъчно разум, който прочете всички постове тук.

Като служител, който има доста одобрени проекти зад гърба си в предишна фирма, мога да кажа чистосърдечно, че условията за работа тук, престижът да се работи за водеща в бранша ни фирма като нашата, компетентните ми колеги, топ локацията на офисите ни в страната, доброто отношение към всеки един служител, възможността да се работи по различни, интересни и големи проекти и възнаграждението са добри и с тенденция да стават още по-добри! Виждам възможностите за развитие и израстване пред всеки един от нас и коректното и мотивиращо ни отношение.

Тоя кенеф Гудуил още ли съществува!?!
Не е за вярване, че още имат клиенти останали.
За търсещите работа ще напиша само едно - не се захващайте с тези мошеници!

Уважаема служителке,
Много сериозно сте сбъркали правомощията си. Никой не може на никого да зповядва или да му казва какво да прави!!!??!! Още по-малко при положение, че не сте ми никаква!!! Преди съм ви препоръчвал на мои приятели, за което съжалих. Не си мислете, че само ваши служители имат информация за фирмата ви.
Освен, че не четете правилно и отговаряте безсмислено. Въобще не коментирам сегашните ви служители от две години, а несъответсвието на референциите ви.
Всеки ден одобрени проекти? Вие явно въобще не сте на ясно с приеми и програми :)

Интересно е, че не споменавате нищо за връщането на парите на недоволните?

Като видях, колко пъти сте писали тук ми стана ясно какво работите, явно за вас този сайт е фейсбук...кой къде ял и пил. Смешна работа, не си заслужава загубата на време човек да се занимава с вас.

Супер си изкарахме на тиймбилдинга в с.Чифлик, много се забавлявах :)

Уважаеми "бивш служител", от всички коментари във форума досега става ясно на всички, че Вие сте единственият, който пише негативно за фирмата, но пишете под различни псевдоними, вкл. и като клиент.

Всичките Ви коментари досега са еднотипни и показват само едно - че наистина изобщо не сте наясно какво се случва във фирмата след като сте си тръгнал!

Продължавате да ръсите лъжи, като напр. че сме били първи по отхвърлени проекти, имали сме били лоши експерти, недоволни клиенти и т.н. повтаряте тези едни и същи неща вече повече от година - Престанете най-накрая, вече чухме негативното Ви мнение и лъжи!

Както може да се види от всички досегашни мнения тук, позитивни мнения за тази фирма изказват единствено злополучният бивш управител г-н Будай и секретарката му, която все още е във фирмата. В написаното от всички други бивши и настоящи служители и клиенти няма абсолютно никаква клевета. Всичко написано си е чистата истина за тази фирма.
Наистина е много странно, че още се намира някой да се опитва да защитава Гудуил тук. Аз лично смятах, че след изгонването на г-н Будай няма да се намери и един човек да се изкаже положително за фирмата. Най-малкото е въпрос на съвест и морал да си работил в тази фирма от самото и създаване, да знаеш за всичките и порочни практики и съвсем целенасочено да лъжеш тук, че нямало излъгани клиенти, че дори връщали парите на недоволните клиенти, че не работят на загуба и т.н.
Всъщност и секретарката я разбирам донякъде защо буйства тук, все пак месечното и възнаграждение е по-високо от обичайното за такава длъжност. Всъщност ето още един проблем: секретарката взима повече от редовия консултант. Дали е нормално!? Вярно че има сериозен ангажимент да пише поговорки и суперлативи в БГ работодател и да слага минусчета и плюсчета под всяко мнение, но все пак не е редно.
Проблемите и неразбориите в Гудуил са безброй и от всякакъв характер. Като се започне от умишленото лъгане на клиентите с цел само и само да им се вземат парите и да се сключи договор. След това идват организационните неуредици в тази фирма, която от самото си създаване функционира без адекватен мениджърски състав: управители, ръководители на консултантски отдел и търговски директори. От друга страна консултантите се гърбят като животни с по 20-30 клиента на калпак...е как може да има качество на работата при такива условия!? Съвсем нормално е при това положение Гудуил да е фирма №1 по отхвърлени проекти на административно съответствие.

Дългите излияния от анонимния бивш служител са пълни с противоречия, напр. твърди се, че едно време е имало добри експерти, сега нямало и че одобените проекти били също от едно време, а сега "нямало" и в същото време забележете "недоволните" клиенти също са от едно време - от същото време, когато въпросният криещ се анонимно бивш служител е бил експерт тук!? Защо сте допуснали да има недоволни от работата Ви клиенти тогава? И не е ли именно причината за освобождаването Ви това, че е имало недоволни от Вас клиенти?

Също защо обиждате сегашните експерти, че не са компетентни? Тук също не сте прав!

Явно е, че не сте запознат какво се случва във фирмата след като сте я напуснал.

В момента ситуацията е следната - екипът от експерти е увеличен и продължава да се увеличава всеки ден, колегите са от най-добрите експерти в бранша с дългогодишен опит, имаме експертизата по всички мерки и ОП, приходите растат, клиентите, които си подновяват договорите при нас - също. Всеки ден някой колега съобщава за одобрен негов проект, клиентите ни са доволни - ние също. Ако обичате - гледайте си Вашия бизнес и стига сте пускали лъжливи и обидни постове тук и сте си гласували сам за тях!