Гудуил Консултинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126&markers=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126

Гудуил Консултинг ООД

ГУК ще празнува за разлика от 2/3 от клиентите по ППК, които не са одобрени. Цифрата е ориентировъчна, може би ГУК ще публикува по точни данни...

Тази година освен тиймбилдинг ще имаме и Коледно парти :)
Пак ще се веселим, но сме си го заслужили... годината беше наистина много успешна.

г-н мАнев! Снощи точно не сте празнували :))) стига смешки, и не забравяй, че е долно да не заставаш зад коментарите си. И какво сте празнували по-точно? Одобрени проекти на ваши клиенти, които не сте писали вие???

Наздраве тогава!

Снощи отпразнувахме в офиса поредните добри резултати - този път от ППК 1-ви прием :-) Отново имаме успеваемост над средната за страната !
Одобрените проекти са големи, така че ще ни се отрази добре на заплатите :-)

Хора, тези постни коментари ги пише само и единствено новият Управител на това дружество. Имах не прекрасната възможност да работя кратко с него и това е неговият почерк. И ако има доблестта да излезе и да пише с името си, а не да се представя като анонимен. Въпреки многобройните молби от страна на управителите, до сега нито един служител не се е вързал да пише гнусотии тук. Има един човек, който по цял ден не прави нищо, освен да търси причини да се заяжда с някой и да говори глупости, както очевидно прави и тук. Замислете се г-не.... какво причинявате на хората, на които им пука за тази фирма и спрете да се излагате вече с тия коментари. Научете поне с какво се занимава фирмата и какви услуги предлагате, защото до скоро не го знаехте. И как по-точно виждате кои са Ай-Пи-тата, от които се пише. Предишния управител поне излизаше с името си, а ти и това не може да направиш.....

Жалка гледка...

1. Всички негативни мнения през последните 2 години идват от 2 IP адреса и се пишат от 2 напуснали бивши колеги, които извършват конкурентна дейност.
Единият IP адрес вече е докладван на БГ Работодател за нецензурните писания /по-рано тази година/.

2. Ако проверите IP адресите на позитивните мнения ще се убедите, че идват от над 5 IP адреса!

3. Смешно и жалко е да висиш всеки ден /включително и уикендите/ в този форум и да пишеш лъжи. Писал си, че дори и един клиент да се откаже от услугите ни заради лъжите, които пишеш тук си е струвало - аз лично не разбирам такава нелоялна конкурентна практика, защото който лъже срещу конкуренцията дава само послание към всички на пазара, че самият той е неблагонадежден !

4. Като говорим за резултати и анализ на рентабилност и т.н. предлагам да си сравним ОПР и Баланса на нашата компания и на твоята фирмичка като приключи финансовата 2015г. и тогава да говорим !!!

Е тази вече не се трае наистина. Толкова се е зомбирала с тоя форум, че е седяла и събота и неделя да реди глупости тука. Събота и неделя ги смятам за почивни дни и последна грижа ми е бг работодателя, Гудуил и какво е написано за тях.
Секретарке, ти в крайна сметка не разбра ли, че в момента тук на глупостите дето пишеш ти отговарят няколко души!?! Или с ограниченият ти секретарски интелект още не можеш да го осъзнаеш?
Спокойно, това не го приемай за обида. В България да си тъп или тъпа не е порок, особено напоследък.
Последно писах тук в четвъртък и мисля, че казах каквото имам.
Обаче ти продължаваш с глупостите и всяко твое следващо изявление показва все повече озлобление, некомпетентност и пълна липса на елементарни познания в сферата европейското финансиране.
Това, че нямало друга фирма с подобен успех по 121 няма смисъл да го коментирам дори. Интересно как го реши това при положение, че целта на този прием беше да се договорят и разплатят останалите неусвоени пари по програмата и са финансирани ако не всички, то почти всички подадени проекти?!
За в бъдеще недей бърза с коментарите, а се допитай поне до един от консултантите в Гудуил преди да твориш бисери.
Също така от бързане вече забравяш какво вече си писала – че нямало нито един съкратен служител във фирмата по време на финансовия ви колапс. Изведнъж се оказва, че имало съкратени… Е как стана така?
Относно написаното за търговците, че вече не лъжат клиенти – и това няма как да го повярвам! Имам съвсем пресни примери как въпросните търговци лъжат при срещи с фирми и им разправят пълни глупости! Даже ако продължаваш да упорстваш може да взема някой път да опиша тук поне 2-3 фрапантни случая.
Новият управител май вече трябва да даде на друг в Гудуил щафетата „бг работодател”, че както вече ти е написал колегата – това е непосилна за възможностите ти кауза.
Пишеш едни и същи глупости за някакви ругатни, лъжи, простотия, която минала всякакви граници, за някой дето се бил излагал и даже малко източна философия вече си вкарала за спането нощем и здравето.
Явно и не можеш да четеш добре, защото се чудя къде ги видя споменатите простотия, лъжи и ругатни по адрес на бившия работодател и настоящите служители!?!? И никой човек, който казва истината за нещо или някого, не се излага. Излагаш се само ти в случая, защото непохватно се опитваш да защитаваш една мошеническа фирма.
Всичко написано от бивши служители на Гудуил в повечето случаи е подкрепено с конкретни доводи и е съвсем лесно проверимо.
Най-голямото доказателство за написаното досега тук е самото изгонване на бившия ви управител в началото на годината. Факт!
Искам обаче най-накрая да обясниш на всички четящи тук защо смяташ Гудуил за лидер на пазара. Също така да го докажеш с някакви факти и да конкретизираш на кой точно пазар Гудуил е лидер?
Например като излязат резултатите по 4.1, по ОПИК и Новото работно място, можеш да напишеш колко са ви общо подадените проекти и общо одобрените от тях.
Тогава обещавам да ти направя един безплатен финансово-икономически анализ на дейността на Гудуил, рентабилност на дейността, производителност, коефициент на печалбата и т.н., но не знам дали има смисъл и дали ще успееш да го проумееш. Все пак си само една секретарка и може да ти дойде малко сложно.
И бъди спокойна – съсредоточил съм се изцяло върху собственото си развитие и успехи. Злоба и отмъщение са прекалено силни думи и ненужно ги преекспонираш в случая. Аз лично нямам за какво да отмъщавам и да злобея, напуснал съм прекалено отдавна. Просто този сайт е един от начините по които могат да се изобличават некоректните фирми на пазара и си споделям впечатленията. Които впечатления се потвърждават и споделят и от почти всички други бивши служители, които пишат и не пишат тук. Дори и една фирма да е отказала сключване на договор с Гудуил след прочитане на написаните тук коментари – значи си е струвало.

Е, вече за всички е ясно, че за анонимния бивш служител /пишещ също с псевдоним анонимен клиент/ НЕ е важна обективната истина, нито почтеността, важно за него е само да пише всеки ден в този форум лъжи и негативни измислени мнения по адрес на бившия си работодател и настоящ конкурент, както и срещу настоящите служители.

Толкова ниско си паднал, "бивш колега", толкова си елементарен и прозрачен, че си направо жалък и е загуба на време да ти се отговаря.

Разбирам, че усилено водиш конкурентна битка с бившия си работодател, но дори и при конкурентите трябва да се запазва добрия тон!

Поредните смешки, да се гордееш с единствената подмярка по която всички подадени проекти получиха финансиране е толкова ниско ниво, че няма на къде - последният прием на 121(финансираха се дори с 5 точки). Да си доволен от одобрени проекти по ФУТ, по която процедура повечето фирми сами успешно получават финансиране е още по-голяма смешка.

Добре че фирмите вече звънят на бившите ви клиенти посочени в 95% от референциите ви за да се убедят сами кой казва истината!

Поредната добра новина в Гудуил България - всичките ни проекти подадени по селската м.121 от извънредния септемврийски прием, както и всички подадени проекти по Фонд "Условия на труд" са одобрени !!!

Само от септемврийския прием по м.121 одобрената за клиентите ни БФП е за над 1,000,000 лв.

Това означава 100% успеваемост!

Няма друга фирма в бранша, която може да се похвали с подобен успех!