Гудуил Консултинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126&markers=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126

Гудуил Консултинг ООД

ГудУил България постигна уникален за България и региона успех - имаме одобрен проект по Хоризонт 2020 - Сертификат за отличие, издаден от Европейската Комисия.

Също ЕЕС /собственост на ГудУил България/ бе призната от АУЕР за №1 на пазара и по брой подадени енергийни одити и по % успеваемост /и по брой одобрени одити/.

Похвалата и признанието от АУЕР за забележителните успехи на групата ГудУил България издига допълнително реномето и имиджа на фирмите ни.

Г-н АНДЕРШКО, време и да си ходиш, мижитурка малка, крадлива мишка страхлива, стига се кри .... Виж се, по 6 месеца си работил в повечето фирми и си бил освобождаван - цитирам ЛИПСА на КАЧЕСТВА ЗА ЗАЕМАНАТА ДЛЪЖНОСТ, НЕКАДЪРНО ВЗЕМАНЕ НА РЕШЕНИЯ И ЛИПСА НА ПРОФЕСИОНАЛНИ УМЕНИЯ ЗА БОРАВЕНЕ С ИНФОРМАЦИЯ и НЕСПРАВЯНЕ С ПОСТАВЕНИТЕ ЗАДАЧИ .... още да цитирам ли бе МИШОК... С некадърното си поведение и липсата ти на лидерски умения съсипа и малкото което беше скалъпено през последните години, а ти за една година се криеш и се чудиш кой ти е заплаха да не ти истине местенцето. Как може Управител да се крие за подчинените си и да не умее да вземе едно решение, на общото събрание записваш с мобилния си телефон, кой какво ще каже, а ти се скри зад Константинова и една дума не обели, КЪВ управител си ти, Страхливец....И ако си мислиш, че някой те уважава във фирмата жестоко се лъжеш, всички ти се присмиват, та ти не умееш и един разговор да проведеш с подчинените си, какъв Управител си ти .... страхливец, не разбиращ как се подготвя един проект, как се управлява един проект, какви са проблемите на подчинените ти, и как излезна с наведена глава ревешката когато ти казаха колегите всички истини .... Махай се, че ще лишиш всички ни без работа заради некадърното ти безлично управление на фирмата....

Хораааааааааа, никога не започвайте работа в тази фирма. Не знаете за какъв малоумник се налага да работи, тъй наречения уПРАВИТЕЛ. По цял ден се е скрил в стаичката си и освен някой малоумен мейл да изпрати нищо друго неправи. Да не говорим, че като започнете работа ви обещават едно заплащане, а в крайна сметка се оказва съвсем различно в последствие. Работната среда е ужасна, работим в стая по 6 човека, която всъщност не е за повече от трима. В момента всеки консултант има по 40 клиента, което е немислимо как по-точно ще се обслужват тези клиенти и това е защото наскоро ВЕЛИКИЯ уПРАВИТЕЛ изгони няколко експерта. Пълен кретен, не си дава сметка какво ни чака. Скоро трябва нещо да се направи или тая фирма ще затвори офисите си в България и без това се говори, че няма пари за заплати.
И търговците в тая измислена фирма са кретени. Сключват някакви безумни договори с клиентите, лъжат както си искат, а после консултантите да му мислим как да се оправяме. Но те са на почит, в смисъл колкото повече лъжеш, толкова повече те зачитат.

Екипа като гледам е добър повече от над средното за страната, но имат едни търговци който така подло лъжат и подвеждат, ум да ти зайде, некомпетентни и нагли, експерта който ме посети беше откровен и изчерпателен на всеки зададен въпрос, сондирах мнение от други колеги работещи с тази фирма, и установих неприятен факт, че търговците основно лъжат и подмамват за сключване на договор, а експерта дупе да му е яко , как ще се оправи.... ако в тази фирма има управител или не знам какъв, нека малко се заеме с управлението и менаджирането на този екип..... Скоро ще имам работно посещение в Унгария и смятам да проведа работна среща със собственика на тази фирма.
Успех!

Само да напомним на Уважавания господин управител, че Гудуил не е само офис София, съвет просто. Поемете си отговорностите, като управител и спрете да си измисляте някви правила, които до ся не са били актуални . Иначе рискувате да загубите и малкото добри експерти останали там.И много лошо сте направили, че сте си обявили публично чрез линкид ин къде сте работили!!! Тоз дето ви избра не видя ли, че и една година не се задържате на работа. Разбра се вече, че и великденски подаръци ще има - вино от 2,50 и шоколад от 1,20 . Късмет че вече не съм там....

Просто се отказах да кандидатствам за обявената инженерна позиция. Това, което чета тук от бивши и настоящи служители е грозна работа.

Чак днес видях, че от Гудуил са направили регистрация на фирмата, която представлявам във бгработодател и са писали лъжи и простотии по мой адрес.
Написаното е в доста посредствен стил и явно е по инициатива на новия им управител, който наистина се оказва, че е по-трагично попадение и от предишния.
В словесната диария, която са избълвали по мой адрес от името на някакъв уж недоволен клиент се споменава за някакви неподадени от мен проекти по Хоризонт 2020 и по Конкурентоспособност. По Хоризонт 2020 съм бил изготвил проект на безобразен английски преведен с Гугъл преводач и завършва с гръмка заплаха да съм им върнел парите, че щели да ме съдят!?!?
Еми направо ме втрещихте с простотията си и вече просто не знам какво да отговоря. Крайно време е този който го е написал/инициирал това нещо да ходи да се прегледа при специалист за да му бъдат изписани съответните медикаменти за постигане на психическо равновесие.
Видях, че сте направили профил и за фирмата на Руслан и там има подобен коментар. Смешни и жалки сте просто, излагацията ви няма край.
Първо нямам проекти, които да не съм подал в срок. За в бъдеще също няма да имам такива проекти, както и каквито и да е неизпълнени качествено и в срок договорни задължения. За разлика от вас поемам само ангажименти, които мога да изпълня и тук е голямата разлика между нас.
Проект по Хоризонт 2020 не съм писал и не представлява интерес за мен, та какво остава да не съм го изготвил в срок :) Но бъдете спокойни – ако по някаква случайност не успея да изготвя някой проект в срок, разбира се че ще върна парите на клиента. За разлика от вас.
По Конкурентоспособност едва ли някога ще има проект, който да не изпълня перфектно и в срок. Странно как ви е хрумнало да се опитвате да ме клеветите за нещото в което съм безспорен капацитет. И то при положение, че аз ви отворих очите как се пишат проекти по Конкурентоспособност и вие до ден днешен ги преписвате.
И накрая апелирам към чичо Манчо да спре по цял ден да се чуди каква простотия да измисли за да наклевети „лошите” бивши служители. Те далеч не се най-големият му проблем. На първо време не е зле да помисли за жалкия си авторитет (дори сред настоящите служители) – на себе си и на фирмата, който продължава да съсипва с неадекватните си действия.
И не е зле най-накрая да се поинтересува какъв е предметът на дейност на фирмата, която представлява :)

Ей, голям зор за тези гадните бивши, които ще изчезват от пазара :-) Споко, пак казвам - не ни мислете. Първата ми фактура е с дата 08.05.2015 г. И ще приключа годината с оборот във фирмата някъде около 35 000 лв. Мисля, че за стартираща фирма за 7 месеца е съвсем ОК. И пак да отбележа, че в тези пари няма нито една такса успех, те ще дойдат догодина, което отсега ми гарантира почти двойно приходи на таз-годишните средно месечно. Та това беше идеята на предния ми пост - когато сам човек може да го направи това - значи е добър. А когато е добър - може да си позволи да взема скъпо. Защото пазарът е пазар, той определя нещата. А когато си добър и не си притеснен - можеш да си избираш и клиентите :-) Нямам абсолютно никаквото намерение да ставам лидер на пазара, за мен е важно да имам постоянни клиенти. И да, има такива, с които работя от години. И маркетинг отдел не ми трябва, дори не съм си направил и сайт. Все се каня, но не ми и трябва. Аз съм традиционалист и консерватор в много отношения и добрата дума и доволните клиенти са ми най-важни. Дерзайте, има място под слънцето за всеки. Но моята производителност на труда няма да я стигнете никога.

Освен приза за №1 на пазара в подготовката на тръжни процедури, публикуван в престижния Book of Lists (2015/2016) на Budapest Business Journal, на състоялия се наскоро международен форум в Унгария на EUROSOLAR /Европейската Асоциация за Възобновяема Енергия/ , Гудуил отново беше отличен този път за приноса си в развитието на алтернативните енергийни източници.

Призът „Solar Energy Prize” /"Приз Слънчева Енергия"/ беше връчен лично от президента.

Тук не е мястото да се дават статистики за одобрени проекти, но определено налучкването и гадаенето от страна на бившия служител е далеч от истината.

Растящите ежемесечно приходи на Гудуил, вкл. от получени възнаграждения за успех от одобрени проекти са неоспорим факт.