Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

"Откакто свят светува, все мазният отгоре плува" - Радой Ралин Нали, Гошка

Гошо, не е нужно да отговаряш от друго име и да се изтъкваш след лош коментар. Пошло е и прозрачно като теб!
Георги Георгиев ( Гошо) ми беше РМП преди две години в друг регион. По- голям схемаджия, мазник, мишок .... не бях виждал. Толерираше служители, които му доносничеха, оплакваха се и му ревяха. Мръсните му игри и инсинуации нямаха край, да нег говорим за поведението му на визит репорт към служителите. Ако се обърнеш с проблем към него отговора беше “ като не ти харесва напусни” . Гошо е на светлинни години от мениджмънта и работата с хора в сравнение с настоящия ни регионален. Селиянията му лъщи отвсякъде ( външен вид, езикова култура и взаимоотношения) Приятен ден!

Настоящ служител съм в Теленор ,много съм доволен от работата си и заплащането както от политиката на КОМПАНИЯТА .РАБОТИЛ съм с много РМП ,
Регионален мениджър сега ми е Георги Георгиев ,за който мога да кажа едно голямо Браво и Че имам да се уча много от теб Жоро .
Защото преди него анархията в магазините беше много голяма ,единствения човек който държи да се спазват правилата стриктно и никога не дели хората .
Стриктен е и не си затваря очите за злоупотреби .
Именно заради дисциплинираното си поведение ,служителите на които не им се работеше по правилта не им харесваше да работят с него ,защото при него не можеш да си хлъзгаш телефона и да се вреш в носа ,но за хората като мен които винаги си изпълняват задачите имаме нужда точно от такъв РМП .

Геогри Георгиев е най-мазният непрофесионалист-регионален с който съм работил.Всеки месец от зоната му напускат по 4-5 служителя,защото е "професионалист" и знае как да си "върши" работата,но с мазнене на ръководството и натиск към служителите няма да стигне далеч.Да не говорим ,че преди 7 месеца бе измислил схема как да се продават детски часовници с измама,и е наредил на един служител от Разград-управител на магазин, да звънне до всички управители от зоната и да разкаже как да правят схемата... Накрая този служител бе уволнен заради злоупотреби,които бяха измислени от Великия регионален-мишок! Видовден идва за всички !

Аз лично съм доволна от работата. Стига да спазваш елементарна етика, дори при разговор с клиент. Нека сме наясно, че всеки работи, за да има заплатка накрая на месеца. Имайте предвид, че веднъж вземеш ли едни хубави пари, започваш все повече и повече да стремиш към тях всеки месец. И точно тук идва голямото "НО", защото едно 90 на 100 от клиентите идват от врата ядосани, криви и дори прехвърлят техните си лични проблеми върху нас. Това се понася, с времето ти е професионално изкривяване да не се впечатляваш от хорските неволи. Да работиш с клиенти си е тегаво, защото понякога техните решения и доводи са тотално нелогични. Прост пример: Клиент плаща по 70 лева над сметката си за международни разговори и не желае да премине на план за 25 лева с международни минути, които хем ще му стигат, хем ще плаща по-малко. Ей тия подобни "решения" понякога натоварват. Случиш ли на управител всичко е абсолютно готино. Ако управителят е компетентен и те подкрепя, няма как да не си спокоен и предразположен. Условията са прекрасни, офис, чистичко е, топличко знаеш си почивките, знаеш си работното време. Ако сам решиш и имаш желание да се научиш, да си надъхан, да има един човек да те подкрепя и колегите да са коректни и точни - няма начин да не успееш. Това да изпълняваш таргет трябва да го свикеш. Да привикнеш към начина на работата. Обаче, пак има "НО". Задължително е да спазваш чисто човешките "правила" - да бъдеш честен и да не си правиш таргета на абсолютно всяка цена. Така и клиента и ти ще си спокоен. Недоволни винаги ще има, но когато си убеден в компетенциите си и в това, което можеш - със сигурност няма да ти пука.

Така в Теленор карат служителите да работят извънредно в отпуската в почивния ден а средния мениджмънт толкова си е повярвал че не спазва никакви правила и закони приети в България. Тези хора се държат все едно се намират в началото на 90 те но аз ги разбирам пазят си хляба. Тези от Норвегия се оповават на нещо си Telenor way което е най голямото лицемерие което съм виждал да сега в живота си. Това е нещо което ту трябва да следваш а пък те въобще не се съобразяват с него. Ние сме трето качество за тях хора ще ни изцедят и препродадат жалко само за изгубените кадърни хора който умишлено бяха изгонени.В обобщение заплатите паднаха два три пъти , кадърните хира ги гонят ,свиват разхода брутално и се държат така с тебе , нарушават се законите на БГ и никой не ги пита защо

Видях, че от тези дни има обява в джобс за продавач-консултант Теленор. Знам, че доста дълго, но ще го направя! Моля ви прочетете поста ми докрай.

Декември месец малко преди празниците 2 седмици видях обява и реших да кандидатствам. Обадиха ми се за интервю, отидох в Бизнес Парка. Въпросната от служител човешки ресурси е 23 годишно момиче, учи в Унсс няма лош мой набор мислейки се за велика. Мога да ви дам и фейсука й. Та както и да е интервюто протече гола вода. След два дни ми се обади да ми каже, че съм одобрен и да се запозная с регионалния мениджър. Отидох всичко беше ок залъгаха ме с напразни обещания, аз съм на 27 години,а регионалния и той мои набор около моите години. Извадих документи и аха да почна работа. Обучение от един месец нямаше - бил съм само аз нов назначен служител, трябвало поне 5-6 нови, но нямало и за това обучението ми ще е в самият магазин. В самият магазин управителя два дни ме заля с информация относно програми, бонуси, таргети и тн.Работното ми време в мола 1ва смяна беше до 17 и 30..всичко окей ноооо всичките колеги излизат почивка моя ред не идва цял ден на крак, искам поне 10 минути да хапна, непушач съм. На обяд 12-13ч колегите излизат почивка, повечето колеги от мола и те тогава почивка и на мен се падна да оставам аз и още 2-3 смотани колеги, които не си знаем правата. Носех си сандвичи и си ги връщах... Бях почивка един ден когато управителя ми каза да отида на работа за малко понеже регионалния искал да говори с мен..и отидох и както бях почивка почнах да работа, облякох си ризата и зачакахме регионалния..онзи влезна и ми каза заплашително "мойто момче браат трябва до края на месеца поне още 20 човека да им смениш абонаментния план с по-висок и да бъдеш по убедителен." Окей..така да бъде бяхме едва 19 декември..направих и изпълних плана. Минаха празниците..Януари регионалния пак идва и ми казва, че за месец януари трябва да продам 30 домашни телефона..ако ли не "да си събличам ризата и да си ходя"..Окей попитах човешки защо 30 телефона? А той ми каза, че толкова бил минимума миналата година на продавач консултант от този магазин в мола. Е казах си окей ще навивам познати, роднини ще изпълня плана..уви обаче когато продадох 2 плана и 2 домашни телефона управителя в програмата чекира това, че колегата ги е продал а не аз. Последва лек скандал в склада. Казах му на управителя, че искам да си ползвам и почивката за хранене. Той ми каза окей ще те пиша втори смени от 13ч и 30-14ч до 22 22- и 30. Колегите от 1 смяна оставят огромна мизерия и си отиват..а аз отивайки на работа най-вече от 14ч веднага ми казваха да си ползвам почивката..ама аз туко що дойдох?!?! Еми от 16ч до 21ч бил пиков час така, че не можело тогава да ям...дори да отида до тоалетна..смятайте.. Няколко дни 2 смяна приклчвах с управителя..и съответно на интервюто ми беше казано, че ми се полага ваучер и такси..уви обаче защото съм нов служител трябва да се групирам с колега. И така таксито спира в кв Левски където е управителя, а аз после трябвало сам да си хвана нещо до жк Надежда..."айде чао пич имаш още 1ч и 30 минути градски транспорт работи още", постоянно крещене и психологически стрес...и за какво? За някакви си дали ги има и 700лв...ПАРОДИЯ! Инспекцията по труда е подкупна..а да осъдя теленор не си заслужава..защото имат добри адвокати...и това тук от този форум ми се води работодател топ 10...НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ!!!!!!! БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧ!!!!!!

до Красимира Ромеова Кръстев Хахах така не съм се смял никога досега. Красимира следят те с изънземен кораб моля психиатрията приберете тая откачалка. А за това че искат да те убият и че са професионалистки още повече доказва че си луда

Тъй като ще напускам искам да изкажа мнението си, че Теленор е един голям балон, който предстои да се спука най-скоро.Непрекъснато ни натискат за резултати.Таргетите ни са супер големи и не могат да се изпълнят.Такова грубо и нагло отношение от всички в Business Sales Division не съм срещала.Когато и да ги попиташ нещо, все не знаят, или ми говорят половин час на телефона, но накрая се оказва, че не съм получила отговор на моя въпрос.

Моля служителите на шментел и дебелакком да изчезнат