Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Като настоящ служител на компанията и то от дълго време, ще кажа следното кратко мнение, но доста описателно: Фирмата, като работодател, е СТРАХОТНА. Но някои индивиди, комплексирани, абсолютно неграмотни, лишени от елементарни обноски, правят така, че фирмата да изглежда като влакче на ужасите. :)

Мненията за отдела по Снабдяване/Sourcing са абсолютно верни. Ужасна интригантска обстановка. Заплата 1800 лв чисто, ваучери за храна, карта за транспорта. Докато не се смени "големия директор" Ваня Калнъкова нещата няма да се оправят. Много кофти човек, упражнява психически тормоз на хората в отдела и те не смеят да си кажат,защото ги е страх. Има много по-добри мениджъри от тая. Кво като е била там 1000 години, нито процедурите са й процедури,нито нивото й е такова, каквото мисли,че има. Скоро пак ще има свободна позиция за там, не се издържа

Отдела по Снабдяване е най-отвратителното място, на което съм попадал. Ваня Калнъкова е най-злобният Head, който съм срещал - мъж ли е, жена ли е немога да определя. Всички й козируват, незнайно защо и тя мачка на воля. Който е там от дълго време, е защото съвпада по темперамент с нея - интригант. Не правете грешката да започвате нито като стажант, нито на постоянен договор. Няма да бъдете оценени, ако не й носите ракия (това й е любимото питие). Ако все пак започнете - пригответе си антидепресанти.

Работата в компанията може да се опише само с една дума: КОШМАР! Направих грешката да започна там и няколко месеца по-късно вече съжалявам! С нетърпение очаквам да изтече изпитателният ми срок от шест месеца и да напусна без предизвестие! В общи линии: заплахи за сутрин, обед и вечер. Масово крадене на клиенти от “колеги”, 0 колегиалност, 0 обучение. Самата работа с клиенти не е толкова натоварваща, колкото изглежда. Средата на работа обаче е пълен фарс. Интриги, клюки, обиди, злословене 24/7! Хубаво помислете преди да подадете кандидатура за там защото обявите стоят перманентно и всичко описано в тях е прекрасно. Но дотам!

Напуснах преди няколко месеца Йеттел, бях продавач-консултант и смея да твърдя, че по-добро решение в цялата си кариера не съм взимал до момента! Попаднах в изключително токсична среда с токсични колеги и токсичен регионален мениджър, колегите ми си изпълняваха таргетите с измами, не ми беше позволено да използвам техните тарикатлъщини и затова бях оплюван и ми се смяха в лицето буквално! Освен това управителите бяха диви комплексари, които си позволяваха дори да ти правят забележка, които се възползваха от нещата, които им бях споделил за себе си и ги използваха срещу мен, също така ми бяха правени многократни забележки, заради диалекта ми. Понякога уикендите ти се налага да работиш допълнително, но тези дни НЕ се заплащат т.е. губиш си времето, мениджърите дори тогава поставят недостижими таргети, защото точно уикендите нямаше почти хора. По принцип таргетите са изключително високи и почти неизпълняеми, очакват от теб да се раздвоиш, разтроиш и т.н., за да работиш с няколко клиента едновременно и ако не успееш - ти взимат клиентите от базата данни! Бях обвиняван / а няколко пъти за неща, които нямаха нищо общо с реалността и разбрах защо текучеството в тази фирма е толкова огромно, така че ако нямате нищо против да бъдете унижавани, обиждани и демотивирани всеки ден, ако сте готови да зарежете всичките си морални и човешки ценности - отивайте, но имайте предвид, че лъжат дори и за стартовото възнаграждение, което всъщност е 1100 лева, а не 1450, както пишеше в обявата им за работа!

Работих тук за кратко, не беше особено готино преживяване. За щастие вече не ми се налага да се тръшкам за малко пари на дълги часове. Ако искате да направите като мен започнете да трупате световно признатите биткойни напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=563783

Моля дайте мнение и заплати в билинга, благодаря.

Ако сте решили да кандидатствате за работа в Sourcing бъдете готови да бъдете унижавани и мачкани всеки ден. Няма да имате право да говорите и да отстоявате позиции (нищо, че именно Sourcing предполага да можеш да отстояваш интереси/позиции и да водиш преговори). Там си тъп, неграмотен и нищо не става от тебе. Всеки един документ ти се редактира, но излиза от твое име. После ти носиш отговорност за това,което (не)си писал. Екипът е много зле, т.е екип няма. Като стане напечено всеки се спасява сам, както може. Никой, на кикого не помага. Атмосферата е изключително неприятна... И тук там някой коментар зад гърба на ближния. Ако сте от този тип хора, ще се чувствате добре там.
Качествата ви нямат никакво значение.Иска се само да си послушен и да търпиш да ти крещят. Фирмата е ОK- има интересни придобивки, ваучери за храна, хората от ЧР правят всичко възможно да те накарат да се чувстваш добре (всъщност те ми направиха най-добро впечатление от всичко. Благодаря на Ради и Жоро за коректното отношение!)
Хоум офис уж има, ама като си нов не може да ползваш. Работното време е гъвкаво, но ако поискаш да ходиш от 8 до 16.30 почват да те гледат кисело, защо си тръгваш пръв (нищо, че си дошъл в 8.00). Заплатата е ниска на фона на повишението на цените и психическия тормоз, който ти се упражнява. Препоръчвам Йеттел като стабилен работодател, но не и отдела.

Работата в Теленор е най-големия кошмар, който може да ви се случи. На първо място бъдете готови да се откажете от личния си живот, защото те ще се опитат да обсебят всяка свободна минута от вашето време! Работата в магазин се състои от постоянни заплахи и пасивно-агресивни мейли ежедневно от Регионални, Зонални и каквото се сетите още мениджърчета без никакво образование и спорен професионализъм. Да не говорим, че ще ви се налага постоянно да лъжете клиентите с измислени “пакетни цени” които имат за цел активирането на допълнителни услуги, от които клиента няма нужда и не би закупил в друг случай. Системите, с които ще ви се налага да работите са от 2005 година (минимум) и са под всякаква критика. Орлин Алексиев така наречения регионален мениджър всъщност е един абсолютен селяндур, който ще си избива комплексите върху вас ежедневно, със заплахи и евтини манипулации, да, те си мислят, че сте толкова безмозъчни и няма да усетите опитите да ви манипулират, включително използвайки проблеми в личния ви живот (ако евентуално направите грешката да споделите нещо). Управителите в магазините постоянно ще опитват да ви настройват срещу колегите ви по най-отвратителен начин и ще ви принуждават да ходите извънредно на работа в почивния си ден, включително на събрания, които могат да се превърнат в ежедневни. Отпуските са МИРАЖ! Изобщо работата в Теленор са най-най-ужасните 2 години от живота ми. Не се подлъгвайте да работите за тези мошеници и измамници.

Предвид факта,че Венцислав Веселинов,който нарича служителите си “овце” и всички знаят за неговото отношение и агресия,все още работи там - трябва да ви говори що за работодател е Теленор. Заплатата е мизерна - 880лв + смешен бонус в порядъка на - 200-300лв,но ви обещава много нерви и извънредни часове. Забравете за отпуска, там няма да получите такава,когато вие искате. Ще работите с разбити компютри,стари системи и много излъгани клиенти. Не си заслужава.