Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Ръководството е неспособно да реши проблемите и създава нови безумия. Уволниха питомното и сега гонят дивото. Много колеги напуснаха по свое желание след масовите съкращения, защото за същите пари вече вършат двойно повече работа. Качеството на услугите рязко падна. Тъпо, но е факт. Накрая ще останат послушковците, които могат само да ръкопляскат на менажерията.

Е ти какво очакваш, когато трябвабдабспасяваш задника на РМП или някой самозабравил се управител са по тихи от водата, нооо направиш ли грешка става страшно. Това че си си хващал таргета на 130 % или повече никой не го интеревува, трябва още и още. Да помогнеш за да може мениджъмта да папка, да плаща ипотеките на скъпите жилища и тн. Учудваш се защо рмп не те е питал защо напускаш... аз и мой колега с по почти десет години работа във фирмата не получихме изходящо интервю. Всъщност аз получих такова ....по телефона. Не защото се сетиха, просто им писах че не е нормално да стари и можещи служители да си тръгват. И хоп звънна ми някакво момиче от ЧР да ме пита защо!?!?! Основната причина поради която която си тръгват хора са рмп и управителите. Таргетите се хващат но свинщините трудно се преглъщат освен ако не си лизач, ама и те вече бягат.

Бивш служител съм на Теленор България , напуснах преди 5 дни поради простата причина , че се подиграват с труда на хората.На никой не му пука за теб , което е нормално в големите корпорации.Основната причина поради , която напуснах е , че откакто фирмата е в продажба таргетите скочиха главоломно , искат да набутваш карти на клиенти и фирми , ако не набутваш лошо за теб , няма пари.От Януари до Май таргета скочи с около 23 000 лв , тоест ако си гонил 40 000лв за 100% и 14 нови карти ще получиш 380лв бонус към заплатата.С промените вече трябва да гониш 65 000лв и 21 карти за същия смешен бонус.Накратко правих си по 130-140% резултат , с промените едвам 105-110% с големи мъки.Когато няколко месеца изразих недоволството си към мениджмънта за тези неприятни промени и че не е ок с тази подигравка ми отговориха да си хващам пътя..Ситуацията беше такава: вдигат таргетите , затварят магазини , работим на минус персонал , за почивки за обяд няма да коментирам излизал съм в 17:00h да обядвам.И тук идва кулминацията , не съм си изпускал таргета през целия си престой - 2 години и 4 месеца , когато си пуснах молбата великия РМП даже не ме пита , защо напускам , какви са причините..Теленор си гони персонала , работата е натоварваща , клиентите ти викат , мениджмънта ти вика , съветвам да не почвате работа в мобилните оператори като цяло освен ако не сте на зор , както се казва.

Абе омръзна ми да слушам за тоз разгонен нерез! Нищо не се казва за парите!?!?!?

Елица,Пламена,Нела...така се успява при Георги

Кой с коя пут*а се плющи, не е работа да коментирате тук, както и да споменавате конкретни имена, без оглед на тяхното лично пространство. Превърнахте сайта в селски клюкарник.
Тук ни интересува какво е отношението в РАБОТНИЯ колектив в различните отдели, работната атмосфера и най - вече ЗАПЛАЩАНЕТО!

Да премести се в нашия регион и вече си търси нова любовница.Постоянно се закача с колежките. Георгиев не ви стига май само една ( Елица) или не е само тя.

Защо вашия регионален го прехвърлиха при нас?!?Верно Георги Георгиев е много противно същество! Веднага започна да шушука с някои колеги. Противняк отвратителен

Не сте ли забелязвали способността на Георги Георгиев да се нагажда в ситуациите?! Георги се мазни пред зоналните, а пред служителите ги псува и обижда.Това е Гошо. Мисли се за велик манипулатор, но уви, Смешко! На всяка свиня и идва коледата, Гоче! Столчето се клати, усещаш ли?

Да Гошо,гузен негонен бяга! Разбрахме,че си се опитал да се защитиш в коментара от 21.03.2018,по наблюдателните обаче отдавна сме ти разкрили керливите ризи и сме наясно какво представляваш-схематик класически! По-голямо падение от това сам да се хвалиш не съм срещал досега.Това е дъното.
Всеки който работи с теб знае,че си далеко от мениджмънта и управлението,които са две различни понятия!!!