НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ

Работя от 6-7 месеца в Заложни Къщи ДОВЕРИЕ и съм изключително доволен от условията на работа. Колегите са много отзивчиви и много ми помогнаха да влезна в ритъм и да свикна с работата. За мен най-голямо значение има това че от ръководството ми е гласувано доверие и ми се дава свобода на мислене а така възникват много и добри идей които са в плюс за развитието на фирмата. Досега съм получавал изключително коректност и отзивчивост и се надявам и за напред да е така. Това ми дава допълнителен стимул да правя всичко по силите си та фирмата да се развива. Според мен най-важното е да се ходи на работа с желание и смятам че от ръководството правят всичко възможно това да е така!

Г-н Кънчев,
благодаря от името на фирмата ни за отправеното пожелание. :) А рейтингът ще скача, докато предлагаме тези сравнително добри за българските условия параметри на работа. Ще положим всички усилия предвид това, че сме развиваща се компания да не допуснем основната грешка на "големите", а именно обезличаването и незачитането на личността на обикновения служител, който е в основата на фирмения успех. За жалост много от "големите" не разбират това. Основен постулат в HR политиката им е "Трай си защото не си незаменим, за твойто място има още 10 изгладнели и образовани кандидати". Е, ние няма да бъдем такива - изискваме много от служителите си и даваме много, за да ги запазим, защото те са нашия основен капитал, без когото няма да сме това, което сме в момента.
Това изречение никога няма да чуете от HR на "голяма" фирма. ;)
С най-добри пожелания
Лазар Белев, ръководител отдел АПИО :)

Г-н Кънчев,
Класацията е за качество на работните места, а не за размер на компанията работодател. ;) Това, че сме задминели големите означава само и единствено, че имаме много по-добра политика по управление на човешките ресурси от тях. Самият аз познавам по име всичките около 50 служители във фирмата и минимум по един път в седмицата разговарям с всеки един от тях за това как се чувства, нуждае ли се от нещо и т.н. и изслушвам всеки, като си записвам проблемите и се старая да ги разреша, доколкото има. Въпреки, че имаме офиси, които са доста отдалечени от централата, всеки един от служителите може да вдигне телефона и да се обърне към компетентния представител на администрацията за да му бъде помогнато. Работил съм и в държавни и в частни предприятия и там съм разбрал, че липсата на обратна връзка със служителите е в основата на това нещата да вървят. Това е нашата HR политика. Ние са гордеем с постигнатото, а служителите ни се гордеят с това, че работят за дружество, което ги цени не само като служители /финансово/, но и като личности с голям принос за успеха на фирмата. За това и не следва да ви учудва високата оценка, които тези хора ни дават.
Г-н Кънчев,
ще ви помоля предвид това, че както сам се изразихте не ни познавате, нямате досег до бизнес модала ни и политиката ни в сферата на човешките ресурси да си спестите негативните оценки - някак си е несериозно. ;)

ПС: Пускам оценка за да компенсирам неаргументирания коментар на г-н Кънчев. :)

Мога да се съглася с Вас, но ако наистина добрите фирми направят акция и техните добри служители напишат по едно хубаво нещо за фирмата, ще останете доста назад. Но както виждате такава акция не е предприета от ГОЛЕМИТЕ, а интересното е, че вие направо ги задминахте доста показно... :)) Това ме кара да дам ниска оценка, която да неутрализира нереалния вот.

Служител съм в ЗК Доверие вече близо една година.Още от самото начало много добро впечатление ми направи начина на работа във фирмата.Към служителите има високи изисквания за начина на работа и отношението към клиентите,което е доста важно за успешната работа на даден офис.Ако от самото начало хората разберат ,че всичко е прозрачно,честно и винаги се работи в техен интерес те ти се доверяват и така стават твои клиенти завинаги.Смея да твърдя ,че ние се превърнахме в лидер на пазара в този сектор в града.Работил съм на много места ,но това е фирмата в която всичко обещано ,всеки поет ангажимент е изпълняван,точно както е казано,независимо дали е от финансово или друго естество.За това ценя много и имам максимално положително мнение за хората и ръководеното от тях предприятие.

ДО Г-Н КЪНЧЕВ,
Колегите са влезли с реалните си имена и са посочили офисите си. Ако толкова ви съмнява в началото на другия месец ще бъдат публикувани в профила ни във фейсбук снимки на нашите служители, защото за разлика от много други фирми моите колеги не се срамуват да се покажат и заявят, че работат за Заложни къщи Доверие. Ние правим всичко възможно за да е работата им максимално лесна и удовлетворяваща, а те съответно се стараят да оправдаят доверието ни и в 95 % от случаите успяват. А и има администратори които да проверят от къде идват мейлите, така че можете да си спестите злобните и типично по български завистливи забележки ;) А ако желаете да разберете кои сме ние имеме сайт, който в моменат се преработва и до средата на другия месец ще стартира и профил вав Фейсбук - http://www.facebook.com/pages/NACIONALNA-VERIGA-ZALOZNI-KSI-DOVERIE/206163838264  Приятно четене.
ПС: Слагам оценката за да компенсирам тотално неаргументираната и непочиваща на никакви обективни критери оценка на г-н Кънчев, която нито е служител, нито е бил такъв, нито е кленет на ЗК Доверие съдейки по предубеденото му отношение :)

Случайно попаднах на тази толкова неизвестна за мен фирма и ми направи впечатление как изкуствено е вдигната , редом до наистина най-добрите работодатели. Един и същ човек пише суперлативи за фирмата, но е забравил да си изключи CAPS LOCK-а.....

Работя в ЗК,,Доверие,, вече няколко месеца.Вначалото може би като повечето служители и аз започнах работа с някаква предубеденост.Сега след месеците работа в заложната къща мога да кажа че не съм работила на по-добро място от това бих казала ОТЛИЧЕН работодател.

аз като един от най дьлгогодишен служител взаложни кьщи *ДОВЕРИЕ*мога датвьрдя че работата в тях е доста престижна. има вьзможност за развитие идобри преспективи.стига фирмата да е коректна. а моето мнение за заложни кьщи *ДОВЕРИЕ* еточно такава.мога да потвардя че ако работиш добре и даваш повече от себеси от това зависи заплащането но винаги е само нагоре.и което е по важно винаги можете да се борите и за премии което нее маловажно.

Това е първата работа която работя с удоволствие!Работната среда е супер позитивна, а шефовете се държат с нас като с равни.Никога не  ми е отказано съдействие независимо за какво .Пожелавам успех на всички желаещи да работят при нас.Определено няма да съжалявате.