НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ

Г-н Богомилов,
Това, че имахте шанс да бъдете част от екипа на Заложни къщи Доверие, безспорен лидер в кредитирането срещу залог, и това, че пропиляхте този шанс заради алчността си не е причина да пишете злобни коментарчета, които нямат отношение към качеството ни на работодател. ;)
И аз лично ако съм имал възможност да стана нещо повече, но поради глупостта си и чужди внушения съм отишъл да работя за човек, който съвсем скоро ще фалира и аз ще стана безработен, вероятно щях да съм много недоволен от себе си, но нямаше да упреквам другите за своята грешка.
Обучихме Ви добре, дадохме Ви сигурност и Ви гласувахме доверие, с което вие се подиграхте заменяйки ни за няколко лева, които както сам знаете няма да вземате още дълго.;)
Никой от дружеството не съжалява, че се разделихме с Вас. В коментарите си Вие сам показахте какви дребнави и жалки човешки страсти, като завист, алчност и злоба ръководят битието Ви. :) Страсти, които не са съвместими с ценностите и личностните качества на един служител в Заложни къщи Доверие.
Все пак грешката ни да Ви наемем беше един ценен опит, който ни помага понастоящем да избираме много по-качествени и лоялни служители.:)

тва с тва обучение само как звучи, добре че има балъци да ви вярват :)   те за тва не могат да различават кое е злато и кое не е , наи вероятно толкова сте ги обучили :)

Към предишните двама потребители,
Първо бивши служители в Ракитово нямаме. Колегата, който е назначен там от откриването на офиса и понастоящем работи в него. Поне имайте доблестта да застанете с имената си зад глупостите, които пишете. :) А хора си търсим всеки месец, защото всеки месец откриваме нови офиси.
Второ, стартови заплати от 420 лева във фирмата е през първия месец, като всички осигуровки са за наша сметка. 520 е от втория до шестия, 620 лв. след шестият, след година има бонуси, в зависимост от печалбата на офиса, които много служители получават, но те са тези, които са си го заслужили с упорита работа и всеотдайност. Ако някой не го устройва, не караме никой насила да кандидатства при нас. На фона на безработицата и заплатите в стрната, това е една отлична заплата за хора без специално образование, които ние обучаваме и има даваме нова професия, която те не могат да научат другаде, поемайки риска да се окажат негодни за работата в заложна къща.
Политиката на фирмата по отношение на служителите е насочена към създаване и задържане на специалисти, и как ще го правим е въпрос на решение на ръководството. Но да даваме на хората професията комисионер в заложна къща, като самото обучение струва над 3000 лева, и те да си въобразят, че са най-великите, въпреки че резултатите на офисите им не го показват и непрекъснато да предявяват претенции за по-високи заплати просто няма да стане. Коректни сме към служителите по отношение изплащането на заплати, което никой не може да оспори, но изискваме и лоялност. За щастие, като изключим някои "черни овци", с които скоро ще се разделим можем да се похвалим със сплотен колектив и служтители, с които е удоволствие да се работи.
Ако някой идва в Заложни къщи Доверие с нагласата да има временно доходи докато намери по-добра работа неговото място не е при нас. Както казах създаваме специалисти и им даваме сигурност, но изискваме и съответното сериозно отношение. Парашутисти и хора с "втори акъл" нямат място в екипа ни.
Лека и успешна седмица. :)

не  е ли по лесно да давате по големи заплати и да бадете по коректни и те служители те ви няма да бягат в кункорентни фирми , но в крайна сметка всеки работи за пари и явно няма как да ги задаржите по друг начин, понеже вече знаем че пари не ви се дават и затова по добре да подписват договори '' за повишаване на квалификацията'' :)       лек и успешен ден

Г-н Анонимен, или по скоро г-н Богомилов ;)
служителите ни подписват тези договори задължаващи ги да работят за нас 3 години с посочени неустойки, защото фирменото обучение, което предлагаме създава специалисти в сфера, в която умения не се получават нито в училище, нито в университет. И не бихме желал същите тези специалисти, които създаваме и в които инвестираме не малко пари да започват работа за конкурентни фирми, както беше във вашия случай.

г-х апио бихте ли обяснили след като сте толкова лоялна фирма, защо принуждавате служители те си да подписват договори в които ясно е написано 4е в срок от три години нямат право да напускат и ако евентоално направят това трябва да ви заплатят обещетение от 5000 лв .

Уважаеми потребител анонимен,
Бъдета така добър и напишете името си, а аз ще бъда също така добър да обясня защо вече не сте служител на Заложни къщи Доверие. Последните уволнени служители или бяха хванати при ревизии, че злоупотребяват и крадат от дружеството, което е удостоверено с надлежни ревизионни документи, или се оказаха неспособни да изпълняват тази сравнително лека работа. Заплатите винаги са изплащани без закъснение, за което могат да пътвърдят над 60 служители на дружеството. Обявените повишение след 6-тия месец също винаги точно и коректно са давани. Ако даден служител дава всичко от себе си в работата офисът му има добри финнсови резултати получава и премии. Предполагам, че некомпетентността или крадливостта ви е станала причина да се разделим, но ви пожелаваме в следващата Ви работа да проявите повече старание и коректност към работодателя си.
Лек и успешен ден. :)

А БЕ ХОРА ВИЕ ДА НЕ СТЕ ЛУДИ , 520 ЛВ ЛИ СА ВИ ДОБРОТО ЗАПЛАЩАНЕ, И МИТООВЕТЕ ЗА ПРЕМИЯ , ТВА Е НАЙ СМЕШНАТА ФИРМА В КОЯТО САМ РАБОТИЛ

АЗ СЪМ НАСТОЯЩ СЛУЖИТЕЛ В СОФИЯ,НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СИПЯ СУПЕРЛАТИВИ ЗА ФИРМАТАА САМО ЩЕ СПОДЕЛЯ ТОВА,КОЕТО ЧУВСТВАМ И МИ СЕ СЛУЧВА В ПРОЦЕСА НА РАБОТА.С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА БИВША ФИРМА,В КОЯТО РАБОТЕХ ПРЕДИ ГОДИНИ ВСИЧКИ СЛЕДВАЩИ БЯХА НЕ ОСОБЕНО КОРЕКТНИ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ.ЧЕСТО ЗАКЪСНЯВАХ..ХОДЕХ КАКТО ПОВЕЧЕТО БЪЛГАРИ НА РАБОТА ОТ НУЖДА,А НЕ ОТ ЖЕЛАНИЕ.СЕГА ОТИВАМ  МНОГО ПО-РАНО ОТ УСТАНОВЕНОТО РАБОТНО ВРЕМЕ-ЗАЩО ЛИ?ЗАЩОТО ТАКА ИСКАМ,ЗАЩОТО МИ ХАРЕСВА,ЗАЩОТО РАБОТНИЯТ ПРОЦЕС И АТМОСФЕРА СА ТОВА,КОЕТО ТЪРСЕХ.ИМА ЯСНИ И ТОЧНИ ПРАВИЛА.ИМА ТОЧНИ И ЧОВЕЧНИ РЪКОВОДИТЕЛИ.НЕ СЪМ ОТ ХОРАТА,КОИТО СА ПОДЛИЗУРКОВЦИ И ЦЕЛЯТ КАКВИТО И ДА СА ПОЛЗИ И ДИВИДЕНТИ ,НАПРОТИВ-КАЗВАМ ТОВА,КОЕТО МИСЛЯ.

Здравейте!
Служител съм на фирмата вече 6 месеца , 6 месеца , които изминаха доста бързо и неусетно за мен. Преди да се явя на интервю за работа във фирмата , за което разбрах от интернет , имаше известна несигурност у мен , изявена в това , че досега не бях се сблъсквал по никакъв повод с заложна къща, камо ли да съм се замислял , че мога да работя в такава!
Да нахвърлям суперлативи за "Доверие" ще бъде твърде клиширано и "нагласено" от моя страна , но ще кажа само , че за изминалия досега период , в който работя тук , съм останал доволен от динамиката , с която се извършва работния процес. Доволен съм също от отношението на колегите от всичките градове , в които имаме обекти. Още когато постъпих в централата преди 6 месеца за извършване на задължителното обучение , усетих топлото отношение на колегие към мен , желанието им да ме обучат , да ме направят "един от тях"...
Относно нашия град , който преброява не повече от 80 000 души , сме се превърнали в мястото , където първо ще отидеш , ако имаш нужда от подобен тип услуги. Мисля , че мрежата от постоянни наши клиенти и тези , които за първи път ни посещават , доказват това!
Както всяка работа и при нас има минуси - не може всичко да е перфектно като във филм. Тук вече идва моментът на лична инициатива и желанието да помогнеш на клиент , който е в затруднено положение. Естестевено , каквото зависи от нас , служителите , го правим , само и само за да остане клиента неощетен.
Това е , което мога да кажа до момента , дано и занапред да не си променя мнението.
Пожелавам на всички колеги първо здраве , после щастие и късмет в личен план , а в професионален - много хубави моменти като работници за ЗД "Доверие" !