2be / Кимимпекс ТЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

2be / Кимимпекс ТЛ ООД

Мале, какви сте смешни всичките ...
Един джоб ви храни, замислете се малко.

Към "обективен",град Борино:

Теб като те чета,с какъв патос пишеш,затова че на никого не му пука за служителите,за трудовата борса,разбирам,че си дълбоко и "интимно"свързан с гореспоменатата фирма.Ти с какво и как си се квалифицирал-като ругаеш и заплашваш хората ли?!Такава квалификация само в гетото се придобива...
От къде това патологично самочувствие в теб или е защото си станал министър в новото правителство?!Слез най-добре "о време"на земята,че ако не си "бивш",с този речник,като нищо може и бой да ядеш някъде,освен другите работи.
Седнал да плаши гаргите...

Вие от Борино някога говорили сте по GSM... От кога можете да пишете в интернет/изобщо имате ли интернет/....Незнам, на какво се дължи вашата компетентност, но сте трагичен...Обърнете се първо към някоя телекомуникационна компания, за да ви отвори очите към света и после може да давате мнения за ситуацията 2be&BTC...Град/село с 4000 население, незнам къде сте имали център за продажби на телекомуникационни услуги, но сигурно сте много далече от действиетелността.. А вие сигурен ли сте, че сте работили в телекомуникациите или някъде сте висял на вишка и сте гонили гаргите да им продавате "мобилен интернет".

Ама,че сте жалки,седнали да ми се деркат магазинерите кой е по-велик.Абе вие акъл в главите си имате ли?????Какви идиотщини прочетох още не мога да повярвам.А вземете да се приземите.ВИЕ СТЕ НЕКВАЛИФИЦИРАН ПЕРСОНАЛ на кой му пука за вас. Пуснал ви е някой интригата и сега ви гледа сеира как сами се изяждате.Стегнете се.Нито на БТК камоли на Кимимпекс някога им е пукало за служителите,още по малко сега в условия на криза дето безработни ваши колеги ви дишат във врата.Хора за работа бол и къде къде по-кадърни.Имайте си едно наум ВСИЧКИ СТЕ С ЕДИНИЯ КРАК ВЪН ОТ МАГАЗИНЧЕТО.
За това работете заедно и нещата може и ви се получат,в противен случай си потгответе документите за Трудовата борса. С пожелания за много успехи.

Абе какво ще кажете за Д.В. - според мен беше добър професионалист.Замина си човека без никой нищо да каже за него!

БТК купиха 2бе, защото им беше най-евтино! Не защото те са големи професионалисти (ПУСКАТ АДСЛ на закрит телефон или Симпатия има 200 минути КЪМ ВСИЧКИ оператори).Чудя се само защо некадърните им регионални станаха регионални и на БТК центровете! Така наречената програмка Сибел е ад под небето, с която се правят ГОЛЕМИ мармалади! Искам само да видя как \"ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ от 2бе, ще закриват телефони на бабите, ще променят планове като нищо не разбират! За 415 лв не си струва да се държат с теб като парцал както клиентите така и \"регионалните\" на 2бе

Искам само да попитам,дали целта на управлението на БТК_2be_Vivatel не е именно това да създава вражда,да нахъсва търговците да доказват кой е по-добър,това постоянно сравнение вижте едните или другите вече става банално....
В момента е пълен хаос и спокойно НЯМА да се оправи скоро! И честните и лъжливите ще се удавим заедно,а който може Да се спасява!
Не завиждам нито на тези които ще останат,нито на клиентите....
в компанията съвсем скоро ще останат на работа само "Пердета" и пожелавам търпение и здрави нерви на всеки решил да се присъедини към най-бързоразвиващия се БГ мобилен оператор,а то от БТК няма откачане...то и БТК-ато бързоразвиващо се да не види и то от другите си пише кога му скимне нови и нови правила и нови Общи условия и така бедния човечец се буди една сутрин и разбира че доживотно е абониран за ADSL, че може да закрие телефона си ама друг път и.т.н. ама спокойно и да се пренесете няма къде да отидете,то другите по-зле и от Старата госпожа.
А сега стигам до върховен извод: Не е виновно управлението на компанията.....държавата ни е тъпанарска!
Сигурно и там е пълно с "Големи глави" които за 10дни ще се научат да ни управляват,па то да не сме "атомни подводници" -опъвай хората там и кой до кога издържи!!!

много сте ми интересни всички тук. така ли се държите и с колегите си по магазините.? нали вече сме колеги, всички сме едно. Какви са тея изказвания " няма да ви помагаме" или " ние сме по добри търговци и т.н. Това изглежда доста просташко от страна на служителите и на двете фирми. Със сигурност има много кадърни и не толкова кадърни и на двете места. без значение къде кой къде е работил. Както казават хората на чужд гръб и сто тояги са малко. Работим с различни системи с различни процедури. Ами ако служителите на БТК трябваше да работят по правилата на Кимимпекс?? Нямаше ли да им е трудно. Знам че сега някой от всички компетентни ще каже че не, но истината е че човек докато не се сблъска не може да знае. ние както и вие тепърва ще разберем.Нито вие можете да кажете, че ние няма да се справим да работим вашата работа, нито колегите от 2бе могат да казват със сигурност че ще се справят. Това тепърва ще се разбере.но когато човек има желание без значение каде работи пак ще се справи.Цялото това изхвърляне кой е по велик, кой повече работи, и кой е по кадърен, е много смешно и глупаво. КОЛЕГИ ако така се държите по между си и в магазините, наистина може да докарате фирмата до фалит. Защото от скандали и дебнене кои какво направил, кога ще работите????

До служител БТК.

Виж какво скъпа, ако ние лъжехме клиентите нчмаше да заемаме 70% от продажбите на Вивател, ясно ли ти е. Няма какво да се съревновавам с теб, защото си обречена на провал, затова не се изказвай следващия път не подготвена и без факти. Ние си оставаме по добри от вас, колкото и да не ти се иска.

БТК не случайно купи нас,а не Jeff.

Към служител БТК:
Незнам,ти си ли нагла като нещо не виждано до сега,или просто си тъпа и проста??? До сега 3 пъти ти се обясни,че не можеш И да стъпиш на малкият пръст на търговците от 2be,и ти беше обяснено на дълго и нашироко,ама ти не та не.... Хайде,хайде,нека замълчиш най-накрая!!!Говориш,че КИМИМПЕКС нищо не струва,ами за какво тогава я купиват от БТК? И защо като БТК-ато са толкова \"добри\",сте в същата класация на едни от най НЕПРЕДПОЧИТАНИТЕ работодатели в БЪлгария?????? Май и ти незнаеш какво говориш,ама искаш да се изкажеш,разбирам те,че до сега може и да не си имала възможност да си изкажеш собственото мнение,ама като гледам как си ограничена,скоро няма и да имаш такава!!! Защо не оставиш да си работят хората,а пък след време ще видиме дали си права или не,изказваш се хипер неподготвена,ама важното за теб е да кажеш нещо,а не дали има смисъл!РАзбирам те,леко ограничена,но няма как и такива като тебе трябва да ядът хляб!!Остави хората на мира ис покойствие да си разботят,а ти се скрий някъде и си прави нещата,от които зависи,едва ли не цялата фирма,и да видиме дали ти ще се справиш по-добре или вече колегата ти от 2be??? Сигурна съм,че не си подготвена за такива неща,ама няма и какво да се пънеш,пак ще минеш покрай капките,както си оцеляла и досега,защото незнам фирма в която да толерират такова държание и поведение,към хора които не познава и незнаеш абсолщтно нищо за тях,на това се казва ЕЛЕМЕНТАРНО ВЪЗПИТАНИЕ,което на теб ти липва,и не само първите 7 годими... ама и целият ти смехотворен животец.... Айде остани си със здраве и повече недей да влизаш в теми който не се отнасят до твоята фирма,нямаш право да коментираш!Този форумм е за клиенти,не за копелдачки като теб!!!!