2be / Кимимпекс ТЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

2be / Кимимпекс ТЛ ООД

Какво се карате?Какво делите?Май сте с широко затворени очи!Не разбирате ли, че това е целта? Я се обединете, правете си кефа по магазините (казвам магазините, защото там са най-найййй-долу :)Правете си далаверки, както правеха навремето, но някой от нас просто работеха за фирмата и идеята.Не си го слагайте толкова, щото от вас нищо не зависи (изключвам най-важното-продажбите, но съм сигурна, че разбирате за какво иде реч.)Усмихвайте се на тъпите РМ, ЗМ и т.н. и да не ви пука.Разберете, че вие сте недосегаеми, не те.
Ако някой има по-добра идея нека я сподели.

УСПЕХ!!!

Е какво против имате г-н Ц.Д.Споделете че ми е интерсно.

Ей хора не спряхте да плюете по служителите на БТК,май не ви е ясно ,че вие всъщност сте вече част от тях!Не знам в кой точно търговски обект отношението към клиентите е ужасно,но със сигурност не може да поставяте всички под общ знаменател.А ако наистина има и такива колеги,които не осъзнават,че потребителя е всъщност нашият "началник",то обяснете им го.И направете така това тяхно отношение да не се повтаря!

Напълно поскрепям долното мнение. Аз също от скоро съм в магазин БТК и отношението както към клиентите така и към колегите е отвратително. Повечето нямат елементарно възпитание и отношение. Така че незнам на кой се дължи спада на продажбите!!!!

г-н Ч.П преди няколко месеца точно с два реда мейл ни уведомиха че не работи за Кимимпекс вече и познай кой стана търговски директор - "невъобразимо умния" Ц.Д.
Имам въпрос: вярно ли служителите на 2бе(вече на бтк) няма да взимат същите основни заплати, защото тука някакви легенди се носят......да не говорим какво ни говорят и тея от бтк????
От всичко което изчетох от форума по тази тема мога да се съглася с едно служителите на бтк нямат елементарно отношение към клиентите. Имам честа от известно време да работя в единн магазин с тях и положението е много зле, поне на едно ние от 2бе можем да ги научим и то как в действителност не просто се облужва клиент, а се говори с ХОРААА!!!!!

Кой е търговски директор? Още ли е Ч.П?

Абе душицо написала предишния пост,ти как изчисли колко са недоволните клиенти,та определи че са се увеличили със 120%?Продажбите били спаднали.....възможно е да има някакъв лек спад,който аз отдавам на започналия брандинг на най-силните магазини от 2ВЕ.От къде ги вадите тези информаций?Май от задниците си.

Ще ви дам малко инфо от кухнята на Vivatel____2be___BTK
След въвеждането на 2ве в играта продажбите са спаднали с 80%, недоволните клиенти са се увеличили 120%! преносимоста на фиксирани телефони към Мтел е 30%, чудя се защо нищо не се прави какво става??? Потъващия кораб е без капитан и потава! Моляви колеги, напуснете "миризливате" фирма докато е време от тук с пари няма да си трагнете, а с разбити нерви! Къдърни сме време е да напуснем потъващия кораб и да оставим 2бе да потанат с него!

Истината за 2ве е следната:
2ве бяха фалирали още преди продажбата. Заплатите се получаваха твърде нерегулярно месеци наред.
Постоянно се чакаха бтк да преведат пари за да платят на служителите.
На доставчици се дължаха доста големи суми.
Най- вероятно фирмата е продадена/ подарена много по- рано от обявеното. Продадена е силно казано защото собственичките ще вземат нищожни парици, които ще им стигнат за не повече от 2 години. А при тяхното харчене сигурно за 6 месеца.
Всички кадърни специалисти от месеци не се занимават с тази измислица 2 ве.
Истината е че фирмата стигна до фалит единствено от некадърно управление на висшестяощите. То не може само да крещиш по хората, да им спираш пари за щяло и нещяло и най- нагло да ги харчиш за себе си.
Всички получавали заплати на каса трябва да знаят че парите им са отишли за поредните парцалки и глезотийки на двете каки.

В тая фирма свежи пари не са постъпвали поне от година.
Не знам как се чувстват сега но отвращават много хора да не казвам всички. И тая Станислава на каква се прави още?! И ти скъпа си на заплата с какво си по- различна.

То пък и бтк са един купувач.
Как не ни купи Глобул та да работим с умни хора. Жалко.

Та тези "миризливци" които са все още тук просто не могат да си намерят работа и затова стоят. Споко и тях скоро ще ги изритат.

И за финал ще кажа отново: Вие двете се провалихте жестоко. Едва ли вече някой ще ви позволи да му перете парите, защото изтичат в канала. Жалки сте! Нещастни!

Ние работа си намерихме ама вие горките какво ще правите?! Къде ще учат децата ви при нашите ли?? Ха ха ха.

Как си позволявате да ни гледате в очите и да искате услуги?

Какво направихте?!

Ако БТК не Бяха купили, 2бе то до 2 месеца щеше да ФАЛИРА, като Collme!
Надявам се скоро Георги Томов да се осъзнае и да махне некъдърните Регионални менаджери от 2бе, т.като те нямат управлевнски умения, не познават материята, освен това са прости и миризливи ....... ама много миришат...... (Иван и Митко) С такива миризливци БТК отива към пропаста бавно но славно..............................