2be / Кимимпекс ТЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

2be / Кимимпекс ТЛ ООД

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Незнам тези които реват ,че в 2бе било лошо и било еди какво си .На които не му е отървало  ами да се е махнал а не сега да реват и мранкат коко били зле

Предлагам работа на бивш колега/колежка минали през месомилачаката на 2бе и Vivatel.
Обявата е валидна за София. За контакти [email protected]
Благодаря на администратора на сайта за разбирането.

Мили колеги от бившето БТК - с тези шефове от 2be никога няма да тръгнете напред. Щом въпросният Стоян Каранлъков е във фирмата, направо не ми се мисли за Вас :( Аз искрено се радвам, че напуснах 2Be, за мен лично е една малка победа над кретенизма във фирмата. Надявам се в най-скоро време да сменят г-н Каранлъков с човек, разбиращ от мениджмънт :) Една малка препорука към ръководството - моля за регионални и по-висшестоящи служители взимайте хора с висше образование и отлични ръководни умения :) Тези палячовци от старото 2be е най-добре да си потърсят работа в затвор :)

Напълно съм съгласна с мнението на Гергана Иванова.Моята история е по-надолу, доста е обширна. Но да допълня имена-ЗМ-Стоян каранлънков и РМ-Ивайло(Георгиев май)Разрах че са си рода,някой бил кум на другия. Липса на всякакво възпитание от тяхна страна.Моите уважения към Венцислав Лазаров от старото БТК.Истински РМ.нямам нищо лично към тях, но се държат ужасно и как така в едни ден цял магазин служителите до един напуснаха.Никой не се замисли защо.
Здравейте, работех 3г. за компанията-БТК.До август 2009 всичко беше чудесно.Нормален регионален,няма скандали,поносими таргети,сплотен колектив.деня минава въпреки отвратителните клиенти.РМ-В.Лазаров идва,говори,слуша те, иска мнение.не отказват отпуски.ама всичко хубаво има край.СТАВА ВИВАКОМ и проблемите почват.Най-големите некадърници от 2be.Стоян и Ивайло застават на начални позиции.Обиждат, правят те на маймуна.казах му веднъж-Аз мисля, а той каза-Ти не си тук за да мислиш.Това в петък да ти звънне в 21ч. е нещо нормално и да крещи.Да те гледа в ръцете и да слуша какво говориш с клиента и да се намесва като те унижава-обичайно.мачкане, мачкане. Това че от старите(БТК служител) значи не си добър търговец.Това че бях ментор на всички и замествах управителя и бях доста компетентна не стигаше.Лятото 2009 всички в отпуска, а аз ако изпълня целия си таргет за 10 дни щял да си помисли РМ и ЗМ.Е, изпълних го-и ме пуснаха 7 дни.Евала.Вместо на 660 лв да ме осигуряват -на 381 лв.Един ден към 18,30 приготвяйки инкасото ЗМ искал да ме чуе.Пита ме за една таргет игра за Трафик-а.казах му че не се сещам.Обаче той ме е чул как казвам на управителя"да не ме занимава с глупости"Аз броя хиляди левове, а той пита какви пари ще вземе бонус магазина ако бие по продажби другите магазини.А ако сбъркам в инкасото, той ли ще извади пари да покрие разликата.След 10 мин.ми се подаде молба за напускане по взаимно съгласие.Още на другия ден ме викнаха в чов.ресурси.писах обяснение, и нищо.Исках месец предизвестие.да не оставям така колектива, а и много клиенти ме чакаха.ама той казал да не се връщам в магазина.нямам едно оплакване от клиент, имам награди, добри мнения от тайните клиенти.стояла съм извънредно, на всеки ремонт пазех.вършех 100 неща едновременно.както казаха и други колеги-ти си от чистач до финансист там.на мен ми харесваше че ми е на 2 мин от нас,началния колектив.от 2007 декември винаги взимах бонуси, обаче според ЗМ аз съм лош търговец.даже ми направи забележка че като съм седяла са ми се виждали краката.е сори,ама чекмеджето на прекрасното ми работно място беше счупено и всеки момент щеше да падне върху краката ми. а това че са ми дълги 111 см и ходех с красиви високи ботуши зимата явно не му допадаше.И как могат да те карат да казваш ЗДРАВЕЙТЕ на бабите на 85 год. или на бизнесмени.ако кажеш ДОБЪР ДЕН ти се крещи и следва израза ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ. е не съм, с две магистратури съм по финанси, интелигентна и добро възпитание,работлива и търпелива.почнах там защото исках нещо различно.мислех към април да напусна, но те ме изпревариха.Вече има непоносимост между колегите, това е целта им-да ги скарат и озлобят. да не мислят като едно цяло и да си помогат.не се издържа вече там.а и мин.год махнаха всички над 30г. в цялата страна на тази длъжност.правилно е да има определени места за каса и там да работят по-възрастните, да правят те инкасо. а другите да правят Сибел, титан, отива клиента-плаща и тогава му се дават покупките.и всички ще са доволни.има касиери-те си отговарят за парите.има си продавачи на услугите.така се избягват грешки, улеснява се всичко.ама те искат един човек да прави всичко вместо 10 човека.В администрацията повечето си клатят краката и пушат на всеки 40 мин. и едно самочувствие.като дойдат при нас, все едно сме изтривалки и сме им длъжни.от 123 гледат да ти правят мръсно, готините си тръгнаха от там. И е тъпо в бюлетина да пишат, че ще дават 13 заплата,но тези с бонусните схеми-да духат супата.изкарала съм повече изпити и тестове от колкото във висшето.Отивала съм 06,45 да влюча компа и да опрява целия магазин, че в 07,30 имам тест, а отварям в 08ч. и ме чакат 20 нервни бабички отпред.Всеки ден сутрин и вечер да оправяш целия магазин-прибирай-изваждай.Нямах нужда от фитнес, с мойте 48 кила...Идва стока-заприходявай,нищо че има опашка.Ревизия-о, да-брой с него 4 часа.Изпит по телефона-о,да.по четири пъти на ден разговор с РМ-о,да.Е стига съм се оплаквала.едно ми остана-уважението на вече бившите колеги към мен и много доволни клиенти, които ме поздравяват като ме видят.видях че мога да се справям с всякакви ситуации и хора.Поздравявам всички които имат още сили да са там.

А някой знае ли къде е сега Теодора Крумова, РМ на Благоевгаряд

Аз съм бивш служител на предишното БТК и vivatel,преди да бъдем купени от 2ве.Казвам купени защото заради хора като г-н Стоян Каранлъков и разни такива правещи се на "мениджърчета"стана така,че все едно те ни копуват,а не ние.Решиха неоснователно,че хора като нас от БТК сме некадърни тарговци който си изпълняваха целите на 100% а в момента техните кадарни кадри немогат да достигнат и до 65%.За него самия,а и за тези сегашни мениджъри НЯМАМ ДУМИ за управление и отношение към подчинени.Успех на всички бъдещи служители.Аз мога да се поклоня пред хора като Любов Кирилова и Венци Бояджиев наистина едни добри мениджъри.

Определено ще си спомням за 2Be като една от най предпочитаните места за работа, жалко, че вече я няма. Марката, продуктите, екипите всички бяхме на ниво. Точно преди да си смени името аз напуснах и продължавам в работата в която съм сега. На тези които все още сте там успехи. Нека си спомняме само добри неща за 2Be, емоциите, напрежението и постигането на цели няма да се забравят.

Ех, ех от колко много време липсваше моето присъствие тук :) Но 2be явно продължава да живее в сърцата щом никой не си е направил труда да изтрие тези постове и 2be продължава да живее и в интернет пространството. Аз мога само да благодаря на 2be, защото беше като казарма за мен. Научих се на дисплина, търпение, защото имаше много гърч, несправедливости пак ГЪРЧ - близо 4 години за мен. Тук можех да пиша много преди, но като че ли нямах желание, а сега няма и защо. Мога да кажа две добри приказки за Стоян Каранлъков - добър човек . Толкова. Повече не мога да го хваля, защото и няма за какво.Прекалено се влияе от чужди мнения и не е обективен, иначе е изпълнен с интусиазъм, който не го напуска и благодарение на него се движи напред. Другите какво ли и да ги коментирам. Теодора Михайлова само, да е жива и здрава и детето и също, но на нея нервите и неправилната политика и изиграха лоша шега.
Един единствен за мен остава добър човек и ПРОФЕСИОНАЛИСТ - Калин Стоянов! Поклон! Човекът, който ме избра в далечната 2005 година на крехките 20 години и ми гласува доверие. Който направи най-добрите екипи на 2be и те ще останат в историята на веригата. Благодарение на които 2be постигна толкова, защото чоешкия ресурс е най-важен,мили господа управници. И той да бъде избиран не на принципа на шуробаджанащината, а на качествата на личността и в последствие тези качества да се развиват, а не системно да бъдат потъпквани от празноглавци и самопровъзгласили се богове. Примери много, колкото звездичките по небето, от 2be, та като ги пренесем у БТК-ато:) Пример е едно момченце с неустановен пол и умствена принадлежност, който в момента е регионален в БТК на регион Бургас. Който го познава, ще разбере много добре за какво става дума.
Успех на всички бивши 2be-ийци :D, как звучи само а? За тези, които имаха по-дълго честта да бъдат членове на това голямо семейство, все пак им остават придобитите знания, търпение и дисциплина.
Благодарим ти 2be! Почивай в мир!

Всеки ,който е работил за тази фирма е видял и двете страни ,но трябва да се знае ,че Кимимпекс ТЛ е била изключително коректна в заплащането и отношението към служителите си. Тедора Михайлова е човек на който и сега да се обадите ще ви обърне внимание , така че престанете да пишете глупости по неин адрес. Колкото до Цветомир Димитров има една максима ,която е вярна на 100% за него - ,,крадеца , цял живот ще си остане крадец''. И си помислете какво щеше да бъде Цветомир Димитров без Стоян Каранлъков ?