АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

В продължение на 3 години работих в тази фирма, ще изредя мнението си първо с минусите, а после с плюсовете.
- никаква заплата макар и минимална
- сам плащаш осигурвките си
- сам плащаш служебния си телефон
- 2 компютъра на 12 човека
- 2 карти за транспорта на същата бройка колеги
- водиш се на 4-часов работен ден, но те нахоква шефа когато си закъснял или си тръгнеш по-рано
- Мениджъра ми беше голям подмазвач хахахахаха /накрая го уволниха :) /
- малки проценти на заплащане от комисионните
- никакво уважение към служителите
- зле оборудвана работна среда

и много много други които не се сещам за сега

хубавото при Адрес е това че,
- има възможност за развитие
- постоянно се провеждаха обучения
- имаш възможност да изкараш и много
- много контакти

На този етап както фирмата е пред фалит и закри доста офиси в София не е подходящо да започнеш работа при тях.
Въпрос на време е от най- голяма агенция за НИ Адрес да се превърне в най-малката.

Адрес недвижими имоти Сандански...Работила съм там 1 год и 3 мес. Сжалявам, че не си тръгнах още 1вия месец. Пълен провал, въздух под налягане, нито ръководството е ръководство тъй като гледа само как да ограби служителите по всякакъв начин, работиш АНГАРИЯ, на 23 процента от заработения оборот, но при 12 служителя и от 1 до 3 сделки месечно /а сега и по нито една/ как да получиш пари... Всеки месец трупаш дългове към фирмата от телефон и осигуровки, които те карат да си плащаш. Привилегиите са, че сина на мениджъра обира всички доходоносни оферти /тихомълком и зад гърба на колегите/. Фирмената сигурност съм я описал по горе със заплащането и дълговете/фирмата е пред фалит и си търсят друг франчайс партнор/. Потенциал за развитие - чудиш се как да оцеляваш и да връщаш натрупаните дългове от телефон и осигуровки вс. месец. Колегите и те всички се възмущават и всеки се спасява по единично...Работна среда с мениджърка и син без никакъв авторитет в града - клиентите бягат, а които се излъжат - съжаляват с години и разнасят славата на фирмата. Не се лъжете да работите там, останаха 2-3 наивници да работят без пари и да чакат ГОЛЯМАТА СДЕЛКА та да избият дълговете и да забогатеят - наивници нали...

Там "горе" си знаят тяхното, и това е! Никой не слуша тези "долу", само ги тъпчат!
Лошо управление, всеки се прави на мениджър, мисли си, че знае много и просто разрушава фирмата!
Смятам, че добрите кадри са си заминали отдавна, ако не са ще ...

... Просто фирманата няма да я бъде много дълго още! Никой не е сигурен в тази фирна дали утре ще го има...

като цяло имах добро мение за фирмата, в началото дори бях прекалено доволна .. ама големите им промени разбиха всичко ...

Зощо незапознати си правят труда да коментират една фирма.Аз работя от 5 години/от общо 15 стаж/ и по добро място не съм и чувал да има,а се срещам с много колеги-конкуренти.Първо се информирайте и после пишете.

Здравейте, на всички бивши, настоящи и бъдещи служители в Адрес. За бъдещите служители в Адрес - Бургас- не правете тази грешка. Сегашното ръководство е меко казано гола вода. Всичко си беше наред преди да се смени цялото ръководство. В момента с директор, който никога не се е занимавал с недвижими имоти и мениджърка, която има половин година опит като брокер, никакъв управленски опит и скрити умения (професионален гримъор, професионален крадец на оферти и клиенти, професионален подмазвач и много други все "хубави" качества), та мисълта ми е не се лъжете да почвате работа там. Единственото което искат е да се обикаля в комплексите и да чукаме по вратите на хората (както се изразяват те), като стане дума за пътни и хващат пътя :), като се появи клиент го крадат и после казват, че не вършим работа. Та за всички, които се чудят дали да почват. категорично казвам НЕ ГО ПРАВЕТЕ! не и в Бургас. Изчел съм всички менения и съм съгласен че Адрес е много добра академия, и че може да се научите на занаят тук.
Относно колегите ми, те са супер нямат грешка, винаги са готови да помогнат и да съдействат.
Относно ръководството пълна боза.
Относно новата технология отново пълна глупост, насърчаваща към кражби на клиенти.
И като капак миналата седмица ни раздават бланки с часове, та всеки ден да пишем къде сме ходили и с кой са говорили. Все едно сме застрахователи. Отново поредната небивалица. Отбелязвам че това става в Бургас, не говоря за Адрес като цяло.

EEEEEEEEEEE Браво , най-после някой им го каза на всички, който са отличници по оплюване....БРАВО....хубаво е да имаш високи изисквания и претенции, но нека първо към себе си да ги отправи ...и съм сигурна ,че в един момент на откровение сам със себе си така тихичко никой да не чуе .....ще си пирзнае колко много е можел да направи за фирмата , за работата , за себе си , а не го е направил...

Аз работя от 3 години в Адрес,шефа ние е страхотен, дава всичко за нас но за разлика от колеги те не му влизат в полужение,а когато не работят няма и пари, после мранкат ама сами са си виновни, много много не им се работи ама искат пари ама така никаде недават.Шефа прави всичко възможно да ни помага колкото се може повече,всеки да е доволен и го постига.В АДРЕС пари се изкарват ако работиш а не да си клатиш краката и да чакаш заплата. АЗ лично съм много доволна.

Къде сте бе НАШЕНЦИ?Тука има големи шампиони по плюване,гледам.Вие май не се усещате,какви глупости пишете!Служебни автомобили,лаптопи и не знам си още какво?!От опит мога да кажа,че такива като ВАС с големите изисквания нищо не правят.Хората са го казали "За да вземеш, първо трябва да дадеш".Моят съвет към ВАС (съвсем приятелски ви го казвам) Е: НАПРАВЕТЕ СИ ПО ЕДНА ФИРМИЦА,СЪЗДАЙТЕ РАБОТНИ МЕСТА, ПЛАЩАЙТЕ ЗАПЛАТИ,ОСИГУРЯВАЙТЕ ГИ НА ВИСОКА ЗАПЛАТА,ПЛАЩАЙТЕ СИ ДАНЪЦИТЕ НА БАЗА РЕАЛНИ ПРИХОДИ,ДАЙТЕ НА ВСЕКИ БРОКЕР ПО ЕДИН АВТОМОБИЛ,ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ ТАРИКАТСКИ,ПО ЕДИН ЛАПТОП,ЗА ПРЕДПИЧИТАНЕ ГЕЙМЪРСКИ И ЗА ВАС НЯМА ДА СЕ ПИШАТ ЛОШИ НЕЩА ПО ФОРУМИТЕ:)Е при такива екстри всеки ще ви прости,че не сте му купили химикалка или тефтерче,а може и да греша,за канцеларските материали:).Там някой се беше изцепил "МНОГО БАЧ И НЯМА КИНТИ".Вие "колега" да не сте работили ПРЕЗИДЕНТ НА ФИРМА ЧИСТОТА преди да започнете работа в Адрес?!Омесен па обесен няма да намерите никъде,парички без работа само при мама и тате.Някой беше написал,че създали "най-работещия екип".Къде е този екип сега,защо не го запазихте?Аз не вярвам някой отвън да е дошъл да го разбие,тука пак НАШЕНСКАТА схема си е казала думата!Сигурен съм,че всички до един които сте изразили мнението си в този форум няма да отречете,че в Адрес са доста толерантни по отношение на кадрите.В коя фирма ще държат кияци по година,че и повече дори с по една-две сделки,а?Може ли да поддържаш кантора от трима човека с две-три сделки за цяла година?!Проблемът на AG се крие точно в този факт,задържат на работа хора,които не са наясно,че са там за да работят за тази фирма и да искарват пари за нея и покрай това нещо им е дадена въможността да си докарват доста добри доходи.Тука става въпрос не само за брокерите,в това число влизат и мениджърите,а най-вече и хората от висшия ешалон.Там също има доста ЗРЪНЦА дето не знаят на кой свят се намират.Като заключение искам да кажа,че на тая фирма не и трябва голяма метла,там е необходима една ГОЛЯМА ЛОПАТА и да се изрине цялата тая паплач,която допуска да се случват такива неща в AG Capital.Не е необходимо фирмите в холдинга да са 20-примерно,достатъчно е да са 5,но работещи.Същото важи в пълна сила и за офисите и за брокерите и т.н.Да не забравяме все пак,че тука става въпрос за часна фирма,а не за АРМИЯТА НА СПАСЕНИЕТО и,ако все още има някой идиот който да не е разбрал този факт,при задълбочаващата се криза някой ще трябва да плаща.
А всички вие ОГООРЧЕНИ И УБИДЕНИ хора,надявам се да направите фирми и всичките ви служители да са точно каквито сте вие,приемете го като приятелско пожелание,след като сте толкова добри много скоро ще чуеме за някой новоизлюпил се курифей на недвижимите имоти:)И все пак един съвет,за да ви просперира фирмицата,разходите трябва да са сведени до минимум,за целта купувайте лаптопите и колите на едро,така със сигурност ще :):) ХВАНЕТЕ :):) ГОЛЕМИТЕ БОНУСИ:):)И ПРЕФЕРЕНЦИАЛНИ ЦЕНИ!
АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ!

Колеги, нещата които може да Ви даде АДРЕС, незнам коя др.фирма ще Ви даде, да служебни коли не Ви дават, но знанията,които получаваме там са скъпа школа и можеби най-добрата в България. Ако толкова не Ви хареса станете креватни брокери мисля,че това заслужавате. Или отидете в някоя фирма където не се знае до кога ще сте на работа!!!

аз рабтех в Адрес 4 години и мога да споделя с Вас,че това е голяма школа. Вярно има и има лоши страни, но е нормално в такава голяма структура. Адрес ти дава достатъчно свобода в вземането на решения. Не мога да се съглася с Вас, че атмосферата и работните места са под всякаква критика.
Въпреки, че вече не работя там, Адрес остава компанията с големите възможности.

Бивш Мениджър :)