АДРЕС Недвижими Имоти АД

Точна и коректна фирма, отдавна не бях котактувала с такива мили и отзивчиви хора, Весели Коледни и Новогодишни празници.

Даже сега направиха много яка игра за домашните любимци на служителите. Страшна битка беше, към 60 участници имаше. Супер е в АДРЕС!

Ееее...стига с тия платени репортажи.Аман от връзкари и такива дето са си сбъркали професията!Баба ми си купи къща на село и брокера и подари бар столче.Мноого сме благодарни.Аман!

Изключителен Морал и Коректност.Лилия Иванова от Адрес София със Съвестното си Отношение показа, че не Всичко се върти около Комисионната.Закупих най хубавото жилище,а Лили Подари на дъщеричката ми прекрасно детско столче.Благодарим Ви.

Искаме да изразим нашата благодарност към ф-ма Адрес,и Лилия Иванова служител от Офис Юг в София.Със своя професионализъм и компетентни съвети,ни спести време,нерви и средства,и ни помогна да вземем правилното за нас решение.Хиляди благодарности.

Здравейте интересувам се от условията за работа в Адрес,има ли трудов договор или е граждански,възможно ли е да работиш на друго място и също така и в "Адрес Недвижими имоти".Има ли фирмено обучение и възможност за развитие?

Абе като гледам през 2 минути да пишат тук различни служители Васил,Николета, Румен, Иван ,Мария всичките довооолни...Лошо няма ,ама на много поръчано/написано/ от шефа изглежда.

Искам да кажа, че има непрекъснато обучение, което липсва в повечето агенции за недвижими имоти.С други думи фирмата е за предпочитане, ако желаете да се развивате като спец в сферата на недвижимите имоти.

Заплащането е задоволително, но си зависи изцяло от мотивацията на самия човек. За това бих казал, че фирма АДРЕС е добра в това отношение. Понякога се случват кавги между колеги, но лесно се преминават. Най-готиното на фирмата е, че приятелската атмосфера е много голяма и винаги можеш да се забавляваш с колеги, било то на teambuilding или след работно време. Не са ми отказвали до сега да излизам в отпуска, което също е голям плюс.

Кандидатствал съм в доста агенции за недвижими имоти, но ще спомена името само на тази, от която не бях излъган – Адрес. Каквото ми обещаха си го получих. Плащат всеки петък, а на други места, не само че мотат плащането, ами си задържат парите от последната сделка.