АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

В момента работя в АДРЕС и опитът си казва думата. Да кажа фирмата е хубава - това е клише, но е факт че за 4 години работа въпреки знанията с които започнах, ще кажа - НАУЧИХ МНОГО.
В предходната фирма - производствено предприятие – когато кандидатствах за работа на портала пазача ми каза „Оооо, къде си тръгнала тук не дават заплати…“
Аз от своя страна си зададох въпроса: „Ок, ама ти защо седиш тогава на работа тук?“
Преди да започна работа и аз като всички останали прочетох доста негативни мнения за Адрес, но това не повлия по никакъв начин на решението ми да започна работа.
За съжаление в България винаги ще има повече хора, които да споделят негативно мнение от колкото положително.
Аз искам да съм от малкото!
За 4 години:
- Нито веднъж не ми закъсня заплатата.
- Често има обучения, които са ми полезни.
- Имам колеги с които за мен е удоволствие да работя.
- Правила съм грешки, но винаги се е намирало начин да ми бъде спокойно обяснено как да ги преодолея и да не ги повтарям.
- Закъснявала съм за работа и НЕ съм била глобявана. В други фирми и това ми се е случвало
- Аз и фирмата със съвместна работа – спечелихме награда в България. Хора с идеи много – но да срещнеш хора, които да подкрепят идеите ти е трудно.
- Работната обстановка… няма място за коментар… достъпен офис, модерно обзаведен, има така наречената ФЪН зона за отмора и забава. В колко от фирмите в България има такава зона?
- На последно място ще напиша и за ръководството. Характеристики като коректност, обучение, разбиране, помощ, честност – трудно се съчетават, но аз давам това и получавам същото!
Ще си позволя на хората с негативни мнения да дам съвет:
Усмихвайте се по често и търсете положителното – само по този начин ще жънете успехи.

Работя от дълги години във фирмата. Работила съм и в други фирми и екипи и в почти всички отношения, в Адрес е най-добре-коректен работодател, имам перфектен мениджър, възможност за развитие/ако искаш/, много партита и купони и не на последно място- много добри доходи.

Бих искала да споделя мнението си. Преди няколко дни се завърнах от обучение в САЩ, което беше организирано от АДРЕС. Аз съм човек с идеи и перспективи, за мен развитието е от голямо значение и мисля, че АДРЕС наистина може да го осигури. Естествено, че безплатен обяд няма и не трябва да чакаш всичко наготово. Фирмата осигурява много възможности, просто трябва дойдеш и да си ги вземеш.

Исках да си продам къщата край Пловдив сам, не им вярвах на прословутите „агенции“. В продължение на година и половина се мъчих да я продам, ама не става тази работа така лесно и накрая опрях до Адрес. Да, взеха ми пари, но всичко в тоя живот се плаща. За месец намериха купувач. Спешно ми трябваха пари, и добре, че не продължих да продавам сам!

Исках да си продам апартамента и отидох в една агенция, в която ми казаха, че комисионната им е по-ниска от останалите. Опитаха се да ми вземат парите предварително и да изчезнат, за щастие се усетих навреме. След това случайно попаднах на Адрес. Във всички големи компании комисионната е еднаква и има причина да е такава. Евтиното често струва много по-скъпо!

Работя от няколко години в Адрес. Работата ни е много по-лесна от преди, заради непрекъснатите подобрения във всички дейности. Отскоро има и Кол Център, който помага за добрата връзка между клиент и брокер, а има и мобилна версия на сайта. Засега съм доволна от заплащането, средата, колегите. Работната атмосфера е много позитивна.

В последните години ми се наложи да опозная отблизо различни агенции за недвижими имоти, като за съжаление не мога да дам изцяло добро мнение за никоя от тях. В Адрес не беше чудо, но пък ми намериха купувач бързо и спазариха добра цена.

Нова съм в Адрес, работата е доста, но си заслужава и като заплащане, и като атмосфера. Парите се получават винаги и навреме. По-голямата част от колегите помагат. Купоните са много и страхотни. Все пак коя друга фирма за недвижими имоти би могла да си позволи да покани Кали, Камелия или Десислава на свое парти...

На мен брокерката ми беше по-възрастна и не беше от Адрес, в което не виждам нищо лошо. Имаше опит и си свърши работата отлично. Знаеше как да общува с клиентите и останах много доволна.

Лоша работа е да продаваш апартаменти с тези "брокери", пенсионери и глупаци и накрая ти нахакват една комисионна 3 порцента и припадаш! По-добре ползваите друга агенция с ниски проценти за хонорар или си продаваите сами имотите но тези са схемаджий.