БОРИВАН ООД

Нямам абсолютно никакво мнение за фирмата, ни ги познавам. Но докато четох коментарите ми направи впечатление, че има няколко коментари в един стил - адски неграмотно с такива грешки, за които се чудя как българин може да пише със задните си части.

НЕ КОРЕКТНЕН РАБОТОДАТЕЛ.
Работиш на ниаколко места по четри пет часа секи ден, а те назначават на договор един час за да не плаштат усигоровки. После ниама болнични, ниама отпуска, ниама стаж за пенсиа. ЩО НИКОИ НЕ ГО ПРОВЕРИАВА ТОВА. ЩО НЕ МЕ УСИГОРИАВАТ НА ЧЕТРИ ЧАСА А САМО НА ЕДИН И НЕ МИ ПЛАШТАТ УСИГОРОВКИТЕ. Даржат се с чистачките като с парцал. Постоиано овеличават работата и  работиш без пари. Плаштането е мизерно. Чистиме вивакоми за по 20 лева на месец и ако не си сагласен те уволниават от работа.

Искам да изкажа благодарност на тази фирма всеки може да си говори каквото иска. А дали се е замислил ходил ли е редовно на работа , вършел ли си е задълженията коректно и т.н. Ние Българите все сме свикнали да мрънкаме и все някой друг ни е виновен.
Моля ви не петнете името на фирмата напразно а се замислете какво сте дали преди да претендирате за каквото и да било.

Това е много не коректна фирма.Във Тетевен трябваше да чистя два офиса и ми обещаха 105лв като единият е виваком,а там се работи и събота и почти всички празници.Няма никакво допълнително възнаграждение,а и ми плащаха по 80лв вместо обещаните 105лв.Истинси измамници.

Това са измамници,чистех два офиса и ми обещаха 100лв чисти.А всъщност ми дадоха 80лв.Работи се и събота и неделя,също така и по празници.И когато пожелах да си тръгна ме заплашиха,че ще ме уволнят дисциплинарно.Също така проверих аъа София предлагат за един офис по 2 часа на ден,от понеделник до петък заплата от 200лв чисто.....

Не съм доволна от тази фирма,не е коректна със заплащането.Обещават едни пари,а всъщност се оказват много по малко

Гузен негонен бяга! Защо има само хвалевбствени писания за Бориван тук и то написани неграмотно? Докато има такива фирми за почистване като Бориван , никой няма да ни уважава ,като  Европейска държава.

Също да добавя винаги съм си взимала заплатата на време и никога не съм била пренабрегната . Държат и уважават подчинените си. Просто които каквото и да пише не биха променили БОРИВАН ООД . бихте ли ми казали кои шефове биха влязли във полужението на подчинените си

Здравей те бих искала да искажа благодарност към  Бориван ООД  . Работя 6 г във тази фирмата и мога да кажа всичко е на ниво до заплащането е дуволно според работното време . И мога да добавя че без приичина не викат не уволняват и не глобяват Шефове горда съм че работя във фирмата и сте проявили тарпение със мен Пожелавам на цялата фирма много реализация и успехи във сверата на почистването и много тарпение със такива хора които не зачитат това което им давате  горда съм че работа вав фирма БОРИВАН ООД

Здравейте
Казвам се Мая от 1 г 6 м работя в фирма Бориван ООД искам да изкажа моята голяма благодарност към работодателите.
Винаги съм си полуачавала заплатата навреме без забавяне без забавяне и удръжки