Борован https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В&markers=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В

Аз лично съм доволна работиш си не отгсъстваш без причнинно нямаш проблЕМ.
Заплатите се превеждат редовно без забавяне не са много но все пак работим почасово.
Не трябва да сме неблагодарни за всичко в крайна сметка който не му харесва да става фирмаджия и да си работи и да не мрънка.

Ей много мързелив народ е тва Българина една мед. Сестра взима по 600-700 лв а Чистачката не иска да работи за 700 лв малко и били. Вие чувате ли се бе мързеливци какво пишете само глупости.
Вземете да работите не да мрънкате все са ви малко парите и сте неоценени какво да кажем за Медицинските Сестри А?

Здравейте! Напълно се съгласявам с вашите мнения за фирмата! Никога не съм имала проблеми с работодателите и колегите ми, докято работех там. Заплащането ме удовлетворяваше.

Поне плащат заплати редовно

РАБОТЯ В ТАЗИ ФИРМА НАИСТИНА ЗАПЛАТА НЕ Е КАТО ЗА ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НО СТАВА ВСЕ ПАК СМЕ ХИГИЕНИСТИ.
НЕКА ДА НЕ СЕ ОПЛАКВАМЕ КЪДЕТО Н ПАДНЕ А ДА СЕДНЕМ НА ГЪЗОВЕТЕ СИ И ДА РАБОТИМ НЕ ДА РЕВЕМ

Вие си нямате работа и се занимавате с абсолютни глупости.Елате да видите как се работи .Некадърници .Плюете по работодателите . Ако имате малко акъл в главата ама за съжаление ви липсва мозък. Да работиш си е работа , а не като вас мухлювци по цял ден да обикаляте от стол на стол.Мързеливци и некадърници.

Кандидатствах във Бориван ООД бях на интервю найстина условията който предлагат си заслужават. Единственото което е минус е ставането рано.
Дано има повече такива работодатели

Успех !

Работната атмосфера е приятна.Колегите са много разбрани и сплотен колектив.Работата на всеки служител е с различна степен на натоварване.Който иска да работи и има потенциала ще остане доволен.Заплата е прилична.Ако ви се работи подобна работата не се чудете .Уважението е добро.

Аз малко ядосано ще отговоря на дамата която си търси работа в 19 ч

Госпожо все пак не може да търсите работа в полунощ който търси работа го прави в нормално работно време от 9 до 18 ч.

Какво очаквате да висите цял ден във фейсбук и в 19 ч се сещате да гледате обявите?

Сърдете се на себе си не на работодателите по цял ден висите в кафетата после се сещате вечерта да търсите работа.

НЕСЕРИОЗНО Е ДА ОБВИНЯВАТЕ ДРУГИТЕ ЗАРАДИ ВАШИТЕ НЕУСПЕХИ.

ТЪРСЕТЕ СИ РАБОТА НО ТОВА НЕ СА ДЕНОНОЩНИ ТЕЛЕФОНИ ВСЕ ПАК ИМАЙТЕ ВСЕ ПАК МЯКА.

Здравейте, обадих се по посочен от фирмата телефон за връзка в jobs.bg , за да попитам за подробности за самата работа( работно време, местоположение,заплащане и прочие...) Вдигна ми един ,,Господин ,, който троснато ми каза,че е много несериозно да се обаждам в почивен ден в 19:00 часа и ако искам повече информация , да се обадя на следващия ден! По мое мнение,когато човек си търси работници,не би го притеснило и ядосало ,когато евентуален кандидат за работа се обади да попита нещо. При това е оставен номер за връзка,което означава,че ще има такива обаждания. В някой обяви е уточнено , кога може да се обаждат кандидатите,но в тяхната обява не беше упоменато! ,, Благодаря,, Ви за ,,любезното,,отношение !!!