Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd /img/frontend/nomap.png"

Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd

Колега много правилно си се ориентирал да не купуваш от Мултидрамата.Имам приятел който си купи персонално ПЦ-голяма грешка.Общо взето си карат гръцките боклуци в БГ и ги пласират тук.Просто по добре купувайте но не от там!
Поздрави

Случайно отворих форума, понеже търсех информация за фирмата. Много оплювки и се отказаж да купувам оттам. Но и много неграмотност, от вас - компютърни потребители! Научете се първо да пишете на български и след това си купувайте компютри! Потресен съм от неграмотността ви!

някой може ли да ми каже къде се намира точно магазина в софия?

към няма значение
И аз съм клиент и аз пазарувам от Мултирама. Явно си малко неграмотен съдейки по написаното и може би проблема идва от там че неможеш да четеш. До сега каквото и да съм си купил от тези магазини макар и да са малко нещата ми е обеснявано и ако съм имал проблем когато се върна никога не са ме връщали и макар че имат ценоразпис за услуги не са ми взимали пари. Дори последният случей е че си купих рутер от друго място и никой неиска да ми го настрои към мрежите на местния доставчик. Посетих магазина само да попитам дали е възможно да ми помогнат и в последствие си занесох компа и ми га настроиха без да ми вземат и стотинка. И аз преди изразявах постоянно мнение във форумите но проблема беше че няма кой да разбере и да ме чуе по този начин. Реших че най лестният начин за промяна е като отида на мястото където нещата са се объркали. Не навсякъде всичко се оправи но и срешнах на някой места и разбиране.
Затова приканвам всички клиенти които по един или друг начин са имали проблеми и са си ги решили да споделят как точно е станало и да се игнорират хората криещи се зад маски от срам че могат да излезнат на показ и да се окаже че в съшност проблема е в самите тях.

Умръзна ми да се разправям с такива..... моля нека да бадете така учтиви и да нелъжете !!! купих си Лаптоп от вас... хубав.. харесва ми... за отстъпка ме излагаха.. защото е бил последен от равта ми го дадоха.... и за още куп неща... гаранциата ви е БОКЛУК !!! Как може да си инсталирам Блуетута от Аser diska na Лаптопа и да забие до такава степен че незарежда WINDOS ? тиа драивери дето ги има вътре са.... нз какво.. няма думи... ще го занеса от там където го купх да видят каква чорба са ми дали !!! а и забравих.... щяха уж да ми сложат ВИСТА.. ама си останах с слагането.... пална боза... думи нямам.... хуба работа ама циг****

Според мен , няма нищо ново под слънцето , на тези които не им е ясно ,а и за тези които са го проумели вече. Мултирама е като всяка една търговска верига за техника , естествено че на продавачите ще плащат що годе някакви заплати и за тях шанса за развитие във фримата е 1:100 000. Та това е нищо повече от ТЪРГОВСКА верига.Същата като Техномаркет, Технополис, Плесио и която се сещата от тях производните. В такава верига не е нужно да си кой знае какъв професионалист (дори никакъв) по отношение на хардуер и софтуер, общите понятия ,които са нужни да се продават продуктите не са кой знае каква трудност за научаване. Блажени за вярващите че там всички са компютърни специалисти - там на 95 % са ТЪРГОВЦИ , в което няма нищо лошо естествено. А и работата на консултант е подходяща най-вече за студенти (ако приемат такива на работа) , така че един съвет - намалете очакванията си.

За тези, които искат да започнат работа в "Мултирама" ще кажа, че в момента е много добре според мен. Аз съм бивш служител и до колкото разбирам Кунтаров е уволнен, което е много добре. Той беше единственият човек, който спираше работата и уволняваше без причина и не само това /за другите неща не ми се говори/. В момента управляват хора, които си знаят работата и зачитат и уважават професионалистите и хората с желание за работа. Мултирама е един не малък старт за вас.

Няма какво да научиш батка.С това управление просто забрави.Неразбра ли че хората които управляват мултидрамата са с промити германоски мозъци.И който и да си търси работа,акъл да не го лъже да се лови в тази фирма че ще проклина дните си.Това въжи и за германос.Бягайте далече от Мултирама и Германос.

Battka (batelan), ti govorish za neshta otpredi meseci. Valio go niama ot veche 3 meseca. Tova pokazva kolko si v chas s neshtata, koito se sluchvat vuv firmata. Zvuchish mi kato pensionerite - "edno vreme predi 10-ti noemvri......." Ot vremeto v koeto si rabotil dosta neshta se promeniha. Poluchavame informacionni buletini s pone osnovni neshta za novite stoki . Ot tqh nauchavame tova onova (tova ni pomaga da poprodavame). Niakakvi obuchenia vzeha da ni praviat, verno kak da prodavame, ama sigurno i produktovi shte ima. Neshtata spored men vurviat na dobre. Ako ne izkarame parici ot taq firma barem nauchim neshto polezno.

И аз искам да попитам за Мултирама в София ? как е заплащането най - вече ?