Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd /img/frontend/nomap.png"

Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd

Ами какво да ви кажа за Мултирама....Не ходете там,не стъпвайте там....ПК нямат никакви знания за конкретна стока продават на късмет,Добре че бях с мой познат който разбира от PC да си купя нещо хубаво .Да не кажа за един друг мой познат,който си купи PC и пожела да го отворят горе в сервоза ВЪТРЕ ЧАТИТЕ БЯХА МНОГО ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТОВА КОЕТО ПИШЕШЕ НА ТАБЕЛАТА.Попитал Управителя защо е така?Той отговорил от София ни ги пращат така....Каква глупост... ми предтавете си някой който неразбира купува си стока за 1000лв а части на стока за 600 лв.
Та така си то в Мултирама голята верига магазини.....ДА БЕ ДА.....Как ли пък Не

Да прав си !

Batellan, прав си, че за да продаваш нещо трябва да го познаваш. Но има и нещо друго - трябва да МОЖЕШ да го продаваш, а за това се изискват освен технически познания се иска и търговски усет. На второ място трябва да ИСКАШ да го продаваш, а не да се чудиш на кой рафт да се подпреш и къде да се завреш в магазина да си лафиш с колегите.
Много хора в тези магазини бъркат магазин с компютърен клуб или форум където да покажеш, колко много разбираш. Забравят, че това преди всичко е място където да се продава стока, а не място където да си играеш със скъпите машинки, които иначе нямаше да можеш дори и на картинка да видиш.
И сам вероятно знаеш, че клиентите, които са истински разбирачи не си купуват машинките от магазини!

NYN стига бе смешник там аз ги учих кое какво е :D ако ти си влезнал без знание в Мултирама и сати показали една кутия , и са ти казали ей НУН това е компютър
след това са те завели на една малка кутийка с антенка и са ти казали ето НУН това е Безжичен Рутер (незабравяй че са мн. :) и него бъркай с Swicha или USB хъб това не означава че и ти знаеш мн ::P
Незнам мултирама да е направил курс на обучение за някой служител от продавачите!!! Би трябвало да взимат знаещи хора все пак нали така
Е имаше 1 курс на обочение но през времето на Кунторов :) за Глобул пакетите пак е нещо но той на интервю за работа замаше хора който знаят защо ? защото и той разбираше и ги разпитваше за хардуера а сега какво работил си в германос ОК зимамете ставаш :D ама са далече от тая област хората работили там
Та мисълта ми е там НУН че ако ти си влезнал без знание и си научил нещо в Мултирама или така си мислиш начи нищо незнаеш не е достатачно да продаваш нещо и да го знаеш само по именно трябва ти и това какво прави това нещо , за какво е предзначено , това дали е съвместимо с др нещо и най вече да си сигорен че е така
не като мой бивши колеги :
1 имало четири ядрена батерия -ДА ДА Елия Мултирама Плевен
2 процесора бил мн хубав и микро процесора също - ДА ДА Елия
3 батерията на Поинтер вю -то държала 2 х - еш па ти кой ще си го вземе Ники МУлтирама Плевен
4 На wireless mause адаптера не е USB памет но за - Ники е -продадея на човека
и още много има но няма смисъл това е дистатачно да ти покажа как хората си мислят че знаят
И тези хора Още работят там така че към клиентите внимавайте четете им
баджовете и не взимайте от тези хора нищо

Zdraveite
iska mi e i az da se namesya v tazi kasha. Ne e li veche kraino vreme da se spre s komentarite koi kakvo koga zashto i s koi. Koito iska da prodalji da raboti v Multirama da go napravi - naistina da raboti i da ne podpira lakti tuk i tam. Da , ne e lesno, da umoritelno e no kato ne vi haresva prosto se mahnete.Na tezi koito veche sa go napravili i sa napusnali firmata po edna ili druga prichina - ne e korektno da pluete po tezi, koito sa vi davali hliaba - ne vi e haresalo i ste se mahnali- uspeh na vsichki! Vseki minal prez shkolata na Multirama e nameril po dobra rabota za sebe si i e bil predpocheten ot novite si rabotodateli, zaradi shkolata koyato e minal. Nikoi ne tvardi che v Multirama se raboti lesno, no i nikoi ne moje da otreche che izliza ot firmata s mnogo poveche znaniya i umenia, taka che daite daljimoto na tezi, koito sa vi nauchili i ne zloslovete za tezi, koito oshte ne poznavate!

Уважаеми колеги,
Тъй като този сайт е преди всичко за това хора, които си търсят работа да се ориентират за фирмата, в която желаят да кандидатстват, смятам, че коментарите ни трябва да са писани именно с тази цел. Не бих могла по-точно да ориентирам неработещите в тази фирма, освен като опиша накратко как приключи двегодишният ми стаж в нея.
От Петък 3.04.2009 вече не съм част от Мултирама България. За моя най-голяма радост! Съжалявам единствено за няколко неща:
- За подлия и абсолютно непрофесионален начин, по който директорът на фирмата А. Фотилас в съучастие с дясната си ръка г-жа Овчарска, избраха да се отърват от мен.
- За гласуваното доверие в HR-ката Цветелина Пешева, която гледайки ме в очите ме излъга, че клаузата за изпитателния срок в допълнителното ми споразумение, с което УЖ ме повишаваха в длъжност, е САМО фиктивна.
- Затова, че новият ми договор беше прекратен 1 седмица по-късно, именно на базата на този изпитателен срок, с изтъкнати причини, че не се справям с работата (която вършех вече година), без знанието на прекия ми ръководител в отдела.
- Затова, че човекът, избрал да сложи край на този договор, нямаше доблестта да се появи на работа във въпросния ден.
- Затова, че същият този човек може да крещи като обезумял, но няма смелост да ме погледне в очите и да разговаря с мен, а възлага комуникацията помежду ни на трето лице, препращайки мой мейл, писан единствено и лично до него.
- Затова, че фирмата се превърна в детска градина, в която няма значение какво вършиш и как го вършиш, а дали се харесваш на гореспоменатата госпожа.
- Затова, че някои хора си плюха на достойнството и заеха изгодни за пребиваването си във фирмата позиции.

Както се разбира, Мултирама далече не е това, което някога беше. И лично аз, ако бях кандидат за работа сега, никога не бих започнала да работя тук.
Надявам се коментарът ми да е бил полезен за търсещите работа.

От както дойде в магазина "СОНЯ" всичко тръгна наопаки.Да разбираме че се опитваш да се налагаш и правиш на голямата работа но не си.И ти си човек както всички нас.И ти си имаш слаби страни.......!Много ми се иска понякакъв начин да дойдат от управлението в София и да видят как се държиш с нас.Да ама като дойдат ти ще се усмихваш и правиш на добрата лелка и само ще се мазниш(да в това всички се убедихме че си перфектна).Незнам кой дявол те доведе в Плевен в магазина но явно много ни мрази.
И в заключение:Много ми се иска да дойдат предишните времена когато бяхме подчинени на Валентин на Антоанета и на Тишо(сегашния оправител на магазина в Русе-поздрави на всички в Русе).Това бе великолепния ни управленчески екип,който не викаше не злобееше!Само казваш и ние изпълнявахме без змийски погледи и викове.А сега.........пълна деградация.
Поздрави на всички.

е сайта е готов вчера казах днес го направих :Д няма да му правя тук реклама който иска да пише на емаил [email protected] да му дам линк

Здравейте :)

отг: към анонимен
пуснато в 17:59 на 03.04.2009г. петък
отношение клиент
в град Бойчиновци
Соня :) : да обобща и твоето изказване , пишати на "ти" предполагам нямаш нищо против ...
"Валентин Кунторов доказа, че е дойстоен за уважение, а Димитър Тодоров Ви показва със всеки изминал ден, че е човек. "
За Валката съм съгласен достойно момче , красиво , интелигентно , общително и най-важното знае как да разговаря с хората качество което в Мултирама липсва в момента
На мен лично ми е направило впечатление това че той знаеше имената на всички служители в мултирама и ги познаваше лично , а същото за митко немога да кажа със сигорност несе е замислял някой за това .
Та ти и го защитавай Митето ама нищо несме видяли от него за уважение пък абсурт ако теб те е уважил по някакъв начин нас не е :))))
пък нени трябва дори и той имахме си всичко когато беше Валката
и другият път се подготвяй когато ще пишеш , не пиши през глава .
А за това то изказване :
"Валентин Кунторов доказа, че е дойстоен за уважение"
Така си е ама ти него мислиш , защо го пишеш ?
Помня как ти казаха че са били освободили Валката от длъжноста му (това несе знае дали е така ) и ти какво отговори
Соня : "супер"

Сега към Баче кико : Да прав си Валката е пич ама то в Мултирама вече няма пичове та и да си кажеш кой си се тая все щете махнат като гледам на каде вървят нещата пък и да знаеш от мен ще ти направят услуга ще го разбереш но по късно
без Шефа "Валентин Кунторов" там няма житот :) хм и някой ще кажат неси там за да живееш ? е да ама човек живе е с работата си !

И към Валентин Кунторов : то няма какво да се каже шеф за пример :)
който го познава само може да се гордее

И ще завърша с геле : браво пич кажи си :) кажи на хората как управляват :) смешно ми е чак
ще ви саберат да ви кажат мн ясно да говорите хубави неща ама как да кажете като не познавате шефаси а той вас ?
на мен неми трябва някой да ме насърчава да кажа нещо добро за Валката
ама на някой май му трябвааа ...... Дълък абе запознайсе с персонала да почнат да говорят и за теб нещо хубаво като начало им научи имената пък после разговаряй малко с тях и като ги викаш в склада :Д да ги изпитваш за текущата промоция и те ти казват параметрите на Геймъра не гледай в брошурата даваш лош пример ! :)

та до всички интересуващисе ще излезне скоро сайт точно за Предимстава и Недостатаците на Мултирама
за повече информация ще разберете на емал : [email protected]

От уважение към гн. Валентин Кунторов ще драсна и аз няколко реда , та сега за Мултирама (голямата верига с експертен персонал ) или поне така беше до като работехте там вие В.Кънторов сега е нещо по различно . Мултирама вървеше добре , персонала в магазините си разбираха (момчетата) но няма да стигнат на далеч не само пари им трябват да отварят магазини а и хора който да знаят как се оправлява , други който да знаят какво продават на хората и т.н . Сега след като вас ви няма Мултирама се превърна в Германос , то може и от преди това да е било така но поне неси личеше . Германос какво се продава там ? телефони да ! е сега тези хора там който ви продадоха първиятви телефон сега ще ви продадат и компютър (пази боже добре че си имам ) хората като влезнат в магазин на среща искат да видят човек който биги консултирал какво е по добро да си вземат и да си заменят старата машина или пък други , който те първа ще навлизат в света на компютрите , а те какво виждат - виждат мазно-неизчакващо да се изкаже човек-плямпало от Германос ! Ама те консултантите неса виновни то управата такава .
Няма го Валката няма Мултирама друго му е Името ама стига съм го споменавал че като реклама ще им звучи . И като влизате в Магазин на Мултирама им казвайте че неси търсите телефон и да ви оставят да си харесате и четете какво пише на табелките те по добре обясняват и няма да ви кажат грешна информация от система е извадена . Ще спирам да пиша че то тук може цял ден да си говорим за добрите стари времена с Валката и сегашната германоска управа
Предполагам нищо лошо несъм казал :) просто изтъкнах изтината има и още но ще е когато имам време ..........

email : [email protected]