Интер Алианс ООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Алианс ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Много съм доволна от коректното отношение на моя бивш работодател. Колегите бяха прекрасни, а условията на работа бяха отлични.

Най-мизерната работа на която съм попадала!

Не си губете времето с подобни работодатели !

Здравейте, бих искала и аз като клиент на Интер Алианс да израз своето мнение: 2015 г. изкарах два курса там (по Счетоводство и ТРЗ) и съм изключително доволна от професионализма и компетентността на преподавателите, не знам дали са за всеки курс едни и същи, но на тези които попаднах аз бих казала ЕВАЛА!!!

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към всички , които се интересуват от курсовете по испански. НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ при никакви обстоятелства ! Обучителката Ганка и всички останали са пълна нула по отношение на преподаване и знания. Учебникът е безумно копие на нещо от библиотека Иван Вазов. Предлагат да си закупиш учебник срещу 56 лева, при условия, че той струва 25-26. ПЪЛНА ПАРОДИЯ и подигравка срещу 300 лева

Аз пък искам да се оплача от Кеймбридж център, който до колкото разбирам е на същия г-н Славчев. Излъгаха ме, че сертификатът, който дават бил валиден в цял свят.
Нищо подобно.
Кеймбридж център няма нищо общо и не е никакво представителство на Кеймбриджския университет!
Лъжат хората!
Преподавателите са под всякаква критика, а за базата да не говорим. И всички са много мили докато ти взимат парите...

Привет! Относно въпросната Мария Петрова, напълно съм съгласна с предходното мнение.Много груба и заядлива жена.Вместо да привлича клиенти.. тя прави всичко възможно да ги изгони.Мързи я даже да гледа...

Здравейте! Искам да изкажа възмущението си от Мария Петрова-секретарка в офиса на центъра до сладкарница "Afreddo". Изключително груба и нелюбезна всеки път...както си говори спокойно, изведнъж започва да повишава тон и да вика.Според мен има сериозен проблем с нервите, малко е плашещо това поведение! Като не си харесва работата, защо работи там?

Че какво го интересува г-н Славчев, че клиентите или служителите нямат климатик! Той нали има...в офиса си в Интер Алианс.
Записах се първо в Бритиш Академик за курс по немски език и след като бях много разочарована се записах в Интер Алианс.
Но уви тогава разбрах, че те са едно и също като дойде същата учителка и учихме в същата зала. Ужас!
По-късно разбрах, че въпросния г-н Славчев управлява пет офиса: Интер Алианс, Бритиш Академик, Кеймбридж център, Максима център и Алфабет център.
Служителите бяха любезни докато ти вземат парите да. След като започне курса никой не ти обръща внимание.
Цената бива...но никакво качество!
Нито като учебници, нито като преподаватели, нито като база.
Изобщо не съм доволна!
Между другото доста служителки се смениха там, така че явно рибата се вмирисва от към главата!