Български пощи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Български пощи ЕАД

Да,както вече беше посочено ситуацията в Русе е неспасяема...Олигофрения и некадърност,роднински назначения и прочие,служителките не могат да работят на компютър,за чужди езици да не говорим...Тук много се реве за пари от работещите в БГ пощи. Че какви пари чакате след като отново се появиха лапачите от "АСО УМРЕЛИ" и дремят по  салоните?За дремещ пазач-пенсионер  получават около 900 лв.! Бяха ги махнали,но явно са играли здрави рушвети. Там са ви и премиите и повишението на заплатите.И без тях се оправяхте някак си и то доста добре.Сега обаче отново пенсийте от "АСО УМРЕЛИ" са на ход и лапат яко. Честито!!!

Всички знаем че има някаква си криза. Но тези процеси  не трябва да се бъркат с бездействие. В една столична поща вече почти месец няма осветление в помещение където клиентите чакат реда си. За мен това е чиста небрежност и безотговорност. При положение че навреме е подаден сигнал къде са тези хора които отговарят за поставяне на осветително тяло  на важното място? Има ли изобщо някакви санкции за тях? Защото на касиерките им се налага да се извиняват на клиентите, които се бутат в тъмното. Да не бъркаме кризата и безхаберието, защото говорим за нещо елементарно.

Работещите в Пощи сме живи за оплакване.Заплатите ни едни от най-ниските,всеки ден пристигат нови заповеди, които не са в полза на работника,нови дейности от които нямаме никаква полза, управлението хал хабер си няма за проблемите на служителите си. Четвърта година подред нямаме никакви соц. придобивки Къде ни отидоха средствата за облекло?Работим в много голяма мизерия на счупени столове и бюра за техниката да не говорим колко е стара.Вклона в който аз работя редовно няма кой да ни почисти вдишваме мръсотията, а иначе изискванията големи и отгоре на какво питам?Да не говорим ,че назначават нови служители, а уж сме в криза , които изобщо не разбират от това което работят просто искам да кажа че май е по добре да ни приватизират поне тези които ще останат може да са по-добре.Сигурно съм забравила нещо,но като се сетя пак ще пиша.Така че мили хора Пощата отдавна е една мудна машина която я кара на изживяване.С уважение - един редови служител на системата

Честита Нова 2012г. на всички служители на Български пощи,с пожелания за здраве,късмет и благополучие!

Не съм съгласна с клиента на БГ пощи в град Русе. Имам колеги които работят повече от определеното им работно време.  Това е защото си харесват работата, независимо от трудностите от всякакъв характер. За някакви кражби изобщо не може да става дума. Работа има винаги и по всяко време. Всеки клиент може да си направи справка когато си поиска, нямаме притеснения по качеството на работа. По отношение поведението на Н-к станции бих им препоръчала да не бъдат прекалено "самовлюбени" защото те самите ще си навредят.

Това е така, защото някои другари от ръководството на Български Пощи търпят на служба такава, като въпросната шефка на клонa в кв. Борово.
Явно другарката е решила, да си запази службичката до момента, в който дойде време да слага памперс, защото кой ще я търпи на друго място да навиква безпричинно хората. А можеби и психологическия тормоз е част от нейните методи на работа.  Но всеки си получава заплатичката, и никой явно не се интересува в кой клон как вървят нещата.

Какво само ревете за пари? Деветдесет процента от вас дремят кабинетите.По пет-шест сте в стая.Много добре зная какво пиша,работата ми е свързана основно с БП. Що колети изпокрадохте,що писма изгубихте? Получавам писмо с обратна разписка,дъртата дебела пощалионка я мързи да дойде до етажа и ми оставя бележка да ида до клон 7006 че да си го взема. А ми беше спешно!  Вижте как работят частните фирми и тогава ревете. Например в Русе пред пощата на тарабата за вестници висят двама продавача,семейство при това. На друго място не съм виждал по двама да продават вестници.То цялата ви работа е такава.Цял ден клюки и интриги.Дано по-скоро ви продадат че да спрете да влачите държавни пари.Обаче за такава тумба интриганти и некадърници няма луд дето да си хвърли парите!

Здравейте! Искам да споделяс Вас един крайно неприятен случай, на който присъствах. Това се случи на 02.12.2011 г.в ПС-1680 намираща се в кв. "Борово". Бях се наредила на гишето за електронни записи за да платя сметки за телефони. Работата на служителката зад гишето вървеше нормално и ритмично, а клиентите спокойно изчакваха реда си. В един момент на гишето се появи началничката на пощенската станция и без да се съобрази че служителката й работи с клиенти и пари започна да й отправя много грозни упреци и да я обижда като й казваше че е мудна, некадърна и други подобни. Лично аз се почувст-вах много зле от тази злоба и негативизъм, а служителката се разпла-ка. Напуснах пощата без да платя сметките си и повече кракът ми няма да стъпи там, въпреки че бях редовен клиент и винаги съм била обслужвана коректно и любезно. Маниерът на ръководене на начал-ничката и отношението й към подчинените й буквално ме потресе. Това ли е лицето на един европейски началник на пощенска станция? С такива ли ръководители "Български пощи" гради авторитет и печели позиции в силно конкурентните пазарни условия? Моля обърнете внимание на Вашата подчинена ръководителка защото тя явно има нужда от специализирано лечение!

здравеите искам да попитам защо никаде несе обяви свободното работно място за Правец та дори и данесе назначават външни хора, има правилник за вътрешен конкурс защо вече никаде несе спазват правилата затова скъпи служителки на Български Пощи щте работим за жълти стотинки и съвсем скоро щте последваме съдбата на БДЖ

Колеги преди няколко дни се обадих по телефона да поръчам баркодове. Останах неприятно изненадана от грубият тон на колега който се държеше доста неадекватно без да има някаква причина. Иска ми се да кажа на всички които си имат лични проблеми да не ги смесват с работата. За мен виковете не доказват "силният" характер на личността.