Български пощи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Български пощи ЕАД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Работих 4-5месеца в клон изгрев в Бургас . Колегите бяха готини . Но като реших да напусна длъжността пощальон , защото не издържах на физическото натоварване. Подадох предизвестие. Изчаках три седмици и излязох в болничен. Бях с плексит и накуцвах от обикалянето . Когато подадох предизвестието помолих да ме освободят по бързо. Но ме изненадаха с чл 71 ал 1 от КТ. Така изглежда че не са ме харесали. Доколкото помня думите на шефката бяха" Аз ше те оправя". Заплатата беше много ниска, като се има в предвид че мъкнех списания писма пенсии пакети и ме валеше и дъжд и сняг.

Ти бял ден да не видиш хората там работят и в Събота ???

И в извън работно време!

Никога не съм харесвала Бг пощи. Колкото и малко пъти да ми се е налагало да получа или изпратя нещо, винаги срещам грубото отношение на сърдитите лелки, работещи там. Явно ги ибират с конкурс, коя ще е по- намръщена и сърдита. Недопустимо е да работиш с клиенти и да имаш такова отношение. Днес посетих клон в Студентски град, за получаване на паричен превод (малка сума) Като им казах опулиха едни очи все едно казах 20 000 лв. Нямали налични - добре, казах ще е удобно ли като имате да ми се обадите да не се разкарвам напразно. Въпросната лелка ми каза троснато - "от къде да знам дали ще имаме, ако са ви спешни може да си ги потърсите в друг клон". Разбирам, че имат каса и, ако нямат налични няма от къде да ми ги изплати, но не това е начина да ми каже - с груб тон все едно съм й изяла десерта. Ако чакам 1000 лв паричен превод сигурно няма да могат да ми го изплатят 1 година. Не за пръв път срещам грубо отношение от страна на служители на Бг пощи и по специално на тези в Студентски град. Всеки път като ми се налага да ходя се надявам отношението да се е променило, но уви...

всеки месец работя поне 2 пъти по 6 дена. и като началника ме сложи още веднъж 6 дена, се оказва че за месеца почивам 4недели 1 четвъртък и тва е. на свичкото отгоре, съм имала да връща часове??!!, и искаше и този единствен почивен ден да ми го вземе. а компенсации-били, цитирам"претенции"

я явно е масова практика по пощенските клонове началниците да бъдат меко казано груби селяндури които само се заяждат и крещят за щяло и нещяло,позволяват си да се държат с нас като с боклуци, роби.. най-лошото е, че тази жена наистина вярва, че просто защото. е началник, ни превъзхожда..не знае как да си минимизира прозорец, като работи на, цитирам, "кумпютуро".. Нося десетки килограми с реклама всяка седмица но заядливия ми началник решава Колко пари да взема на тримесечие разбира се на база лично отношение. Има си там един клюкар, протеже, който за 3-те месеца, за които се смята разнос на лидъл практикер, и. Т. н, той е бил отпуска 20дена,а аз понеже съм по.. чевръста и свършвам по-бързо с разносна на моята реклама Почти всяка седмица Но ще е половината от неговата но взимам с 50 лв по-малко от него накрая.
Друго безумие-началника на станцията е назначена също на позицията на чистачка.. 10 човека ползваме една мръсна тоалетна със счупена чиния, шефката си ползва личната тоалетна която е чиста мирише на хубаво и на нас простосмъртните разбира се ни е забранено да влизаме там. ние си метем и мием... по цял ден крясъци обиди унизително държание просто ей така за нищо, барем с парите дето ги краде да си направи една протеза като хората, иначе ходи с високо вдигната глава и по 3 пъти на година "на Гърция" и има страхотно самочувствие. И изтърква по 10 15 билета на ден. Неам думи

Къде се подават документи за кандидатстване?Става дума за град Варна.

Безотговорно отношее към клиента. Пълно безхаберие. Няма култура в обслужването БГ пощи са на тотслитарно нививо на обслужване. Опитах се да се сваржа с централата е София и да им кажа за проблема в Кърджали получих надмено отношение и пълна незаинтересованоност. Коя друга верига може да си го позволи. Ако имам възможност бвгам от услугите им. В Кърджали са с конку6избирани по грубост с клиента

Пълна мизерия.Заплата прекалено ниска(250лв )за 5 часов работен ден,който в повечето случай прехвърлята тези часове,защото работата е много понякога.Помещението у без отопление и вода.Има тоалетна,но си носиш от вкъщи вода в шишета да я миеш.Отпуските не можеш да взимаш повече от ден,разпокъсано през цялата година,но не повече от ден ,тъй като не трябвало да е затворена повече от ден пощата.Отношението от шефовете е като с роб.Никога не се лъжете да слугувате в български пощи!!!

1407 СЕДМИ КЛОН: Отвратително отношение към подчинените, непрекъснати крясъци, викове, зяене от селски простаци и простакеси назначени за шефове! Незаконни удръжки от заплатите за изгубени (ЗАСТРАХОВАНИ) препоръчани пратки, незаконни разпоредби на началството, чието логично оспорване е срещнато с викове, псувни и ругатни! Ежеседмични нарушения на поне 10 члена на КТ, интриги, докладни без доказателства и т.н. Мъкнене на 50+ кг брошури на седмица, които се заплащат веднъж на тримесечие по 0.003 стотинки на брошура(демек третинка от стотинката, пфффт) Евала само за якия екип колеги, който е единствената причина да се задържа в тоя Аушвиц.