Български пощи ЕАД

Аз съм редовен клиент, по неволя. Удобното на пощите е, че са достъпни (има ги навсякъде) и са евтини в някои отношения... Но обслужването е под всякаква критика!!! Някакви супер кисели лелки в менопауза ги сложили да обслужват клиенти... Не можеш да ги попиташ нищо или ти отговарят сопнато, или те гледат накриво. Обслужването е изключително бавно, ако ти се налага да ползваш "услугите" им, трябва да се въоражиш с голямо търпение и толеранс. Чакаш ги по 10-20 мин да се наговорят с някоя позната..ама те не са там, за да работят, а да си почиват. ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ НИКОЙ НЕ КАРА НИКОГО ДА РАБОТИ НА СИЛА. Има хора, които получават много по-малко и работят къде, къде по-усилено

Някой да знае къде мога да пратя CV за работа , тъй като в jobs няма обяви

некадърници и мафия,имаш,имаш вуйчо владика има работа

работя в пощенска станция в която средна възраст е 50 години а и не очаквам друго при това заплащане .Водим се 1 категория поща тоест по големи заплати .Получаваме от 410 най малката до 480 най голямата.Еми не е нормално при средна заплата за страната 750 лева според информацията .Затова и повечето въобще не се стараят да се раздават и гледат ден да мине друг да дойде.Напомня ми  като едно време аз ги лъжа че работя те ме лъжат че ми плащат а това води до разруха . ЗА СРАВНЕНИЕ ПРЕЗ ЮЛИ 2008 ГОД ПОЛУЧИХ ЧИСТА ЗАПЛАТА 442,00 ЛЕВА А СЕГА 6 ГОДИНИ ПО КЪСНО 468,00 ЛЕВА ДА ПОДЧЕРТАЯ НЯМАМ НИКАКВИ ЗАЕМИ КРЕДИТИ И ТЕМ ПОДОБНИ  ДА МИ СЕ УДЪРЖАТ.АЗ СЪМ КАТО МИНИМАЛЕН ПЕНСИОНЕР СРЕДНО ПО 4 ЛЕВА НА ГОДИНА УВЕЛИЧЕНИЕ .БЛАГОДАРЯ ЗАПОЧВАМ ДА СЕ СТАРАЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ.

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Има ли свободни работни места в някое село на общ.Роман обл .Враца

Смята ли някой, че 20 лв. ще подобрят по някакъв начин битието му - щото толкова по-вече ще получа през следващия месец от увеличената си заплата?!Ще речете-"ами хич"!!!Ноооо...... българина и на това е доволен-в случая и аз.А ако не съм-прав ми път-за моето място чакат много.

В Български пощи се държат възрастни дами над 61 години  на ръководни позиции и няма никакво развитие ,стара техника ,неграмотни касиери и лоши връзки.

Във Филибето Майна положението е същото, да не е и по-лошо.... !
Работещите по гишетата носят на гърба си един вагон с никому ненужни и пречещи си помежду началници, контрольори и друга подобна синекурна пасмина ! Това всичкото лапка не малки заплати от бюджета, бонусчета по договори с тоя и оня.
Добре, че поразчистиха малко глутницата от ГЕРБери, която налази администрацията през последните три-четири години.
Но все още си има и забравени от време оно партикоси-послушковци но столетницата БКП/БСП и това в една опоскана държавна фирма в страна от ЕС.....
Та затова и протестират изнемогващите служители на БП.

Да ни е честит новия ГИД Пламен Павлов. От днес той е новия изпълнителен директор на БП.