Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI) /img/frontend/nomap.png"

Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI)

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Абе този с меките китки Денис,много краде ве!
ЗАХАРИЕВ незабавно трябва да уволни цялото ръководство на Санта Марина щото го дърпат само надолу.

Маню Моравенов е с дългогодишен опит в сферата на финансите и инвестициите, но дали
името и професионализмът му са толкова кристално чисти и ясни за публичността? И защо
човек откраднал 11 милиарда публични средства ще заема толкова висок пост? Именно
заради неясен произход на средства и липсващите баснословни суми са причината г-н
Моравенов да бъде обект на масови разпити от органите на реда. В момента се води
разследване за финансови пирамиди, които е управлявал в сферата на капиталовите пазари
и използването на сладки държавни постове, които е заемал през годините.

Незабавно да се иска оставката на Никола Петков заради лошото менижерко управление на FPI

До анонимен от 9.2.този мениджър от преди 9-10 години се казва Даниел Събев. Мисля, че сега е управител в Мегапорт.

Хора работих в "пет звездният"хотел Ареда ди Сердика дълго време последните години нещата се влошиха некомпетентни управители,ниски заплати,подигравка с служителите,огромно текучество което съсипва работата.Персонала който въпреки всичко се опитва да си върши работата, но глупавите и не адекватни действия на ръководството което се е самозабравило поражда огромно напрежение сред работещите в хотела, заплатите са обидно ниски хората са заблуждавани с разни номинации а накрая няма пари а кошница с продукти!!!вия къде сте виждали за служител на месеца в 21 век да се дава кошница с продукти?!?!?!вместо обещани парични награди и тн.ето това е трагичното положение в хотелите на фирмата FPI.

Преди 8-9 години беше изтърван един директор забравих му името който вършеше много работа, а останаха а останаха само натегачи които бяха разкрити много късно. Ако той беше останал фирмата щеше да е супер. Жалко, че загубих неговите координати, защото беше много добър професионалист

Маню Моравенов на съд!!!

Маню Моравенов винаги си е бил измамник!

Съгласна съм с Борис Братоев!