Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI) /img/frontend/nomap.png"

Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI)

Когато имаме на лице кръвосмешаване рано или късно то води до изродяване. Моят съвет към Кралицата е да се огледа колко още рода има за назначаване. Не е лошо в това проучване да се включат и неродените още деца, внуци и правнуци. Дано да има какво да наследят. Хазната не е бездънна и ако само я изпразвате без да я пълните скоро няма да има какво да им завещаете. Уважаеми придворни, пожелавам Ви един ден да се отърсите от харизмата на Повелителката на съдбите и да намерите в себе си сили да се превърнете отново в нормални хора. Вече сме 2010 може да намерите и добър психотерапевт. Учените от Магаданският институт по Феноменално Прости Идиотщини са направили следното откритие: Ако Ви облъчват с простотия или Ви заливат с помия, то Вие работите във Феър Плей Интернешънъл.

В началото фирмата беше супер, тогава се знаеше кой е шефа и какви са изискванията му... но след като се навъдиха новите "шефове" /издирвани от Интерпол/ вече нищо не е ясно.Колкото шефове толкова мнения и все различни... и на господ ще му е трудно да им угоди. Запалтите от 3 г. не са акуализирани, а работата е 5 пъти повече.Ако може да не се прибираш у дома и да не питаш за пари ще е супер. Вече не останаха качествени хора, всички които знаеха и можеха си тръгнаха, останаха незнаещите, послушните и любовниците. Ако имате възможност не ходете там, няма смисъл.

Мъж лети с балон и разбира, че се е загубил.
Променил височината и видял една жена.
Спуснал се по-ниско и се провикнал:
- Извинете, нуждая се от помощ. Разбрах се с приятели да се срещнем преди час, но не зная къде се намирам.
Жената му отговорила:
- Вие сте приблизително на 30 стъпки над земята, в балон с горещ въздух. Намирате се между 40 и 41 градуса северна ширина и между 59 и 60 градуса западна дължина.
- Вие сигурно сте счетоводителка? - предположил мъжът.
- Да, но как разбрахте? - попитала дамата.
- Ами всичко, което казахте е абсолютно точно, но аз нямам идея какво да правя с вашата информация. Факт е, че аз все още съм изгубен, а вие не ми помогнахте с нищо.
- А, вие сигурно работите в ръководството - констатирала жената.
- Да, но как се досетихте?
- Не знаете къде се намирате и каква е целта ви. Издигнали сте се там, където сте, благодарение на голямо количество горещ въздух.
Обещавате неща, които нямате идея как да изпълните, но очаквате другите да решат вашите проблеми. И накрая вие все още сте в същото положение, след като ме срещнахте, но прехвърлихте вината за това върху мен.

Работила съм за "честните играчи" един месец, от които първите две седмици бях на изпитателен срок,през които не ми се плащаше нищо.За тези две седмици Весела (управителката на спорния център)искаше да правя масажи на клиенти с цел да разбере дали ставам за масажистка,при условие че имам опит на подобна позиция и съм правила масаж на Мара Дойчинова и HR. След като и цитирах кодекса на труда ме освободиха и назначиха на мое място дисциплинарно уволнена от друг хотел.И накрая когато отидох да си взема заплатат за последните две седмици се оказа, че не ми знаеха фамилното име.

Въздух под налягане.Бягайте далеч.

Абсолютна шуро-баджанащина! Фирмата е прекрасна за селски студентчета, а специалистите се тъпчат и мачкат. Изискванията са много, а възнаграждението малко. Работата е идеална да запълниш времето между първа и втора лекция в университета. Кадърните колеги отдавна вече не са във фирмата. Но се радвам, че именно те ме научиха на много неща, за което съм им благодарен. А относно управителите... само те си знаят, как са се "доказали" за тази си позиция. От новото си място съм много доволен - поне знам наистина кой е шефа ми, а и е само един за щастие. Благодаря ти, Феър Плей, че ме научи как не се работи.

от 3 години работя във фирмата! отначало беше много добре с възможности и потенциал! но!! вече следват и но-тата!! с развитието на фирмата се започна и занемаряването към служителите! заплащането вече не съотвества на стандарта и условията на пазара! изисквания големи но в същото време ръководния състав, тоест шефове сами пречат за реализиране на исканията и идейте! липсва професионализъм, и компетентност! собственика вече не знае какво иска,само си мени мнението през 5 минути! иска но не дава! много ценни кадри напуснаха и се ориентираха на други места за работа! опитите за надмощие между шефове пречи на добрата работна среда и за развитието на фирмата и персонала!! както се казва много вожд,малко индянец!!! господа управители!! осъзнайте се докато е време защото вече стремоглаво се срива фирмата надолу!! не сте конкуретно способни вече спрямо доста фирми от бранша! и осъзнайте какво означава професионализъм!!
мога и още да пиша но това е достатъчно!! а на всички готини колеги които не са малко! стискам палци и се радвам че ги има все още!!

Положението в тази фирма е вече отчайвайщо. Тъй като всички крадат воглаве с мнимите собственици, то финансирането там е на изчезване. Започват да се бавят заплатите. Хаоса е пълен. В същото време се купуват нови коли от калибъра на поршета. От много време хигиената в офиса е занемарена. Административния директор не спира да пие по време на работа и да обслужва рецепционистките. Мнимият собственик с голата глава е нон стоп пиян и дрогиран. Настъпва фалита на тази куха фирма.

Vuv firmata v momenta ima ogromno tekuchestvo, mnogo hora zadrujno napuskat. Ne se plashtat zaplati, bonusi i komisionni navreme. Da ne govorim che zaplatite tam ne se uvelichavat, nyama preizchislyavane v zavisimost ot inflaciata i tn. Upravitelite nay-veroyatno vuobshte ne znayat ili ne gi interesuva kakvo stava s nay-cenniyat im resurs - slujitelite! Naistina beshe vodeshta firma i dobro myasto za rabota, no naposledak vsichko se oburna na opaki. Nay-loshoto e che izdevatelstvoto produljava kato karat horata da rabotyat i prez wikendite i dori izrichno se zayavyava da se raboti i prez praznichnite dni, koeto veche e narushenie na zakona, na estestveni moralni principi i obidno. Dopulnitelno zaplashtane nyama! Az sama veche sum se orientirala kum napuskane - ne se izdurja!

....za6toto vun6niqt vid luje