Пощенска банка / Юробанк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Околовръстен път No 260&markers=София,бул. Околовръстен път No 260

Пощенска банка / Юробанк България

Здравейте!
Мисля да кандидатствам за работа в банката. Може ли да споделите какви тестове има(ако има въобще, чета веднъж, че има, после, че няма; обърках се малко). Имам познати(настоящи служители), които ми казаха, че не са правили никакви тестове след кандидатстването си?
И другото много важно нещо, което ме притеснява е въвеждащото обучение. За себе си мога да кажа, че съм много отговорна в работата, стига да знам какво и как да го направя. Та, има ли период в началото, в който служител ще ми обясни съществения процес на работа и работа с програмите, които използват, дават ли се някакви материали за теоретична подготовка, ако съм експерт по кредитиране, например?
Питам, понеже на доста места, на които съм работила, съм била оставяна на самообучение и е доста неприятно като питам за нещо и да ми правят физиономии отсреща.(Осъзнавам, че звучи малко детски, но късмет...)
За колеги и да питам, предполагам, че във всеки клон е различно и едва ли бихте дали еднозначен отговор, но ще се радвам, ако споделите своя личен опит.
Всякаква друга информация ще ми е полезна от бивши и настоящи служители.
Благодаря предварително!

В момента работя в банката, в централата. Знам, че тези, които са по клоновете им е по-натоварено, не мога да коментирам, но относно централата - много зависи в кой отдел си. Говорила съм с различни колеги от различни отдели, всеки е доволен, но все казват - много работа има. Аз лично - не харесвам работата, но не защото е натоварена или нещо друго, а защото не е това, което искам да работя, обстоятелствата бяха такива, че съм тука, но не мисля да е за дълго. С две думи - ако искаш развитие - не чакаш някой да дойде и да те потупа по рамото, търсиш си сам интересите, но за съжаление не е сигурно, че ще има успех. За заплащане, не знам защо всеки мисли, че в банка взимат много (това е само за по-високите постове - поне така мисля), ако искаш по-хубави доходи, просто трябва друга работа да се търси. А и знаем, винаги има някой недоволен, но проблема не е в работата, а в това, че няма смелост да направи следващата крачка за по-доброто.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте,може ли някой да съобщи как преминава интервюто-колко и какви математически задачи е теста по математика?Труден ли е и има ли логически въпроси?Благодаря предварително

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

На интервюто за работа дава ли се тест? Има ли разлика в заплащането на ЕКО И Консултант Потребителско кредитиране В МОЛ? Тези служители в МОЛ имат ли каси или консултират само за кредитиране?

Мобилен експерт не е позициониран никъде- всеки ден чакаш да ти кажат къде ще си на следващия и отиваш.
Разликата между ЕИБ и ЕКО е, че ако си ЕКО имаш права да работиш и на каса, т.е., когато има нужда ще те слагат да работиш и с пари

Интересувам се от позицията експерт индивидуално банкиране и Експерт комплексно обслужване. Каква е разликата и заплащането?

Интересува ме позицията Мобилен банкер, ако може някой да разкаже нещо повече за позицията. Къде са позиционирани в централата или се водят към някой клон?

По маичинство съм и искам да ви кажа, че работата и колегите ми липсват много. Сигурно човек докато работи е уморен и изнервен и вижда само лошото, но да ви кажа колегите ми са супер, шефовете също. В клон в София работя, нямам търпение да се върна. Бонусите ни са добри, била съм и в друга банка, таргетите са нормални, не съм имала месец в който да не си изпълня моя. Ако имате интервю не се колебайте да приемете.