Пощенска банка / Юробанк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Околовръстен път No 260&markers=София,бул. Околовръстен път No 260

Пощенска банка / Юробанк България

Работя в клон във Варна. Не разбирам какъв е този хейт, но гледам, че за всичките банки го има. Аз винаги си покривам таргета, колективът ни е супер, имаме допълнително здравно и годишни бонуси. Ако му се работи на човек ням апроблем да си вземе максимума, нито пък някой му пречи. Имаме редовно обучения и за пете години, които работя в Пощенска банка аз лично се чуствам удовлетворен и не мисля да си сменям работата.

Аз съм мобилен банкер и като цяло съм много доволен от банката. За мрънкачите да, заплатата основната е малка около 700-800 лева обаче можеш да си докараш дабъл само да работиш. Има 13 и 14 заплата здравно много добро допълнително, има обучения за тези които се стараят да растата и отстъпки на много места и въобще голямата банка си е голяма банка. Колегите са супер като цяло в централата, сейлса, маркетинга, цокса са много готини, всички много съдействат. Ако ти се бачка това е мястото

Имам интервю за мобилен банкер утре. Позицията изглежда интересна и динамична. Някой може ли да ми каже обаче каква е заплатата?

Относно PR отдела, само ще кажа едно. Силвия Костова е един от най-лошите мениджъри, които съм срещал.
Хората се страхуват от нея, голяма доза лицемерност в отношенията и доста груба в изказа си към колегите. Общо взето доста нездравословна и неприятна работна среда.

Кошмарна работна среда-стрес и унижения ,на които можеш да издържиш само,ако си мазохист или си зареден с доволно количество успокоителни.Работното време не се спазва-работиш по 10-11 часа,забравяш ,че имаш семейство.До тоалетна отиваш със свито сърце,защото веднага почват да те издирват.Ако излезеш в обедна почивка,те обявяват за престъпник!Постоянно ти пускат тестове,за които трябва да се подготвяш в къщи,целите за продажби са истерични,постоянно те натискат и тероризират ,заплахите са ежедневни. Следят те на камери,затрупват те с оперативна работа,която ти се води развлечение,защото продажби няма.Предизвестието е 3 месеца. Оперативните са ежедневни, на които винаги те плюят и ти обясняват,че си некадърник.

Работната среда е токсична. Като служител нямаш право на глас, а най-важно е мнението на клиента. Отгоре те тормозят психически постоянно за продажби и колкото и да направиш, все е малко! Не се цени трудът на служителя по никакъв начин, говоря и от към заплащане- "заплатите" (за мен соц. помощ) са едни и същи години наред, а бонусите е една загадка как ги изчисляват. Обедната почивка за цял ден с продължителност повече от 8 часа е 30 мин., само да хапнеш на крак и се връщаш, а някои дори и не ядат. Ако ти се налага да си свършиш някаква лична работа е много трудно излизането, общо взето аз се чувствах затворник.

Едно от най-важните неща за тази банка е предизвестието за напускане, което е 3 месеца. Това говори,че текучеството е голямо и трудно се намират хора, които да имат желание да работят там. Шуробаджанащината на много високо ниво. Още първия ден ме разпитваха на кого съм. Заплатите не са нищо особено. Нямаш право на лично мнение. Когато има много клиенти за обслужване, не ти позволяват обедна почивка, а това е ежедневие. Отношението на управителя, зам. управителя и МОРКО е ужасно, ако не си техен човек. Лош избор за работно място.

Жалко,че нищо не се променя.Шурубаджанащина... и ако целуваш задни части си ок.Хората с мнение различно от ръководството не се ценят.Дестинация "Камбаните" е едно романтично изживяване...тук там бездомни кучета,от някой храст изкача ексхибиционист...кал и светеща коледна украса.Вървиш по моста,а малко багерче разчиства партината до офиса.Важното е да си с костюм и да си благодарен,че ще те призоват да дариш пари ,ако някой колега закъса.Ние сме дигитални отвсякъде...точно така е...няма място за мисъл и емоции...Закичи мартеничката от кошничката на входа,гушни букета за осми март и отиди до погребалното...грешка...работното бюро....И днес дойде да работиш за ипотеката,потребителския кредит,кредитната карта...Жалко за колегите,които имат сърце и душа,но са попаднали просто "по обява".Останалите...те си знаят процента...На останалите успех,дано и тази зима автобусите издрапат до байра...

Отвратително държание от страна на управител, зам управител и Морко в клона, който бях. Отиваш не по късно от 8 и си тръгваш най рано в 18,обедна почивка 30 ми, да, ядеш ли да ходиш до тоалетна ли......, ако отидеш до тоалетна и не си обедна идват и почват да ти крещят, че има хора, стигнах до там да не пия вода, за да не ми се ходи.... Постоянни грозни подмятания, засечки, упреци и то пред клиенти, едва ли не си най тъпия човек на, света. Обучението им е не 0, ами - 10. Заплащането, колкото на миячка в ресторант, може би те вземат повече. За Еко целите са високи и шанс за бонус почти няма. Просто ужасни хора, ужасна банка, най-голямата грешка в избора ми за работа.