Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Искам да попитам за Шумен, получих покана за интервю, но май след като прочетох мненията май ще се откажа. Мнения?

За глобите има много лесно решение, защото не са разрешени по закон. Оплакване писмено до Инспекция по труда. Не знам дали вече не възможно по телефон и имейл. В София много съвестно си вършат проверките. Ще ги разкостят. А, ако има и няколко оплаквания... за два месеца ще спрат да налагат глоби на служителите

Аз съм обикновен клиент който никога повече няма да работи с тези.....Обажда се куриер,аз съм пред вас!Но аз не съм предупреден!!Ще ви го пренасоча ,но на двойна тарифа!След това се обажда някой от офисът им,уж заинтересован!!Не сте получили СМС защото фирмата с която работим не обслужвала БОБ!Български малоумия!Чия е вината ,моя или на събирачи на двойни такси!Всичко в тази държава е сбъркано!

Какво да кажа за фирмата ами не знам всичко което мисля да напиша вече е написано.Много е зле положението.Работно време от 07:00ч до 20:00ч съботата не се плаща по никакъв начин но е задължително да се ходи и работното време не е до 14:00ч както те казват а до 17:00ч обикновено.Заплащането е смешно почти никога не може да се вземе това което са ти обещали.Сега е на мода да се печели от работниците при тях,като се мислят глоби за каквото им е на тях удобно и това наистина е така.Всичко което се казва за фирмата е истина.Колкото и да не им се иска на управниците е така.Много хора останах не доволни че са си изгубили времето с тази фалшива фирма.Клиентите са много отвратени от всичко свързано с фирмата лошото е че те си поръчват а не избират с кои да пристигне пратката и стават жертва на немърливоста на рапидо.Съветвам господин Радо да обърне малко внимание на хората си защото накрая ще остане само с аматьори и тогава ще стане крайно страшно.На Мариана Табакова ще и кажа да спре да се прави на голяма работа защото не е.По скоро става смешна в очите на хората.Лошото е че не могат да се погледнат отстрани и си мислят,че хората говорят така само защото са ядосани.Ако ви се налага да започнете работа в тази фирма направете го само ако тя е последната на земята и въпреки всичко пак си помислете.

До Анонимен, кандидат за работа 12.04.2015г.

ИМА, ИМА!!!! ТАМАН ЩЕ ОПИТАШ ВКУСА НА ГОЛЕМИЯ ДЕБЕЛ И СИЛНО ВМИРИСАН БАХУР!!! :)))))))))

Има ли смисъл да започвам работа в тази фирма (питам за гр.Плевен)

На кратко за бъдещите служители: Отиваш в 7:30 на работа най късно, понеже персонала е малко и не им се дават пари за нови служители настоящите трябва да работят за 2-ма, 3-ма човека за да могат да си свършат работата през нормалните дни. В сезона(зимата) е немислимо да успее човек да си свърши работата понеже за градовете различни от София куриерите са по 5-7 човека на Офис(град) и покриват супер голям периметър от града с по 100 пратки +!
Отделно работното време е не реномирано поне 12 часа на ден 5 дена в седмицата като Събота си бачкаш редовно УЖ до обяд 14 часа,а реално когато си свършиш работата, откарвало е и до 16-17 часа.
Отношение никакво, съчувствие никакво, да ти влязат в положението "ЪПСУРТ" отпуски трагедия има няма 5-10 дена с голям зор на 365 дни календарна година, да ти ги платят НИКОГА. Разболееш ли се жив умрял трябва да си на работа няма кой да работи..... как така БОЛНИЧЕН !
Отношение от Мениджър офис и пряк ръководите никакво реално не си човек колега ти си парцал изстискват те ако не можеш да работиш повече ти казват ЧАО. Всеки месец си ги знаеш редовни глоби 30-50лв. даже служители са отнасяли и по 100лв.

Реално погледнато много работа, отношение никакво, пари за извършената работа доста мизерно заплащане. Рапидо сами изгубиха добрите си служители на всички постове във Фирмата!

Здравей те искам да споделя за тази прословутата фирма РАПИДО че е много некоректна фирма към служителите си пък и такива надути и надменно хора са си назначили за управници на фирмата че направо нямам какво повече да кажа квото и да кажа ще е малка част но има офиси който така наречените началници работят те че няма кой да й работи

На 12.11.2015 г. (четв.) някакъв мазен дебелак от офиса на петия етаж отишъл при някакво младо току-що назначено момиче долу на поточната линия и започнал да ѝ говори някакви откровени сексуални лиготии, като не пропуснал да ѝ предложи работа горе, в офиса на 5-ия етаж (сами се сещайте с/у какво?!!). Такива неща, освен че разкриват истинското лице на тая измислена фирма, няма как да станат без ЗАРЪКАТА (подчертавам много дебело това)на отрепката Радослав Крумов. Това е!!!

На мен също ми звъняха от Рапидо за интервю на ул. Инструментална 10. Бях кадидатствал два дена преди да ми се обадят. Явно положението там е много лошо, щом има такъв недостиг на персонал.
След като прочетох тези мнения, не мисля, че ще ида