Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Здравейте! Кандидаствах за работа в рапидо в офиса в град Бургас има ли мнения от град бургас дали служители са доволни от заплащане,условия на работа, трудов договор и всичко останало

здравейте все още работя във тази измислена фирма никаква колегиалност няма и на така наречения ни шеф вобще не му пука за тази фирма много е несериозен и само се чуди как да ни излъже и за какво само да ни глоби и нямаме никакво право на почивка така че на който му се работи при тоя несериозен и измислен шеф да заповяда и секи месец да му режат пари :)

Утре съм на интервю за куриер.
Искам да попитам какво е отношението към служителите,това ли е реалната заплата или просто заблуждават и какво е работнотл време на куриерите?

Клиент съм ,за съжаление и съм трайно недовлна от служителите на тази фирма. Не бих препоръчала услугите им на никой никога!

Така нека започнем едно по едно.Първо ако очаквате уважение не е това фирмата.Ако искате да работите допълнително без да ви се заплати това е фирмата.Шефовете на Варненския склад са много много далече от мениджъри,Нито едно адекватно решение при напечени ситуации.Регионалния върви като спънат пингвин и не може да каже една мъжка дума за да тръгне фирмата нагоре.Офис мениджъра няма никакво намерение също да промени нещо във фирмата.Ако някой беше дал докато бях там на Красимир малко власт щеше да промени много неща,но уви...Неогранизираност услоивия никакви:бусове които не палят,а ако запалят не се знае къде ще изгаснат.Недоволни клиенти от пратките закъснения и тем подобни.В склада ми взели някви студентчета дето ги мързи даже да си свършат работата ама да ви кажа и аз да взимам колкото тях и аз ще работя колкото да не заспя.Като цяло не бих повторил в тази измислена фирма.Ако някой ще търси работа като куриер пробвайте всичко но не и РАПИДО.

В най-скоро време ще ги посетят репортерите на Господари на ефира и ще излезе наяве некоректното им отношение към служителите(относно заплащанията,така де по-скоро незаплащанията им).

Здравейте, пиша този кометар, за да информирам що за фирма са и да предупредя всички кандидатстващи за работа по обявата, че нищо не е както го представят на обявата! На интервюто казват как обучението от две седмици преди започване на работа се заплаща, но всъщност не е така, да не говорим че работното време не е 8 часа,а цели 12 часа! След одобрение на интервюто започнах въпросното обучение и след двете седмици успешно премината обучение и успешно взет изпит реших че няма да работя за тях. Трябваше да ме потърсят, за да ми платят обучението, но това не се случи и скоро ги потърсих аз, за да ги попитам кога и как ще се извърши плащането, при което получих следния отговор: "Шефа каза, че обучението няма да ви се плати,защото сте си намерили друга работа и не искате да работите за нас"! Нека всеки който е решил да кандидатства по тази обява за работа във въпросната фирма се замисли дали иска да има нещо общо с толкова некоректна фирма!

Хора , защо мислите че всеки Ви е дължи . Ако искате да получите пратката в определен час поръчай с услуга Фиксиран Час - заплати допълнително за това 2,40 лв и тогава куриер ще е задължен да го спази . Как си го представите 100 пратки и всеки клиент иска след 17 , в 6 или още когато на него му удобно и естествено ако не го прави когато удобно на СКЪПИЯ КЛИЕНТ , то и куриер и фирмата е не става и всички които работят там наричате с какво ли не .Хора мислете ,че по това време на година винаги и така. Бъдете разумни и добри . Само така ще може да свърши ме и ние по добре работа , а и Вие - скъпи клиенти ще бъдете обслужени по добре.Хубави празници на всички .

Здравейте! Искам да изкажа своето мненир по повод куриерските услуги на Рапидо. С по-некоректна фирма не съм се сблъсквала.Куриерът им ми държи тон по телефона все едно съм му длъжна.Написала съм кой час ми е удобен за доставка,защотото съм на работа,а той ми казва, че след 16,00 ч. не може да дойде.,а работното му врече е до 17,00 ч.И така цяла седмица чакам доставката си да видим кога ще благовочят да я доставят в посочения час.Повече никога няма да пазарувам от сайтове,които работят с куриерска фирма Рапидо!!!

Здравейте хора не правете грешката която направих аз да започнете работа в тази фирма най — несериозната фирма която съм срещнал през живота си осигуряват ти за 8 часа а работиш 12 — 13 часа на ден обещават ти 700, 800 лв. Заплата които едва ли ще ги вземете защото все намират за какво да ви глобят с други думи СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА