MM Solutions /img/frontend/nomap.png"

Наистина, фирмата е мн подходяща за обучение и стаж на студенти, тъй като се организират доста убочения и можеш да научиш много неща. Дейността, с която се занимава фирмата е доста интересно, но за съжаление не мн разпространена. Има възможности да се развиваш, но само до определено ниво. За компетентността на ръководството няма да коментирам, каквото е казано е казано. Организацията е далеч от това което трябва да бъде. Работното време е гъвкаво само ако си студент. За останалите се цепи до секундата(поне за началото на работния ден, а края когато дойде). Извънредния труд се заплаща само след одобрението на ръководителя, .т.е не се заплаща. Фирмената сигурност съвсем я няма. А за социалните придобивки, освен безплатната вода и тоалетната хартия досега друго не сме видели, никакви карти, никакви валчери.

Само за студенти, които искат да натрупат стаж стува. Въпреки, че се опитват да оправят нещата напоследък.

Не смятам че е толкова зле както описва човека от предишния post. Верно че дават мизерни заплати, уважението е по-скоро унижение, ръководните длъжности за заети от тапанари (с 1 или 2 изключения). Но ако си малко кадърен можеш да изпълзиш над останалата сволоч. P.S. Очертават се някакви социални придобивки като карти за градски транспорт, безплатни купони за храна, teambuilding-и. Бе не е толкова зле.

Работата в тази фирма си е чиста загуба на време и пари.