Българска армия / БА /img/frontend/nomap.png"

Българска армия / БА

Колега ,разбира се ,че има колегиалност и уважение но субординацията не съм я измислил аз.Така , че като облечеш униформата трябва да я спазваш,имах предвид ,че редника си е редник без значение мъж ли е или жена или нещо по средата.Това няма значение , всеки си има задължения,и не може да се претендира за по специално отношение само заради пола.

do starshinata moite uvajeniq no nemoje taka rednika si e rednik nqma li kolegialnost i kolektiv 6te me izvinqvash.tochno za oficerite tqhnata prostotiq krai nqma no i starshinite ne ostavat po nazad ot tqh.Za kvartirnite ne znam az ne poluchavam i ne sam se interesuval az si patuvam dorabota i ne sam blizo do podelenieto si .otnosno jeni te v armiqta naistina nqma smisal da govorq naistina ima nqkoi koito naistina sa redom do nas no tova sa otdelnisluchei

колеги , моля бъдете поне лоялни към Армията която ви храни.Кто навсякъде и при нас има всякакви хора , и като характер и като манталитет.Много Ви моля въздържайте се от епитети от рода на" тъп фатмак ",защото има доста меко казано "не много умни" офицери.Пагона не ти дава нито уважение нито някакви по специални привилегий,освен по висока заплата.Виждам ,че всички се интересуват от квартирните.Забелязал съм ,че от квартирни се интересуват най-много тези който не живеят на квартира.А жените наистина нямат място в Армията,за тях това е просто място за изкарване на лесни пари .Постоянно парадират с факта ,че са жени ,и искат по специално отношение.А по - дяволите редника си е редник

Хора, не плюйте нашата армия, защото ще Ви се наложи да възхвалявате някоя чужда. Не е цвете за мирисане, ама като си отидат пенсиите и неграмотниците - ще се пооправи. Армията произвежда част от общественото благо национална сигурност и трябва да знаете, а не да ви кажа, че за да се стигне до използване на армията, значи мноооого хора преди това са за рзстрел. Помислете си дали и Вие не сте от тях!!!

abe kolega kade vidq che edin obiknoven kadrovi vzimka 1000lv??? ti lud li si ili si piqn?az edwam sus 7 godini staj 680lv a ti mi kazvash 1000.zaplatite na matrisite i rednicite toest minimalnata trqbva da e 1000lv.

Какво само ревете като не ви изнася отиваите си в къщи.Извинявайте мн.но един редник взима близо 1000 лв. а някой дори ги взимат.Знам за какво става навъпрос да има кръшкачи като навсякъде и наши и ваши.Има хора които са научени само да ревът и все напускат ама нещо не им оттърва.Имах един такъв колега все напускаше накрая стана така че го хванаха с алкохол и напусна за да вземе обезщетение,после пак кандидатства но не го взеха защото вече беше осъден,съжаляваше и даваше акъли да седим и да мируваме че навън е лошо.А за жените какво да ви кажа наистина има капризни и то мн.аз също съм жена неискам да ги защитавам нагледах се на какво ли не.Не искам да се хваля но аз бях единствената на такава длъжност никои невярваше че ще се справя но им доказах и си заслужих респекта от почти всики,защото има и хора на който им неизнасям.Скоро ме преместиха на др.длъжност заради една генералска кокона и с цялата си наглост дойде и ни заяви,че не е научена да и се казва какво да прави ами тогава как ще работим.Били и мн. 5 наряда на месец и после казва,че всички били против нея ами против кого да са и кво правим.Е за тези говорим а не за хората които си вършат работата.Както си постелеш така ще легнеш те хората са го казали.

Искам да кажа само жени нямат място в армията и който е недоволен да варви при часника дано не ме истриете и извинявайте.

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ,И АЗ СЪМ БЪДЕЩ СЛУЖИТЕЛ.ВЗЕХ ИЗПИТИТЕ ЯНУАРИ МЕСЕЦ И ОЩЕ ЧАКАМ НАЗНАЧЕНИЕ.РАЗБРАХ,ЧЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА МИНАТ 3 МЕСЕЦА ЗА ДА ПОЛУЧА НАЗНАЧЕНИЕ-ВЯРНО ЛИ Е?ВИЖДАМ,ЧЕ КОМЕНТИРАТЕ КВАРТИРНИТЕ-ДО КОЛКОТО ИМАМ ИНФОРМАЦИЯ ЗНАМ,ЧЕ КВАРТИРНИ НЯМА ДА ПОЛУЧИШ АКО ЖИВЕЕШ В ЖИЛИЩЕ НА РОДНИНА НЕ ЗАВИСИМО ПО КАКЪВ НАЧИН.И АЗ ЖИВЕЯ В ЖИЛИЩЕ,КОЕТО Е НА МАЙКА МИ НО И ПЛАЩАМ НАЕМ И МИ КАЗАХА,ЧЕ КВАРТИРНИ НЯМА ДА ПОЛУЧА.

Някой може ли да ми каже след като взема изпита по фп,след колко време се подписва договора при служебно ползване ?А трябва ли също така да ходя на обучение при положение ,че съм бил наборен ?

Благодарен съм предварително за отговора!!

И все пак няма да мога да взимам квартирни,така ли?