Golden Pages / Голдън Медия ООД /img/frontend/nomap.png"

Golden Pages / Голдън Медия ООД

Едно време ми надуха главата колко велики били,хартиения справочник бил не знам си колко хиляден тираж,а сега научавам,че те вече спрели да го издават!Хубава работа,ама .........

Като служител на фирмата чета с интерес прекрасните мнения написани относно работата в тази фирма и съм повече от убедена,че са написани от поставени лица. Продуктите,които се предлагат са изключително зле направени и на неподходяща цена, затова и работа няма.Да,работата е неангажираща и те пускат да излезнеш от работа при нужда, но това идва именно от факта,че работа няма. Привидно нещата изглеждат спокойни, но които и служител да попитате, ще ви увери в няколко неща. Едно от тях е,че въпросните дами,които ръководят фирмата са изключително лоши ръководители,нямат умения да стимулират екипа и не са коректни с хората. По-скоро се изявяват като типични представителки на жените със своя непостоянен характер, лицемерство и хитрост. Дълбоко вярвам,че благодарение на тях фирмата затъва все повече. Определено не умеят да преценяват хората и техните способности в службата и вместо да задържат най-добрите от персонала си, те ги губят.Има служители, които не могат да говорят и пишат правилно и са държани на позиция да комуникират с клиенти,а от друга страна хора с опит и амбиция, са освобождавани. По отношение на българското законодателство фирмата има големи пропуски като избирателно изплаща клас прослужено време на едни хора,а на други не.Некоректно освобождава от длъжност служители като ги подвежда с информацията по тяхното освобождаване. Тези дни освободиха така един колега при такива обстоятелства и с такива лъжи, които доказват,че въпросните ръководителки имат по-скоро заложби за участие в някои индийски сериал, отколкото такива за ръководене на фирма. Силно ви препоръчвам да избягвате работата в тази фирмата - бонусът не е голям,че даже е рядкост, тъй като работа няма, затова в повечето месеци се придържате към основната заплата. Освен изгубено време, малко пари и некоректно отношение, друго няма да видите от тази компания.И тъй като всички отдели комуникират един с друг, мога да ви гарантирам,че всеки положителен коментар за тази фирма, е написан от ръководството с цел за замаже репутацията на фирмата.Уви,неуспешно.

Заплащането е доста добро има основна заплата + бонус. Много зависи дали работиш към Golden Pages или по проект. Аз бях към Golden Pages и взимах 500 лв. основно и бонус около 300-400 лв. от продажби.

Здравейте, някой може ли да каже с точност какви са заплатите. Предложиха ми да си избера дали да съм за GoldenPages или по проект, някой знае ли къде е по изгодно.

Здравейте, започнах в Golden Pages и по точно в отдела Reant a Team като цяло работата се супер. Непрекъснато има нови проекти което я прави разнообразна, а не както в другите кол центрове да се тъпче на едно и също място. Относно заплащането бих казала, че за тази дейност е доста добро им твърда заплата и допълнително бонуси който не са обвързани с непосилни таргети. Като цяло бих казала, че съм изключително доволна , надявам се занапред да не си променя мнението.

Когато дойдох на работа в Голдън Медия, вече бях работила в два кол-центъра. В единия имаше система за автоматично набиране на номерата и нямаше секунда да си поемеш дъх, а в другия ни крещяха за щяло и нещяло. Като направя сравнение, този кол-център е направо идилия. Получавам бонус всеки месец, няма таргети, имам допълнително здравно осигуряване. Отношението към служителите е супер. Вярно е, че няма как да станеш мениджър, ако това е целта ти, но затова пък всички са при равни условия.

Има какво още да се желае, но за разлика от повечето фирми, атмосферата е много готина и няма кой знае какви нерви.Относно заплащането- бонусите зависят изцяло от работата ви. Да, има еднообразие в работата, което може да я превърне в рутина, НО овъртайм няма, закъснение на заплати няма, осигуровките са на база реалното възнаграждение

Обадиха ми се за юбилейното издание, но не запомних цените. Дайте повече информация.

Това е единствената фирма, в която съм работил, с такова човечно отношение към хората. Проявява се разбиране винаги, ако на човек не му е добре, или има някаква нужда да излезе по-рано. Мога да разчитам на колегите си и на шефката да ми поемат клиентите, докато съм в отпуска. Всичко е абсолютно на светло и не се дават пари под масата.