Golden Pages / Голдън Медия ООД /img/frontend/nomap.png"

Golden Pages / Голдън Медия ООД

Много зависи от проектите аз съм взимал от 500 плюс бонус 200-300 лева??? В специализираните кол центрове дават повече. Ако си с език взимаш поне 1000+

Заплатите в двата екипа еднакви ли са?

Работя във фирмата по различни проекти. Отношението винаги е било коректно,заплащането също. Нито веднъж не се е случвало закъсняване на заплатите, каквато е практиката при повечето фирми.
Проектите много често са предизвикателни. Компанията също много държи на коректно отношение и на качествено издадена работа. Комуникацията с шефовете винаги е била много лесна .
Това е фирма, следваща политиката- "клиента е винаги прав", което понякога води до изнервяне на ситуацията..

Фирмата е добра за хора, които имат желание да работят добре и съвестно . Който го мързи и си мисли , че ще кибичи във фейсбук, няма как да се задържи. Харесва ми, че колегите си помагат и всеки е готов да поеме телефона вместо теб при гадна ситуация.

Студентка съм, работих в Голдън Медия повече от половин година. Получих необходимото обучение и винаги съм имала помощ от колегите ми, които в началото ми „затваряха” продажбите с по-трудните клиенти. Много ми допадна отношението на Силвето - мениджъра по продажбите. Винаги можех да разчитам на подкрепа, напреднах много бързо и когато започна есенния ми семестър, преминах на по-гъвкаво работно време. Доходите, които получавах от проектите, бяха за мен достатъчни, за да мога да се издържам сама в София. Пак бих се върнала, ако графикът на лекциите ми го позволи.

За себе си мога да кажа – работих във фирмата, научих много неща и спечелих. Спечелих опит, знания, умения и много познанства, че даже и създадох приятелства. Обиколил съм не малко фирми, мога да направя прости сравнения и стоя зад думите си.

Да, работата, която предлагат не е най-интересната, но атмосферата е готина. Офиса на фирмата е на комуникативно място. Заплащането е нормално за сектора. Фирмата е характерна най-вече с това, че хората работили там са конкурентноспособни и после се реализират много добре. Съдя по себе си :)

Ако няма продажби просто не подновяват проекта с клиента, което е ок.

Благодаря за информацията. Казаха, че ще ми се обадят до петък за Рентим. Чакам :)

До Катя: Някои от проектите (като „24 часа”) са интересни и вървят много. Но има и страшно трудни, със световно неизвестни фирми, които трябва да продаваш по телефона, а клиентът даже не ги е чувал. Ако ти се падне такъв проект рискуваш да завършиш месеца на 500 (чиста заплата) + 200 (бонус). Искай да ти дадат „24 часа”, за да избиеш поне още 300 лева от там. Ако можеш да избираш, иди в рентатийм, а не в ГП.