Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

Здравейте! Бях служител в тази фирма и искам да споделя с вас за отношението им към работниците.
Всичко е перфектно в началото и много обещаващо, но в процеса на работа осъзнаваш, че нямаш лично пространство тъй като трябва да отговаряш на служебния телефон постоянно. От гледна точка на заплащане ... пълна заплата така и не получих, а вулгарното поведение на служителите от по-горен пост, които говорят наизуст е просто безумно.
Някои от шофьорите също прекрачват границата с неприлични коментари.
С две думи продължавам да си чакам парите, а лошите впечатления си остават.

ХаХаха забравих да напиша,че на тръгване автобуса пак закъсна с 45мин.По разписане 09.00 на 11.07.16,а тръгна в 10.00 от автогарата.

Ако искате да съсипете почивката на някой,препоръчай те му "Юнион Ивкони".
Ужасна мизерия,закъснение с 2 часа,шофьора само където не ни наби затова,че сме решили да пътува ме със тази фирма.Разправяше се със пътниците,защо се оплакват,караше като побъркан за 8-часа пътуване направи една почивка за 15мин.Молехме го да спре за да ползваме тоалетна,един мъж за малко да се напика,защото шофьора не пожела да спре,но като видя,че става напечено спря насред магистралата за да се облекчи човечеца.Имаше малки деца,който се побъркаха от топлина,защото ДРАЙВЪР МЕНА беше ядосан и не пусна климатика.
За протокола пътувах ме от Несебър за София 12.10 часа на 16.07.16

няма ли да смените вече тези стюардеси,оставили сте две,три и то най злобните,нямат отношение за работа вече,спят и не се интересуват от положението на пътниците.имате нужда от нови кадри.срамота е.

Счупени автобуси, няма стюардеси, не се правят задължителните почивки и шофьора кара с несъобразена скорост!!!
Никога повече не бих пътувала с тази фирма!!!

здравейте,често пътувам извън страната и винаги с вашата фирма.имам въпрос защо нямате стюардеси?мисля че шофъорите са достатъчно изморени ,за да вършат и работата на стюардесите.неможе, фирма която претендира да е номер едно да няма такива квалификаций и да подлагате шофъорите а и пътниците на изпитания.

здравейте,искам да направя запитване дали търсите стюардеси за сезонни или постоянни линий?готовност за започване веднага.на 28 съм ,владея езици,имам опит с пътници и често пътувам защото ми харесва.коректен и отговорен служител съм.имам огромно желание за започване в фирмата.благодаря.

Вчера пътувах с автобус N1595 по направление Русе-София в 16:31 ч. Пътуването мина много добре. Въпреки лошите метеорологични условия шофьорът се справи отлично и шофираше изключително внимателно. Изключително съм доволна от него и безопасното пътуване.

здравейте, интересувам се от работа в фирмата като диспечерка или стюардеса как мога да кандидатствам и какво е необходимо ,благодаря.

Къде са паричните гаранций господин мошенник, от по 1000 и 2000 лв.на напускащите шофьори и стюарди,трупаш ли лихви в банката с чужди пари!? Добре си го дресирал и онова лъжливо подобие на хипопотам- главният счетоводител. Но все пак нищо не остава безнаказано от горе, рано или късно,това се однася и за протежетата ти!